Reklama

Podvazky a punčochy

Petrucha (Pá, 13. 3. 2009 - 18:03)

Opravdu Radko punčochy jsem si zvykla normálně nosit. Naprosto souhlasím s tím, že je to hygieničtější než punčocháče nebo kalhoty v teple v kanceláři, kde pracuji. Sukně nosím kousek nad kolena, problémy tato délka určitě nedělá, myslím si, že je to nejelegantnější délka pro aspoň trochu slušné nohy. Vlastě bych vzkázala, že kombinace stahovacích kalhotek a samodržících punčoch je nesmysl. Kalhotky jsou samy velmi nepohodlné a samodržící punčochy taky nic moc. Tyhle punčochy jsou ideální pro štíhlé dívky místo punčocháčů, ale s normálními kalhotkami. Když chceme přeci jen si vylepšit partie od pasu dolů mnohem vhodnější je bokovka s podvazky a punčochy. Mílo napiš co nosíš ty, ale já sama nosím v létě a pod širší sukně podvazkový pás, do společnosti a pod úzké sukně spíš bokovku.

Miloš (Čt, 12. 3. 2009 - 15:03)

Mílo, máš moje sympatie. Mně je 53 a Ty vjsi ve věku mé ženy.

Miloš (Čt, 12. 3. 2009 - 15:03)

Mílo, máš moje sympatie - je mi 53 a Ty jsi ve věku mé ženy.

Miloš (Čt, 12. 3. 2009 - 15:03)

Mílo, máš moje sympatie (je mi 53 a Ty jsi ve věku mé ženy).

Míla (Čt, 12. 3. 2009 - 08:03)

Radko, také se hlásím k těm ženám, které nosí běžně punčochy s podvazky. Je mi 45 let, pracuji v centru Prahy v kanceláři. Na punčochách nevidím nic zvláštního. Je to zvyk, řekla bych, že jsou rozhodně hygieničtější při celodenním sezení. Vyzkoušej a uvidíš.

Radka (St, 11. 3. 2009 - 22:03)

Petrucho nemohu uvěřit že když píšeš že nosíš hodně sukně že pod nimi nosíš podvazky i třeba do práce. A kde pracuješ? Můj přítel mi ukázal tyto stránky a ted? je celý posedlý abych to taky začala nosit. Já opravdu nevěřím že to dnes nějaká ženská normálně nosí. Maminku pamatuji jak kdysi podvazky nosila ale to jsem byla malá. Já si do společnosti vezmu zamodržící punčochy a někdy i do práce. Podvazky jsem měla jednou ve vinárně s přítelem když mi je koupil k svátku a strašně jsem se bála aby si toho někdo nevšiml. Teď ale nevím jak se tomu vyhnout, přítel tomu věří, že jsou ženy které podvazky nosí. Nevymýšlíte si to někdo? Jesti je to pravda pak Petrucho jak nosíš dlouhé sukně?

Vlasta (Po, 9. 3. 2009 - 23:03)

Stahovací kalhotky občas nosím, samy o sobě nejsou moc příjemné,a ještě když je máte přes punčocháče... Abych se zbavila jedné vrstvy,nosím k nim samodržící punčochy,zvlášť když je teplo, tak je to lepší. Nejhorší vzpomínky mám na ples v tanečních,měla jsem je tehdy poprvé na sobě,maminka mi je koupila nové,zdály se mi
hrozně malé,ale maminka tvrdila, že je to tak normální,že se vytáhnou.Z plesu jsem nic neměla,hlavně jsem se těšila domů, až se svléknu. Postupně jsem si na ně trochu zvykla,ale stále o nich vím, že je mám na sobě a rozhodně bych je nesnesla celý den.

Petrucha (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)

Stahovací kalhotky přes spodní kalhotky a punčocháče nejsou vůbec ošklivé, existují krásné, krajkové a je to jedniné, co může zlepšit vzhled punčocháčů. Punčocháče neslézají, a když vám nad nimi nevykukují-vhodné jsou bokové punčocháče, vypadáte ve spodním prádle naprosto dokonale. Ale nosit to! Stahování boků a pasu není tak nepříjemné, ale dolní okraje a rozkrok přes silon punčocháčů, to se nedá déle vydržet, zvláště v teple. A na WC? Všechno po vrstvách dolů a nahoru. Navíc pod tenčí sukní se okraje kalhotek zaříznou, udělají bochánky pod nimi a efekt vylepšení postavy je ten tam. Bokovka je v tomhle oheledu určitě lepší. A ještě poznámečka - dáma která chce trochu skrýt trochu špekovatosti, je li soudná nebude nosit tak krátkou sukni, která by jí dělala problémy s kratšími punčochami u bokovky.
Ad poznámka, že dáma takhle nemluví: Asi to co jsem napsala, bych v TV reklamě na punčochy na kameru neřekla, ale nevím co je na tom neslušného. Nošení punčoch lze sice eroticky využít, ale nelze každou ženu, co je nosí považovat za turistku z E55. Naopak znám v okolí pár takových, co by punčochy na sebe nevzaly, ale jak se přiblíží k pěknému chlapovi nejraději by si svoje punčocháče nebo džíny ze sebe shodily. Promiňte, že jsem byla vulgární, tak slušná ženská nemluví.

Lucie (Po, 9. 3. 2009 - 16:03)

Petrucha píše" Stahovací kalhotky jsou strašné."
Je to tím jak stahují, nebo těmi několika vrstvami?

Lucie (Po, 9. 3. 2009 - 16:03)

Ahoj Jano,
děkuji za informaci o stahovacích kalhotkách.
Asi si jedny na vyzkoušení koupím.Nevím ale stále jakou velikost- u nás v textilu mi nabízeli na můj obvod pasu 78 cm velikost 75,prý musejí být vždy menší,ale připadají mi moc malé. Punčochy,ke kterým bych nosila bokovku jak píše Petrucha si ke krátkým šatům netroufnu vzít, snad si na ty stahovací kalhotky zvyknu. Dnes večer jdeme na návštěvu,tak si je koupím a hned vyzkouším.

Majo (So, 7. 3. 2009 - 16:03)

Petrucha gratulujem,pekný príspevok,hodný dámy! Jirka nevie čo bláboli,celkom som to nepochopil.
Ja trebárs nosím zbraň,znamená to snáď,že som grázel ?????????

Robert (Pá, 6. 3. 2009 - 14:03)

Nezdá se mi, že by řekla něco neslušného. Pouze řekla své zkušenosti o nošení punčoch a o tom tahle diskuse přece je. Nebo ne?
Mám aspoň argumenty pro svou ženu, jak ji přesvědčit, aby punčochy taky nosila. Pravda - občas si je vezme do postele, aby mi udělala radost, samodržky třeba na ples také snese a to je asi tak všechno. Aby šla v punčochách do práce nebo někam se projít, tak to ani náhodou.

Jirka (Pá, 6. 3. 2009 - 13:03)

Divím se že na to reaguješ, tak slušná žena natoš dáma nemluví.

Robert (Pá, 6. 3. 2009 - 12:03)

No konečně se ozvala normální ženská,která by mohla ostatní dámy školit. Super.

Petrucha (Čt, 5. 3. 2009 - 22:03)

Ráda se podělím se svoji zkušeností. Já už punčochy nosím dvacet let, je mi už přes čtyřicet a punčocháče vůbec nenosím. Přišla jsem k nim tak, že jsem se seznámila se o 15 let starším mužem, který pamatoval, že ženy dříve nic jiného neznaly, než punčochy a jaká je to škoda, že moje nádherné nohy oblékám do ohavných punčocháčů. Tak jsem podlehla a musím říct, že měl pravdu. tehdy byly k mání jen punčocháče typu těch dnešních nejlevnějších, ale punčochy byly silonové, úplně jemné. Začala jsem je nosit, s podvazkovým pásem Triola, který byl vykrojený, asi 10 cm široký, výborně džel i nepružné silonky. Pohodlné to moc nebylo, taky jsem se zpočátku styděla, za to co mám pod sukní. Jenže tehdy byla výhoda, že sukně se nosily ke kolenům, pod těmi širšími se navíc nosily spodničky. Punčochy měly zvláští lesk až třpyt na slunci, kolem kotníků se tvořily takové varhánky. Dalo se to podle toho poznat, že nemám punčocháče. Pamatuji se, jak jsem zčevenala, a lhala jsem, že mám punčocháče, když jeden kolega v práci mě řekl, že to je úžasné, že tak mladá a určitě musím mít punčochy. Od té doby jsem vyzkoušela skoro všechno, co se dá nosit pod sukní protože na sukně jsem vysazená. Začaly se prodávat úzké krajkové podvazky, které jsou většinou k ničemu, protože ani punčochy neudrží. Vzít si je k pružným lycrovým punčochám může být horor, protože vám okraje punčoch cestují dolů a co to znamená, máte li sukně nad kolena, nemusím popisovat. Při výběru v obchodě doporučuji ty podvazky, které jsou pevnější, ne příliš pružné a v pase dobře drží. Použitelné jsou poslední z kolekce TIMO, skvělý podvazkový pás asi 15 cm široký vyrábí Triuph. Vždy doporučuji koupit si o číslo menší v pase, aby byl napjatý, určitě neškrtí víc než sukně nebo kalhoty s pevým pasem. Stahovací kalhotky jsou strašné. Dříve se vyráběly i s podvazky, ale většinou se nosí přes kalhotky a punčocháče. Několik vrstev je naprosto nesnesitelných už po krátké době. Naopak pro ty, které touží o aspoň trochu úpravě postavy jsou lepší bokovky, které vyrábí Úpavan Trutnov, celý sortiment lze např v Praze koupit v prádle u metra IP.Pavlova. Od pasu končí až pod zadkem a jsou ideální pro dámy nejen mého věku, ale i pro mladší, baculatější. Zde doporučuji nekupovat těsnější velikost (nechcete se vysloveně stahovat), neboť i volnější dokonale drží punčochy. Nevýhodou je jdnak složitější svlékání na WC proti úzkým pasům, kdy máte na sobě jen kalhotky (mimochodem úžasná výhoda proti punčocháčům) a jednak že punčochy k bokovce nemohou být dlouhé, což dělá potíže u kratších sukní. Vyzkoušela jsem i samodržky, lemy jsou při delším nošení nepříjemné, nemohu se zbavit pocitu, že se mi též vezou dolů a v neposlední řadě jsou na denní nošení příliš drahé. Zcela doporučuji strečové 15den punčochy na podvazky Boma, které za 35 Kč na vašich nohou udělají díky své jemnosti spousty parády a ani o nich nevíte, že je máte. Dají se nosit i k méně kvalitním úzkým podvazkům, protože nepotřebují být příliš napjaté, větší velikost může končit až pod zadkem, takže jsou vhodné i pod krátké sukně. A to teprve co radosti způsobí vašemu partnerovi, když vám vyhrne sukýnku! OVĚŘENO 100%! Podvazkové páse s více podvazky než čtyři jsou jsou k dnešním pružným punčochám nesmyslné, a na denní nošení nepoužitelné. Zkuste si každé ráno zapínat podvazky ještě na zadní straně stehen. Tohle se nosilo často ve spojení s korzety k nepružným punčochám se švy v 50. letech, které končily těsně nad koleny a sukně byly do poloviny lýtek.

Jana (Čt, 5. 3. 2009 - 18:03)

Ahoj Lucko,
tak jsem se něco dozvěděla o stahovacích kalhotkách. Kolegyně je už párkrát vyzkoušela, ale nosila je jen několik, protože si nemohla zvyknout. Jinak říká, že záleží na každé, zda se rozhodne je pořídit. Má i korzet s podvazky, ten prý je lepší. Nosí ho, pokud jde někam do společnosti v sukni a v sáčku.
Pavlo, punčochy jsou na jaře a na podzim nebo i v létě do chladnější kanceláře docela fajn, punčocháčům dávám přednost v zimě /i teplejším/, protože i v zimě často nosím sukně.

bmw"seznam.cz (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

a kde jse daji koupit za pusinku?dekuji

Pavla (Ne, 1. 3. 2009 - 07:03)

Dobrý den, ráda nosím sukně, většinou rovné nad kolena. Zatím stále nosím punčocháče, ale ráda bych na jaře vyzkoušela punčochy na podvazky. Mám obavy, že se pořád budu sledovat, aby mi nebyl vidět lem punčoch nebo podvazek. Dámy, holky, jaké jste měly pocity a jak jste si zvykly na punčochy. A jak na to reagoval Váš manžel (přítel), je mi 30 a nevím, jestli by si přítel nemyslel, že chci na sebe poutat muže třeba v práci. Tak nevím.

Majo (Pá, 27. 2. 2009 - 14:02)

Dana,moja manželka má niektoré kúsky také ako sú na stranke puncochy. com a má s nimi velmi doré skúsenosti.Pokial si zvolíš vhodný model a velkosť budeš mať s nosenia pančúch radosť.

Blanka (St, 25. 2. 2009 - 19:02)

Punčochy jsem zatím nevyzkoušela,stahovací kalhotky doma mám,nosím je jen občas pod "obtažené" šaty do společnosti. Myslela jsem, že si na ně zvyknu, ale stále o nich víte,zvlášť ,když je delší dobu nemáte ne sobě.Vím ale o ženách, které je nosí i na celý den. To bych já asi nevydržela.

Reklama

Přidat komentář