Reklama

Premenstruacni syndrom

Kamila (Pá, 19. 2. 2016 - 14:02)

ahoj holky,
můžu všem, co...Jj, kapky gynex bych určitě doporučila taky. Beru je několik měsíců a všechno je lepší :) Akorát to teda leze do peněz. 1 balení vyjde asi na 450 kč a vydrží tak 2 měsíce.

Andrea (Po, 30. 6. 2014 - 23:06)

Doporučuji na PMS bylinné kapky Mastodynon, jsou dostání v lékárně bez předpisu. Z vlastní zkušenosti je mohu doporučit, u mne došlo k zásadní změně kvality života po dlouholetém trápení. Kapky mi doporučil můj gynekolog. Ze začátku se berou tři měsíce nepřetržitě, to je základní kúra. Cena za jedno balení je kolem Kč 200,- a vydrží tak na měsíc a něco.

Katka (Pá, 7. 2. 2014 - 22:02)

Dobrý den,

Problémy s PMS mívám od svých 17 let. Poslední dobou to řeším tím, že jsem si v lékárně kupovala kombinaci vitamínů/minerálů, tedy přípravek Fem Eeze pro ženy. Beru 3 tablety denně, dlouhodobě, je to k dostání v každé lékárně na počkání. Ovšem mně to pomohlo a proto doporočuji.Katka

Viktor (Út, 25. 5. 2010 - 17:05)

Taky trpím...Léčba deprese v PMS, jako i dalších obtíží, je symptomatická, protože tyhle stavy spontánně odezní (pokud ne, je třeba hledat příčinu jinde).
U depresí se doporučují antidepresiva III. generace SSRI v malých dávkách. Stav se do několika dní pak upraví.
Není potřeba se toho bát. Nežádoucí účinky jsou minimální a jsou spojeny hlavně s nadužíváním těchto léků.

Sylva (Pá, 26. 3. 2010 - 14:03)

Taky trpím předmenstruačním syndromem,ty fyzické problémy jako jsou bolesti břicha a prsou by se dali vydržet,ale psychické problémy jsou hrozné.Jsem plačtivá,občas mám úzkosti,jakoby až deprese a nejhorší je ,že mě to přepadá už v polovině cyklu.Takže se trápím skoro 14 dnů před menstruací.Taky jsem vyzkoušela kde co od homeopatik ,beru hořčík ,B-komplex,zkoušela jsem kapky s třezalkou,meduňkou a kozlíkem lékařským ,ale zlepšení je minimální.Doktorka říkala ,že na to zabírá antidepresivum Zoloft,nemáte někdo zkušenost,moc se mi do toho nechce.

Jana (Pá, 26. 3. 2010 - 02:03)

Dobry den,jiz delsi dobu...Na premenstruacni syndrom pomaha oralni sex zena se dobre uvolni a opadne stres.

Marie (Út, 1. 11. 2011 - 20:11)

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jak dlouho muze trvat premenstruacni syndrom. A jestli to muze byt i po cele dva tydny pred menstruaci. Dekuji

Petí (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

ahoj holky,
můžu všem, co mají PMS jen a jen doporučit přírodní kapky od firmy Energy - GYNEX.
určitě jste o tom už možná tady četli. Mě opravdu moc pomohl. U mě se nejedná o PMS, ale po tom, co mi doktor vyzkoušel za 1 rok 3 druhy hormonální antikoncepce a předtím jsem 6 let brala jeden druh, tak se mi totálně rozhodily hormony. Asi půl roku jsem trpěla silnými úzkostmi, občas deprese, zlé myšlenky a hlavně sevření žaludku - takový pocit, jakobyste měla strach třeba před maturitou nebo z něčeho. Přitom nemám důvod. Ono ten můj problém je podobný, jako PMS, protože zkrátka jde o hormonální nerovnováhu. Kromě psychiky jsem měla po vysazení na prstech a dlaních ekzém ( a to jsem celý život do vysazení neměla jediný problém s pletí a ani s psychikou), pak akné se mi udělalo, pocity na zvracení, nevolnost a dost silná únava. Také zpožděná menstruace tak o týden. Zhoršily se mi i vlasy a krvácí mi dásně. Zkrátky hormony - průšvih. Gynex mi strašně pomohl na psychiku, ale chce to brát dlouhodoběji - ted ho nemám víc jak měsíc, beru místo toho Balancer Klas- chtěla jsem to vyzkoušet a vracím se ke gynexu - zase se mi začínají vracet úzkosti. Chci to zkusit vydržet bez antidepresiv, když vím, že problém není psychika jako taková , ale ty hormony, a ten gynex skutečně moc pomáhá. Beru 7 kapek 3x denně + B- komplex forte a magnesium. kdyby někdo se chtěl zeptat jsem na mailu [email protected]

Šárí (Po, 5. 9. 2011 - 07:09)

Já ty pilule Souznění kouzelné proměny momentálně beru dlouhodobě, mám i jiné stresy než jen PMS, a dost se mi to zmírnilo. Není to žádný zázrak, ale určité účinky mají, a než bych začala brát chemii, určitě bych je na tvém místě zkusila.

Antidepresiva jsem taky brala. Silně pochybuji, že existují nějaká, která zaberou do druhého dne, podle toho, co čtu na zdejších diskusích, mají všechna ten pozvolný nástup.
Potom existují léky na uklidnění s okamžitým účinkem-já znám např. Lexaurin, Neurol, Seroquel. Ty zaberou do hodiny a jsou to opravdu poctivé oblbováky. Ale jejich návykovost je známá a opravdu tělu neprospívají. Brala jsem je, když bylo opravdu nejhůř, a brát je 14 dní vcelku je dobrá cesta k závislosti.

Co ti řekla doktorka?

Hanka (Ne, 4. 9. 2011 - 21:09)

Šárí, někde jsem to čoveče četla, že se některá AD na PMS dají brát právě "jen" těch 14 dní a že účinek je patrný již druhý den... nevím, neznám ... Ten produkt, jak jsi sem dala odkaz, opravdu pomáhá? Zkusím jej :-)

Šárí (Pá, 2. 9. 2011 - 10:09)

Já užívám na PMS a obecně na stresové napětí tohle:

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kulicky-a-tablety/063-souzneni-kouzelne-promeny-reg

Docela dost to pomáhá.

Hanko, antidepresiva se nedají brát jen 14 dní. Antidepresiva se musí brát nepřetržitě. Někdy trvá i čtyři neděle nepřetržitého užívání AD, než se dostaví první výsledky.
Pokud bys chtěla brát něco jen 14 dní, tak takové léky taky existují. Ale jsou to návykové a dosti zatěžující léky.

Hanka (Pá, 2. 9. 2011 - 10:09)

dobrý den, díky Viktore za informaci ohledně SSRI...také nechci antidepr.používat, ale PMS je tak moc nesnesitelné nejen pro mě, ale i pro moje, díky tomu chudáčky děti, že si je necham predepsat (jen nevim, jestli je gynekolog muze napsat). Vyzkoušela jsem všechno možné a tohle trápení za to nestojí...pokud se antidepr. budou brat napr. jen 14 dni, nemyslim si, ze by to byla pro telo velka zatez. V pondeli budu vedet vice, kdy jsem objednana k pi MuDr.

Adriana (St, 27. 4. 2011 - 09:04)

Ahoj,
já beru už nějaký...Dobrý den,čtu tady Vaše příspěvky na předmenstruační syndrom.Zkuste čínskou medicínu.Pokud už nevíte kudy kam.Určitě to bude chtít detoxikaci organismu a pak výživu.Pomáhá i na deprese a stres.Na to jsou produkty od této medicíny účinné a pomáhají.Pokud chcete vědět více napište.Zajímám se o čínskou medicínu a vím,že vždy pomůž[email protected]

Ola (St, 27. 4. 2011 - 08:04)

Ahoj,
já beru už nějaký ten rok na PMS pupalku a vitamín E a zabírá. Gynekoložka mi doporučila, když mám větší problém, že můžu pupalky i zvýšit dávku. Ale každý jsme originál, takže někomu jinému může pomoci zase něco jiného.

Andy (Út, 26. 4. 2011 - 14:04)

Ahoj,
tak vidím nejsem sama kdo tenhle problém má. Je mi pořád do breku,mám deprese,všechno si beru moc osobně, jsem podrážděná a nic mě nebaví. Už jsem z toho sama nešťastná, nevim co s tím.. :-/

Marta (So, 30. 8. 2008 - 15:08)

ahoj.
vim, že to sem asi moc nepatří. ale nejde mi do hlavy jedna věc.. v případě, že žena otěhotní trpí těsně před začátkem prem. syndromem? nebo ten se projevuje pouze v případě, že se o těhotenství jednat nemůže?

Zdena (St, 2. 1. 2008 - 21:01)

Neli.já mam cyklus v pořádku ,ale těch 10 dní před meunstraci jsou šílené.Vy jste to taky mněla tak jak jsem psala????

Nela (St, 2. 1. 2008 - 14:01)

Je mi 44 a znám tento problém. Loni mi gynekoložka předepsala HA. Důvodem bylo vynechávání menstruace a neustále injekce, abych opět menstruovala. Teď jsem v pohodě.

Zdena (St, 2. 1. 2008 - 14:01)

Prosím ,má některá z vás taky takový problém jak já???Je mi 43 let a už 3 roky se trápím PREM.SYNDROMEM.10 dní před meunstraci se měním asi snad v domácí čarodějnici.Nikoho nemusím,chci být sama,vše mi vadí ,brečim co to jde.Vidím jak rodina při mně trpí .Nevíte co s tím ??Myslela jsem ,že už zajdu ke gynek.Mám pocit ,že co měsíc je to horší.I to krvácení je silnější.Děkuji ,za Vaše odepsání.Magnesium užívám pravidelně.Mám i antidepresivum.

Ivana (St, 10. 10. 2007 - 22:10)

Je mi 43 let a tímto problémem a také bolestivou a navíc nepravidelnou menstruací jsem trpěla do svých 35-ti. V té době jsem se dozvěděla o vnitřním čistění těla a přírodních produktech, které dokáží dát tělo do rovnováhy. Po třech měsících se mi tyto problémy upravily a od té doby se už nevrátily. Ráda poradím guranova.ivana"centrum.cz

Reklama

Přidat komentář