Reklama

prodlužování vlasů

Iva (Čt, 12. 5. 2005 - 11:05)

Péťo,určitě si zavolám a objednám se.Tak ať si taky spokojená a zdar našim budoucím hřívám:-)

Petra (Čt, 12. 5. 2005 - 08:05)

Ahojky Ivi,ta nová metoda je na stránkách www.simplyhair.cz a klikni na modře napsaný nápis: pracujeme se všemi metodami. Je tam jen vyfocený přístroj, ale víc ne. Můžeš si tam zavolat, je tam na ně kontakt a oni Ti dají informace.S tou kamarádkou jsi mě potěšila, že je spokojená s přidělanými vlasy keratinem. Každý si tu metodu chválí. Já jdu na to za týden, takže jsem zvědavá a moc se těším. Vláskům zdar:-))

Iva (St, 11. 5. 2005 - 21:05)

Oprava:ne blasy,ale vlasy

Iva (St, 11. 5. 2005 - 21:05)

Moje kámoška je odbarvená blondýnka,měla blasy spíše jemnější na ramena a tak to vyřešila a nechala si je v HK v pobočce simply hair,která má sídlo v Praze prodloužit metodou great lenghts-keratinem na lopatky a je moc spokojená.Dostala k tomu speciální kartáč,kterým se musí česat,ale jinak se to může natáčet,fénovat,žehlit,barvit jak je zvyklá.Ale slyšela jsem,že vůbec nejmodernější metoda je air pressure extension od great lenghts.Ale tu neznám.Já o tom taky přemýšlím a byla bych velice nerada,kdyby mě to vypadalo i s mými vlasy.Já mám blonďaté melíry.Ale myslím,že když se vybere šetrná metoda a je to dobře udělané,že nemůže být žádný problém.

niki (Út, 10. 5. 2005 - 17:05)

Je tu nekdo kdo má barvené vlasy na blond a nechal si prodlouzit vlasy keratinem(prý je to nejsetrnejsí metoda)v Praze nebo v okolí?Strasne bych si chtela vlasy prodlouzit,ale dost lidí me odrazuje.Tak bych se chtela s nekým poradit.Díky predem.

Zuzka (Út, 10. 5. 2005 - 14:05)

Je těžké říct že to po nějaké metodě padá, a při některé ne.Záleží podle mě na kvalitě vlasů, a na jemné vlasy bych doporučila keratin. Je to z vlastní zkušenosti, mám jemnější vlasy, měla jsem kroužky - ring metoda a myslím že mi to klouzalo častěji něž těm co mají vlasy hrubší, hustější, pevnější.

Julda (Út, 10. 5. 2005 - 10:05)

Nejhorsi je, ze kazdej pise a doporucuje neco jinyho. Jeden bond plus druhy keratin... zkouset vic metod mi prijde masochisticky. Existuje fakt nejaky bezny pravidlo, ze cim jemnejsi tim lepsi keratin a cim pevnejsi tim spis bond? A ktery z nich vic nebo min drzi. Mam hruzu z toho, ze to bude padat. Neco jako prilepeny vlasy si totiz vubec nedovedu predstavit.

Sandra (Út, 10. 5. 2005 - 10:05)

Ahoj holky, všem děkuji za vaše poznámky.chcu si taky prodloužit vlasy a jak plno z vas jsem uvažovala jak,hlavně at to jde co nejmin videt´, je to nejpřirozenější atd. Jsem krom toho z Ostravy a chtěla jsem jed až do Prahy ale díky za kontakty na Ostravu.jen pro jistotu metoda Great Lengts je v podstatě keratin mám pravdu?A to spojení vypadá jak může mi někdo poslat fotku kdo to má toúto metodou na muj email dekuji predem.potom pošlu i svoje fotky pokud bude nekdo chtit.muj emil: Sandra.Sk"seznam.cz

Zuzka (Po, 9. 5. 2005 - 13:05)

Ahoj Peťo, chtěla jsem se zeptat, jak vypadá to keratinové ukončení, viděla jsem už trubičky, a pak takové jakoby placičky.

Zuzka (Po, 9. 5. 2005 - 13:05)

Ahojki, poslala jsem Ti nějaké fotky.

Petra (Po, 9. 5. 2005 - 08:05)

Čau Peti,taky jdu na prodloužení formou keratinu. Jsem ráda, že jsi spokojená. Doufám, že budu taky. Jak to máš dlouhé a kolik máš pramenů? Můžu to i normálně foukat, že? Musí se to pořád kartáčovat tím kartáčem? Mám totiž vlnité vlasy a moc se nečešu, jen to prohrábnu prsty při mytí a kondicionéru a musím je foukat a gelovat, jinak to mám jak chemlon:-) Díky

Petra (Po, 9. 5. 2005 - 08:05)

Ahoj Zuzi,taky bych chtěla, aby jsi mi poslala foto. Moc díky!! e-mail: peta83"centrum.cz

Denny (So, 7. 5. 2005 - 17:05)

ahojky Zuzko,jestli muzes, tak bych byla velmi rada,. kdybys mi poslala ty fotky na smoulinkas"seznam.cz diky moc a jeste kolik te to stalo a kolik si mela pramenu, pa

Petra2 (Pá, 6. 5. 2005 - 19:05)

Ahoj holky,já mám vlasy prodloužené keratinem a jsem spokojená,protože je nemusím nijak upravovat,na což ani nemám s malým dítětem čas.Teď jsme byli v aquaparku a ty vlasy jsou fakt pohodlné.Jen jsem si po plavání umyla a dávám si dost kondicionéru,jinak se mi vlasy špatně rozčesávají.Mám je vlastně prodloužené tou metodou co Dara Rol. a Průšová.

Zuzka (Pá, 6. 5. 2005 - 16:05)

Ahoj, jestli se můžu přidat do diskuze o prodloužených vlasech...tak jsem chtěla jen říct, že mám zkušenosti s prodlouženými vlasy jak že jsem je měla, a to metodou ring - malé kroužky, a taky touhle metodou vlasy prodlužuji. V současné době na sobě testuji keratin, a můžu říct že sedí každému něco jiného. Shrnuto asi jemnější vlasy keratin, pevnější, hrubší snesou kroužky. Podstatný rozdíl je ve vlasech pokud jsou indické, nebo evropské. Indické jsou těžší, pevnější, evropy jemnější a možná pro více z nás přirozenější. Pošlu i fotku před a po pokud bude někdo chtít.

Janka (St, 4. 5. 2005 - 16:05)

MATE NEKDO ZKUSENOST SE STUSIEM SONJA?? tam chodim prave ja. poprve jsem si to pred tremi lety nechala trubickama pripevnit v NATUR HAIR, stalo me to 20 litru, 200 praminku a je fakt ze kdyz jsem tam poprve sla na obmenu, bolelo me srdicko. Ta zenska tam mi ty zacuchany vlasy rvala hned od korinku tupirakem, takze jsem cejtila jak mi rve chomace vlasu z hlavy. Na hlave mi zbylo chmiri. Tak jsem na doporuceni zmenila salon a ted navstevuju Sonju. Mam na hlave uz jen 80 praminku. Na obmenu chodim jednou za 4 mesice. Zaplatim kolem 1000 kč, pokud je nakej praminek znicenej tak si za nej koupim jinej.to je pak samozrejme drazsi. Jinak jsem s tim docela spokojena. Ale neuvazuju ze bych to nekdy sundala....proc taky kdyz to takhle vypada dobre a bez tech praminku mam na hlave fakt par chlupu.Jinak krome samponu a kondicioneru nepouzivam vubec nic, a taky s tema vlasama ale nic nedelam.Nosim bud culik nebo copanek. Tak se mi ani moc necuchaj.

Petra (St, 4. 5. 2005 - 14:05)

Máš ten sám problém co já:-) Chystám se teď jít koupit si druhý fén, protože jestli se mi pokazí při mém ranním fénováním než jdu do práce, tak jsem v ..... Taky chci vylézt z bazénu a hned zase jít. Bez fénování nemůžu...Vím, že chceš vlasy jen o 10 cm delší, však jo. To se Ti nelepí na konečky vlasů, ale od kořene co Ti rostou.V Praze jich je hodně a fakt dobrých. Viděla jsem i rozhovor s Darou Rolins a Katkou Průšovou, jak si to nechávají prodloužit. Jsou spokojené a těch holek je víc. Jedna známá od mé kamarádky je má už 2 roky a je spokojená.Záleží jak se o to staráš. Mrkni na net a tam těch salónů je spoustu i těch metod prodloužení a zhuštění vlasů.

Julda (St, 4. 5. 2005 - 12:05)

Ja chci tak 10 cm, vic povazuju za zbytecny. Nezastavam zrovna nazor, kdyz uz do toho jit, tak at to stoji zato. Potrebuju jen fakt zhoustout. Navic, cim min je zatizim tim lip. Mam takovy ty jemnoucky proridly vlasky, ktery ve chvili, kdy jsou po ramena zacnou samy silene padat. Ja ziju v zahranici, ale chci si to nechat udelat v Cesku. V Praze nebo v Brne. Hlavne kvalitne. 3-4 mesice obmena, zadnej problem, hlavne at to napada jako nalepovaci nehty, ty jsem definitivne zrusila po dvou mesicich ustavicnyho dolepovani. Porad nevim, jestli to neni blbost, jestli to splni ten ucel, co potrebuju. Tudiz skocit na dovolene do bazenu, vylezt z nej, otrepat se, uschnout, oblict se a jit do restaurace na veceri, bez fenovani. To si aktualne vubec nemuzu dovolit, musela bych to ostrihat na uplne kratko, jinak vypadam jako vypelichanej smetak.

Petra (St, 4. 5. 2005 - 09:05)

Juldi,odkud jsi? Záleží jakou metodu si dáš. A co 14 dní nechodíš na posouvání, ale co 3-4 měsíce a jestli chceš supr vlasy tvých představ a nemít tak kštici a ohonek vzadu, tak budeš muset něco podstoupit. Taky mám sotva po ramena a nechci to moc prodloužit, tak mám objednané v Ostravě 30 cm vlasy.

Julda (Út, 3. 5. 2005 - 19:05)

Jeste pro doplneni: Mam vlasy sotva na ramena, a chci max. 10 cm prodlouzeni, to jest jenom pro zhusteni a aby sly dat do culiku a hlavne abych mohla rano procisnout a jit.

Reklama

Přidat komentář