Reklama

prodlužování vlasů

Jarca (Út, 19. 7. 2005 - 09:07)

To by me taky zajimalo, ja si je musim myt kazde rano. Bojim se ze se mi tim ty vlasy rychle znici. Existuji nejake pripravky ktere mohou zachovat kvalitu tech pridelanejch vlasu, fungujou na to klasicke pripravky nebo je nutne mit nejake specialni? A jak dlouho ti ty vlasy vydrzej? Diky

Kačula (Út, 19. 7. 2005 - 08:07)

To Natalie:A jak ses s vlasama spokojena?Ja na great lenghts taky pujdu, ale vic se mi masti vlasy.Myslis, ze je o.k. kdyz si je budu ob den myt?A jak drzej spoje a je kvalita vlasu(tech pridelanych)porad dobra?A nevis neco o Mikadu hair design, jestli to tam delaj dobre?Diky za odpoved

Natalia (Po, 18. 7. 2005 - 19:07)

Používá se ten kartáč,který prodávají v kadeřnictví.Já jsem platila 510,-Má speciální štětinky,kterými když pročesáváš spoje,tak se jich nedotýkají.Vlasy po délce můžeš česat čímkoliv.Jednou jsem spoje zkusila pročesat normálním kartáčem a už bych to neudělala,ten kartáč se do toho akorát zamotal.Mám taky great lenghts,ale neslyšela jsem nic o tom,že se spoje můžou česat normálním kartáčem či hřebenem.

Jarca (Po, 18. 7. 2005 - 15:07)

Jasne, foto poslu. Jinak bych se jeste chtela zeptat tech, co uz maji prodlouzene vlasy metodou Great Lenght jestli pouzivaji nejaky specialni hreben. Samozrejme ze v salone prodavaji nejaky specialni ale nekde sem cetla ze neni potreba a staci obycejny kartac s mekkyma stetinama. Vite o tom neco blizsiho popripade i cenu? Diky

Kačula (Po, 18. 7. 2005 - 12:07)

to Jarca: Tak to jsem rada.Cenove to fakt po ty sleve vychazi jako v Simply hair, takze kdybych nebyla spokojena, tak holt pujdu do simply hair na predelavku, to by me vyslo tak na 2500,-Kc.Ale snad to bude v pohode.Stejne pro muj klid, kdybys pak ty fotky poslala budu rada!Ja tam jdu pristi pondeli!Muj mejlik je: samanova"email.cz Tak dekuju a taky drzim palce, at to vypada hezky!!papa

Jarca (Po, 18. 7. 2005 - 09:07)

To Kacula: Abych rekla pravdu tak ta majitelka na me taky dobry dojem nedela, ale se mnou prevazne jednala ta Petra a ta vypada ze tomu fakt rozumi pak je tam jeste jedna kadernice ale tu sem jenom zahlidla tak nevim. Ta majitelka myslim dela jenom kosmetiku. Urcite si muzes jit nechat posunout praminky jinam, k dalsim navstevam nejses vazana. Ja uz jdu za dva dny, takze dam vedet jak sem byla spokojena. Muzu ti i na mejl poslat nejaky fotky kdyz budes chtit. Tak mi drz palecky :) Zatim pa.

Kačula (Po, 18. 7. 2005 - 08:07)

Jeste pro Jarcu: Jeste se chci zeptat, na me pani majitelka az takovy dojem neudelala, pusobila dost namyslene a panovacne,takze se ted bojim jestli jsem prece jen nemela jit do toho Simply hair.Tam na me pusobily sympaticteji a jsou levnejsi! Myslis, ze je mozny nechat si to teda udelat v Mikadu (uz jsem tam dala zalohu) a pak za nekolik mesicu jit na posunuti do Simply hair, nebo se musi chodit jenom k nim? Treba me ale prekvapej a budu spokojena....Mam totiz strach, aby to dobre udelali, napr.aby mi na 5 vlasku nedali moc silnej pramen a pak mi to logicky nepadalo.Do Simply hair si to holky chodej predelavat ze salonu Yes, ale mozna je to tim, ze Simply hair je znamejsi nez Mikado.Fakt mam strach, protoze si nechci znicit vlasy.Tak jsem zvedava.....

Kačula (Po, 18. 7. 2005 - 08:07)

Prosim te, jak muzes vubec uvazovat o Bomtonu?Je to predrazenej salon a navic tam delaj s keratinem a mnohem novejsi a setrnejsi metoda je great lenghts, coz delaj v Simply hair a v Mikadu.Salon Yes je zlodejarna tam se ani neptej.Viz. predesle prispevky!!!

milada (Ne, 17. 7. 2005 - 11:07)

Už dlouho uvažuji o prodloužení vlasů, až teď jsem rozhodnutá na 100% to podstoupit. Akorát váhám s výběrem správného salonu. Mě se jeví sympaticky studio Bomton. Nemáte někdo zkušenosti s tímto salonem i co se týče finanční náročnosti?

Kačula (Pá, 15. 7. 2005 - 16:07)

Pro Jarcu: Ja mam vlasy dlouhy asi 30cm.Se mnou tu konzultaci delala ta majitelka, tak nevim jestli mi bude delat i ty vlasy.Jo, z kratkejch vlasu to budes mit peknou zmenu. u me jde hlavne o prohusteni.Tak to budem kocky! :-)) pa

Jarca (Pá, 15. 7. 2005 - 15:07)

To Karcula: A jak mas dlouhy svoje vlasy? Ja je mam celkem kratky, tak proto mi asi daji tech 125. To ze mas ruzny delky je rozumny proc platit zbytecne vic. Taky mi rikala ze se tam musi jit tak za 1 az 2 mesice na upravu. Je to logicky, hlavne kvuli tomu padani, protoze by ti tam ty vypadly vlasy trcely ven a taky ti popripade upravi nejake praminky kdyby se uvolnili nebo tak, je to prej nekolik stovek, zalezi na praci, tak to snad nebude moc. A ke komu jdes, ja k Petre (takova na kratko) prisla mi velmi mila a ze ji to fakt bavi a ma zajem o to aby to vypadalo fajn. Ja se taky bojim, aby to vypadalo dobre, ale myslim ze to urcite bude mnohem lepsi nez to co mam ted :) A taky budu potrebovat chvili casu nez si na ne zvyknu, takhle dlouhy vlasy sem mela naposled na zakladce :) ale tesim se. Jdu ve stredu tak hned dam vedet jaky to je. Zatim pa

Kačula (Pá, 15. 7. 2005 - 14:07)

Pro Jarcu: Tak jsem ted byla v Mikadu na konzultaci.Dohodly jsme se na 100ks praminku.50ks 40cm a 50ks 30cm.Protoze ty strany ti sestrihaj a zbytecne by sestrihavali ty 40cm.Takze asi do zadu daji ty 40cm a po stranach 30cm a pak to jeste upravej.Me tech 100praminku vypocitala na 14 500,-Kc a jdu tam pristi pondeli, tak jsem zvedava. Taky pak dam vedet jak to dopadlo... Jen mi rekni, musis tam pry chodit mesicne na prostrihani, jelikoz ti tvoje vlasy padaj, nevis kolik to stoji? a je mozny nosit je treba 5 mesicu, pak si je na chvily sundat a zase nandat?Posunuti k hlave stoji 30Kc za praminek.Hlavne napis jak jsi byla spokojena!Docela se bojim, aby to vypadalo dobre!Diky

Natalia (Čt, 14. 7. 2005 - 01:07)

Já momentálně žiji v zahraničí,ale raději jsem si vlasy nechala prodloužit v ČR,vyjde to mnohem levněji.Byla jsem v simply hair a taky mi ukazovali tu ukázkovou hlavu,moc se mi to nelíbilo,ale šla jsem do toho a vypadá to super, o mnoho lépe než na té panně.Spoje opravdu dobře drží,na pohled nejsou vidět a nepadají z toho žádné vlasy.Takže já mám jen dobré zkušenosti.

Jarca (St, 13. 7. 2005 - 18:07)

Ja se uz taky nemuzu dockat, jeste tyden a bude to. Uz sem si i koupila takovou multifunkcni kulmu i s zehlickou abych se mohla nacesavat :)) Asi je nejlepsi si tam zajit a kdyz to delaj tou samou metodou tak v tom asi moc rozdil nebude, takze proto sem dala na subjektivni pocit (snad me nezradi :)), ale taky maj ted v Mikadu slevu 10% takze ty ceny jsou srovnatelny, jinak bych asi kvuli cene sla taky do Simly Hair.

Kačula (St, 13. 7. 2005 - 15:07)

Aha, takze ted mi zase prijde lepsi to Mikado :-)) Asi se tam taky zajdu podivat a uvidim. Hlavne napis jak jsi spokojena az budes mit nove vlasky, jsem cela nedockava. dekuji

Jarca (St, 13. 7. 2005 - 15:07)

Ja se prave taky nemohla rozhodnout, v SH mi ukazovali tu panu s pridelanejma vlasama a moc pekne to nevypadalo, takove placate spoje a jeste mi prisli takovy nevzhledny, v M byli ty spoje uplne neznatelne, skoro je na te pane nemohla najit :). Tu konzultaci ti odectou z celkove ceny (asi nechtej aby tam s tebou travili hodinu a ty si pak sla jinam :)). Ja sem fakt dala na subjektivni pocit z obou salonu, dam pak vedet jak mi ty vlasy dopadnou.

Kačula (St, 13. 7. 2005 - 10:07)

Ahojky,tak to jsem sama zvedava jak v Mikadu budes spokojena, protoze i ja se rozhoduji mezi Simply hair a Mikadem.Zase kdyz chodej na upravy ze salonu Yes do Simply hair a nemuzou si to tam vynachvalit (viz.predesle prispevky)tak bych se asi rozhodla pro Simply hair, ale v Mikadu to zase delaj na splatky, ale vadilo mi, ze chteji 500kc za konzultaci.Stejne se bojim kvuli financni strance.Prvni dny to bude jiste fajn, ale za mesic se muzou spoje uvolnovat, necha tam clovek zase par tisic....Aby ty vlasy nevysly pak moc draho.Nevite nekdo kolik se plati kazdy mesic za upravu a prostrihani? je to opravdu jen par stovek????Jinak jsem moc zvedava!!!Dekuji za zpravu

Jarca (Út, 12. 7. 2005 - 18:07)

Ahojky, taky sem se rozhodla prodlouzit si vlasy. Uz me nebavi ty moje jemne, ktere narostou maximalne po ramena a stejne vypadaj jak po...na slama i kdyz si je kazdy rano meju a foukam. Takze sem zasla do Simply hair a Mikado design, kde delaji Great Lenghts. Chci 30 cm a asi 125 praminku. V Simly hair (16250 + kadernicke upravy) a v Mikado (17440 ale vcetne uprav), takze to vyjde celkem nastejno. Nakonec sem se rozhodla pro Mikado protoze se mi libil jejich pristup a fakt meli zajem o to aby vsechno vypadalo ok. Jsem objednana na 21.7. tak pak dam vedet jak to dopadlo. Jenom by me zajimalo jakto ze tady mate vetsina 100 praminku, me doporucovali i 150 coz uz se na celkove cene dost projevi.

veronika (Ne, 10. 7. 2005 - 15:07)

ahoj, mohla by si mi prosim dat kontakt na tu prodejnu. diky moc, veronika

veronika (Ne, 10. 7. 2005 - 15:07)

ahoj,dostala si nejaky kontakt na tu prodejnu. Taky bych potrebovala nove vlasy a marne se ji snazim najit.dik. veronika

Reklama

Přidat komentář