Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Ahoj Kačo, nemyslíš seriál Návštěvníky? Film neznám. Já mám ráda tzv. klubové filmy nebo současné české režiséry, hlavně Hřebejka a Svěráka. Jo, Párala mám taky načteného komplet, ale poslední knihy mě už nebavily. A Maddu jsem taky viděla snědou a černovlasou, takovou napůl cikánečku, ale musím říct, že ta bloncka se mi nakonec docela zalíbila, taky ve Vratných lahvích se mi líbila. Nemůžu si vybavit jméno - a to je každou chvíli ve zprávách.

Kača (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Tak teď si mě dostala. Vůbec si ji ve Vratných láhvích nevybavuju. Co tam hrála? To je také pěkný film, Svěráka mám ráda. Jeho laskavý humor. Tady se mi líbil i Landovský...a to není můj oblíbenec. Návštěvníci je asi francouzský film. Jean Reno jako Gotfrua (asi to špatně píšu) Udatný. Taková milá oddychovka. České filmy miluju. Ale seriály neznám. Hřebejk je výborný. Naposledy jsem viděla v TV film Veterán. Hodně zvláštní, ale líbilo se mi to. Mám načteného Viwegha a jeho knihy před nemocí jsou skvělé. Po nemoci je už nějak zahořklý a není to ono. Filmy podle jeho knížek taky můžu. Pils, viděla jsi Nabarvené ptáče? Nedostala jsem odvahu na to jít...

Pils (Pá, 24. 4. 2020 - 15:04)

Kačo, tys mě rozesmála!! Mně se okamžitě vybavil Páral a jeho Milenci a vrazi, když tam před stěhováním na svobodárnu Alex říká - hajzlík nepotřebujeme majíce okno a jedna bedna pod ním přispěje k pohodlí seroucího. Takže to má manžel asi dobře! :))) Za vulgárnost se omlouvám, ale takhle přesně to tam je.

Kača (Pá, 24. 4. 2020 - 15:04)

Jé, tu knihu miluju! A tady musím říct, že i film je úžasný. Alex...to je skvělá postava, takový živočišný týpek. Některé knihy Párala nemusím, ale tuto mám ráda. Takže dobrý tip, jdu se po ní podívat. Strašně dloooouuuho jsem ji nečetla. Ještě nějaký tip na dobrou knihu? Jen nemám ráda upíry a spol. :). Celkově sci fi není můj oblíbený žánr. Jo a v TV dávali před pár dny Saturnina...to mi zvedlo náladu. Opět skvělá kniha i film :).

Kača (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

Jinak všechny moc zdravím, doufám, že jste všichni v pořádku. Mám vás ráda.

Miluno (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

neříkej to UK, to je pak na přesdržku

Miluna (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Anonyme co mu konkrétně nemam říkat??? Kači a Pils napíšu pak dýl,teď nevim co dřív.Sem uklízela byt a teď jdu rodičum nakoupit a pak jdu na tu brigádu.

Kača (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Milu, to je najednou tóčo, viď? Počítám, že na chmury nemáš ani čas myslet. Jsem na tebe hrdá, že sis našla v této době brigádu. Ono sedět doma není nic moc. A peníze se budou moc hodit :).
PS: tedy dostat se na tuto diskusi přes ty masturbátory, to je fuška. Fakt nevím, co to tady na Doktorku píše za cvoky. Neříkám jedno téma...ale snad 10 - 15 témat? :D

Miluna (Pá, 24. 4. 2020 - 13:04)

Hnusnej pocit je Pils a Fernando jak už se člověk nemění.Jak to nejde aby se změnil on ani já a o to je to těžký.Mrzí mi to.Ale když z bytu odejde on a jsme třeba rozhádaný tak stejně sem v neklidu a nic mě nebaví.Nejlíp mi vždy bylo když sem s nim byla v pohodě a zároveň byl v práci.Zatim pokračuju v rozvážení jídla a jemu se maji ozvat na práci někdy v květnu ale teď nevim kdy,tak se prostě bojim jak dlouho to ještě bude trvat.A to rozvážení jídla Pils to je po lidech tak to musim hledat pořád protože pokaždý to byli jiný objednávky a jiný lidi.Já sice si tou prací odpočinu od něj ale chvíle pro sebe a klid prostě zatim nemam a to sem měla jen v té garáži.Venku to neni ono Pils.Třeba večer když bych ráda venku byla tak už mi venku byla zima a jak teď nemam auto tak kam dojdu pěšky tak všude odpoledne někdo je,tak neni klid nikde.Fernando jak píšeš ty taky se stydim ty svoje stavy přiznávat protože nejhorší když to přiznam ještě mi to někdy vyčte a to mi vadí nejvíc že neni ke mě chápavej jak bych potřebovala.Vždyť za to přece nikdo nemůžem za nálady,různý stavy nebo bolesti! Opravdu nechápu proč mi neumí s tim přijmout a dělá ze mě někdy babku a že sem nemožná a mě to strašně od něj ubližuje tohle.

Kača (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

Nestačím koukat, co to tu je za novinky. Milu, ty máš práci, tak to je skvělé. Teď máš blbou náladu, ale to přejde. Vše se pomalu uvolňuje, bude léto, budeme venku a vše se obrátí. Mě něco dostalo. Teploty, kašel, bolesti těla, žiletky v krku. S doktorem jsme se dohodli, že když nebude hůře, na koroňáka se vykašlem. Jsem v izolaci, muž se o mě stará, jsem s ním šťastná. Jen ty děti nám chybí....Milu, doktor mě poslal na krevní testy, mám nemocné srdce, tak o mě skvěle pečuje. Mám vše v pořádku až na jednu důležitou věc. Ač jsem velmi často na sluníčku a jím ryby, mám strašně málo vitamínu D. Docela mi to vyrazilo dech, protože ta únava, nálady, bolesti kostí (ještě před virózou), to vše tomu odpovídá. I ta viróza, co mě nyní přepadla. Milu, nastuduj si něco o tomto vitamínu, možná by stálo za to si ho koupit. Nebo si nechat napsat na recept kapičky Vigantol. Podle toho co píší, má zázračné účinky. Měj se krásně, hlavu vzhůru, uvidíš, že zase bude dobře. Objímám tě.

Oprava (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

předhoň = předhoď !!!!

Pils (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Ty vado - Fernando!! Tenhle tvar je překvapení i pro mě!! Budu hledat pravidlo, proč jsi to přesně takto napsal. Čeština mě taky hodně zajímá. Milu, tobě napíšu později.

Fernando (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

Miluno, já se chytím tvý poslední věty: ...DO PRÁCE. To by pomohlo; a pokud budete mít zaměstnání oba, tím líp. Výjimka - nesmí být ta práce zvlášť otravná. Druhá věc - až přijdou děti. To nemusí být k horšímu, nahrnou se jiná témata, jejich názory a tak. Výjimka - nesmí to zůstat na jednom člověku (=na tobě). Ten hovor a pozornost musejí být rovnoměrně rozloženy mezi všemi zúčastněnými, jinak je z toho "vysávač energie" přímo kolosální. Už při prvním dítěti jsem udělal zkušenost, že 1 hodina mě vyčerpá tolik, jako 4 hodiny práce. A děda s babkou seděli v křesle a s úsměvem říkali "My už jsme starý, jen si hezky hrajte, podívej jakou máš krásnou holčičku"... - Když jsem pak už měl vnoučata, tak mladí rodiče i s babkou opět seděli opodál, pranic nedbali mého ztrhaného výrazu a s úsměvem říkali "Jen si hezky hrajte, dyť voni maji nejradši dědu, viď?" Že je mi už jaksi fyzicky blbě, jsem se styděl přiznat, považovav to za rouhání...

Kača (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

To je fakt krásné slovo... Víc takových. Udělal jsi mi tím radost. Nudě se, ráda si počtu :).

Pils (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

Kačo - špatně! :) Správně je nudíc se, když píšeš o sobě. :-) Milu, nedá se nic dělat, jsi labilní a některé věci těžko snášíš, proto je pro tebe důležité, aby ses naučila s tím druhým komunikovat jasně. Obzvlášť chlapům je potřeba říct všechno naprosto jasně - vadí mi kouření - nekuř, vadí mi to a to, nedělej to. Nevím, jestli je chyba jen na jeho straně nebo na obou, ale v každém případě za týden je květen a jestli UK bude zase přínosem do domácnosti, tak to prostě nějak vydrž. Sama bys to měla taky těžký.

Kača (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

Pils, máš pravdu :). Díky! Jsem blbla a mluvila tak na manžela, až jsem to zkonila. Jeho poslední věta "Serouc mne, odcházím pracovat na barák". Takový slušný, hodný chlap :)). Má to dobře?

Pils (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Tak přece - přechodník minulý, téměř zapomenutý. Jsi zřejmě sečtělý, to si cením. A určitě nám zase brzy předhoň nějaké perly. :) Milu, garáž byla řešení v chladném počasí, teď budeš moct zalézt s dekou někam do trávy, já úplně chápu, že tím chováním ti jde UK na nervy, ale asi ho nezměníš jako on nezmění tebe. A práce nejen šlechtí, ale i řeší, v tom mám Fernando naprostou pravdu. A jak ti jde to rozvážení? Určitě už víš přesně kde co je a nepotřebuješ navigaci. Přeju ti, ať je zase brzy fajn. Je krásný den, užijte si ho všichni!

Miluna (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Asi víš dobře Fernando sám na sobě co myslim.Já mam pocit že se psychicky udusim.Je to strašný.Já to bez garáže nevydržim.Já nevim jestli mam risknout a chodit do garáže i dál ale teď hrozí že tam přijde taky.A nevim co bych mu řekla co tam dělam.On mi nechce dát pokoj.Pořád mi něco vyčítá.Už žiju jen ve výčitkách a už to nedávam.Ničim se mu už nezavděčim.A do toho se maji vrátit děti.Nemam kam jinam jít.Ještě takhle i s dětma.Být sama tak bych to vyřešila snáž ale takhle nevim.Tohle ale trvale se vydržet fakt nedá.Nevim do kolika peněz tak šetřit a kdy jít.Mam jen pět tisíc svých.Bolí mi z toho stresu už hlava a i to mi vyčítá i tu hlavu.Jak kdybych za to mohla! Je mi z něj už špatně.Je to vysávač energie.Já už fakt nevim,opět mi ničí celý večer.Jestli nevypadne přes květen do práce tak já už to nevydržim.

Fernando (Čt, 23. 4. 2020 - 21:04)

Lallo, jasný, v pohodě ;) A jak teď vypadá provoz na letišti? - Taky mám pro Tebe doplněk "Jazykového koutku". Dobrou noc a třeba nějaký ten erotický sen...

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 13:04)

prodali jste auto i garáž?

Reklama

Přidat komentář