Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

nechápu (Ne, 5. 1. 2020 - 21:01)

proč by tě měl někdo obdivovat. To může tak akorát trhlej Ota. No a jako starej ouchyl se chováš ty, uvědom si to konečně.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Milu, myslím, že většina tady věděla, že se odmiluješ. Už když jsi psala o těch cigaretách, jak zapáchá, bylo to asi většině jasné...Trochu mě mátlo to, že tě otlapkávala, ale když jsme opilé, asi máme větší chuť se tulit...chlap, žena, je to jedno :). Je pravda, a ty to víš, že kdyby tě chtěla dostat, těžko by vychvalovala jak v ní rejdí ten její...mluvila by opačně. Opět si ukázala, že jsi inteligentní, že ses zasmála jen vynuceně. Lucina je pod tvou úrověň. Máš Sergeje, stará se o tebe, v posteli máš pomyšlení...myslím, že tě miluje. Hezky si zařizuj pomalu byt, vždyť za odvoz se dá sehnat spoustu pěkných věcí. Udělej to kvůli dětem, Sergejovi, ale hlavně kvůli sobě. Ty jsi ta nejdůležitější, ty musíš fungovat, aby se lidi kolem tebe měli dobře a milovali tě. Milu, mám se vlastně dobře :). Těším se do nové práce, hlavně na konec pracovních víkendů...děti rády chodí za dětmi ke švagrové, tak už se těšíme, že se ty zimní víkendy proválíme v posteli...;). Až do jara! Objímám tě, užij si příjemný večer.

Miluna (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Jo Pils Lallo Oto,jen malinko.To mam vyzkoušený.Nic mi to nedělalo.Já teď Ad.dva dny neměla,brala sem zas prášky na bolest co k nim taky moc neladí,tak sem chviličku vynechala Ad. a tak trochu napiju a zítra Ad.zas dam.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Milu, ty bys potřebovala na zadek...že to vyřizuji Sergejovi. Léčba AD se nepřerušuje. A už vůbec ne v začátku...což jsi. Nemůžeš vědět jakou máš toleranci, to poznáš až náhle, bez výstrahy spadneš na dno. Třeba - ten příklad se stal - paní si dala jednu vodku. Ráno byla unavená. Šla si ještě lehnout, ale probrala se s pocitem, že vedle v místnosti někdo je. Říkala mi, že větší děs nezažila. Našel jí její syn, vyděšenou, pokálenou, pozvracenou. Odvezli ji, 8 měsíců ležela na psychiatrii...Nepůjdu do detailů, zařizovala jsem jí papíry na sociálce, tak ten příběh znám. Znám jich hodně, ale nikdo z těch lidí netušil, a ani nemohl vědět, kde má limit. Kdy se z mozku stane sračka. Milu, nepij tvrdý alkohol vůbec. Když už, tak si dej do trojky deci vína, dvě deci vody, upíjej a dolévej si jen vodu. Nikdo tě nebude do panáka nutit, víno od vody v přítmí nepozná. Jsi na dobré cestě, tak to nepokaž...

Kačeno (Ne, 5. 1. 2020 - 20:01)

meleš kraviny. Takhle AD + alkohol nefungují. Problémy jsou úplně jiné. Přestan vymýšlet píčoviny.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 21:01)

Samozřejmě, že vymýšlím "píčoviny". Přeci každý, kdo si vezme lék na bolest a zapije ho sektem, okamžitě usne. Jako Pils. Nebo to si také vymyslela "píčovinu"?
Všichni jsme přes kopírák, že ano? Ach jo...

Pils (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

To je pravda, chtěla jsem Milče napsat, aby si dala pozor na alkohol, ale začala jsem luxovat a zapomněla jsem. A kdo víte, co to udělá při užívání AD? Já s tím nemám zkušenost.

Lalla (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Pravda,asi není to nic dramatického

Pils (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Snad je Miluna zvyklá a vydrží to. Já jsem jednou omylem zkombinovala léky na bolest se skleničkou šampaňského a upadla jsem během vteřiny do spánku. Ještě že to bylo doma.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 19:01)

Pils, přesně jak píšeš. Ty jsi nemohla vědět, že usneš. Zkrátka stačí nebýt v kondici, třeba po nachlazení...a "umakartové čelo". Je pravda, že bylo štěstí, že jsi spinkala doma. Přijít o kabelku, mobil...nebo o poctivost :), to by byl malér ;).

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Bohužel vadí.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Toto jsem sice nepsala já, ale jmenovkyně má pravdu.

Gabriel (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Tož holki, ako to zrobíme abiste byli všychy šťastnýé ?

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Škoda že to tu nezná opravdovej Sergej.Zajímalo by mě jakej je:)

Miluna (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

Otíku to je jasný že ze ženský nic nemam ohledně průniku,proto bych bez sexu s chlapem nevydržela (ani měsíc) nejsem lesba ale neopovrhuji prostě ani hrátky se ženskou když toho chlapa mam.Luckou už se trápit nebudu,seru na to.Jako kamarádku jí mam jistou jak sem včera viděla ale radši se zaměřim zpátky na chlapy.Sem si včera Lucku prohlížela zblízka a snažila sem si ji znormalizovat,aby mi tak nepřitahovala.Říkam si už jí táhne na 38 (i když mi to nevadí),chybí jí pár zubů,v obličeji závan počínající čtyřicítky už má.Dokonce sem jí fotila momentkama když to nevěděla ale fotky se nepovedly asi jako vždy když někoho fotíte při mluvení,dotyčnej pak vypadá trochu mentálně.Mam teď strašnou chuť na tvrdší chlast.Už bez něj taky dlouho nevydržim tak nevim co mam dělat kvuli těm práškum:-( Doufam že aspoň maličko si cvrnknout občas můžu.A sem ráda že ti je dobře.2x do měsíce by schůzka určitě šla,to se neboj.Co teď děláš? Já se jdu stavit někam pro flašku,, (jinak je mi dobře)

Ota (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

To jsem rád že je ti dobře.Mně taky ale jen díky Vám.Zbožňuju Vás a těšim se na další schůzku.To je rozumná řeč přestat se trápit Luckou.Myslim že to neni tebou ale už prášky ti pomáhaji a začínáš ji vidět jinym pohledem.Tak se dobře bavte s ostatníma ukrajincema.

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Osobně jsem byla radši, když byla nevinně posedlá Luckou, než když bude pít na AD tvrdý alkohol...Zítra bude mít v hlavě zle a bude psychicky trpět. Sklenka vinného střiku by nestačila?

Lalla (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

To Miluna takhle vůbec nechápe. Myslím, že míchá i rivotril s alkoholem

Ota (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Vypadá to Kači že dlouho bez tvrdšího alkoholu Milunka nevydrží.Tovíš u nich jedou nějaký flašky často.A to vadí s těma práškama i třeba dvě štamprle jednou za čas?

Kača (Ne, 5. 1. 2020 - 18:01)

Otíku, oba jste se Sergejem věděli jak na tom Milu byla. Musíte ji pomoci, nesmí pít tvrdý alkohol. Nebo chcete o ní přijít?

Reklama

Přidat komentář