Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sergej (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

no já se bavím náramně s těma slípkama

No (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

a oni čekají na jednoho debilního kohouta. Ty Sergeji:))))

Ota (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

To se bav jak chceš ale proč se podepisuješ Sergej?

Miluno, (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

tvoje závislost na této diskuzi je chronická. Za prosinec jsi proseděla u toho v průměru denně 8 hodin a 52 minut. Nechtělo by to léčbu, kdyš kašleš na ostatní???

Miluna (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Tak já sem celkově závislá na internetu,to vim že to tak je.Z diskuzí jich čtu víc.Na tomto webu čtu jen tuhle,protože se tu během roků stala už síť známejch lidí.Ale víš co někdo sedí celý den u Tv,někdo hraje hry atd.atd..Co má člověk tady v bytovkách dělat??? Na Tv nekoukam,knihy mi moc nebaví.A tak si otevřu flašku,pustim hudbu a komunikuju s tim kdo tu zrovna je.Ale večer jdem sednout s pár ukrajincema tak to tu nebudu.Koukam teď jak se pomalu začíná stmívat a jak tu ptáci lítaji kolem střech,je mi zvláštně.

Pils (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Anonyme, a jseš si jistej, že ty sám jsi v pořádku? :-) Nikdo z nás nemá čas měřit někomu přítomnost u telefonu. A ani pátrat po tom, kdo kde žije - jestli jsi ten, kdo tady šmíruje.

J.Janusová (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Omlouvám se,že jsem se nepředstavila. Jsem z týmu net- doktor. Pils máš průměr denní u PC v závisloszti na doktorce za minulý měsíc 6.hodin 12 minut.

Pils (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Takže se mám taky léčit? Proboha, podle čeho to vy ajťáci měříte? Asi nemáte moc veselej život, když se zabýváte takovými věcmi.

Miluna (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Pils a nedělá si tu někdo z nás prdel? Já myslim že tu tolik hodin nejsem.Vyťukam příspěvek a jdu z toho a jak sem psala jiný diskuze tady nečtu.Tuhle mam danou v záložkách a tak jen ťuknu,napíšu a jdu z toho,prostě normální komunikace.Někdo zase takhle píše furt do fb.

Lalla (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Pils, to je jen pokračující Silvestr:)))

Pils (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Leda tak. :-) Lallo. a kde dnes bydlíš? V Lounech? :)))

Lalla (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Hele uvidim, nechám se překvapit:)

Miluna (So, 4. 1. 2020 - 17:01)

Já ve slově fiktivní sem si vždy představovala když jde dítě a mluví vedle do prázdna a klidně i jmenuje jménem osobu kterou nikdo jinej nevidí.Tak to sem si myslela že znamená slovo fiktivní=vymyšlená,neexistující osoba.Tak já už se chystam na cestu k Alče.Tak doufam že už se tý mojí krásky konečně dočkam a že k Alče taky přijede.

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 17:01)

To jsi myslela správně. Ať se ti daří.

Miluna (Ne, 5. 1. 2020 - 02:01)

Moc děkuju.Teď sem se vrátila zpátky domu.Jako schůzka se povedla a Lucka přijela k Alče pět minut po mě.Ale už si naděje asi nedělam.Chovala se k nám dost podobně.Žádný náznaky ke mě,sice mi objala a dala zase pusu při loučení ale Alča jak vedle mě stála tak jí to po mě udělala taky.No příště se jí asi rovnou zeptam jestli by vůbec někdy něco byla schopná mít se ženskou.Protože jinak mluví když už tak jen o sexu s tim jejim a i když jinak jí ten její sere tak řekla že v sexu jí vyhovuje a že se jí líbí jeho péro že když v ní krouží že je hotová:-(( a že k sobě pasujou jak prdel na hrnec ale někdy že je to trochu i nuda.Tak tohle nám řekla když měla upito.A já radši o sexu nemluvila,taky hůř se nám to s Alčou říká asi před sebou jak jsme spolu byly partnerky a to Lucka neví.Jinak já o Sergejovi můžu říct to samí co říkala Lucka,já sem se Sergejem v sexu taky spokojená ale nemam chuť jí to říkat a ještě tak blbě detajlně:-( No teď bych nejradši na Sergeje vlítla ale nejsem ještě dole uplně čistá,jak mi končí MS tak to vypadá jak když tam mam nasráno.No jestli si ženská tak víš co myslim:-) tak dobrou noc,nebo dobré ráno:-)

Miluno (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Musí ti stačit pomatenej Ota. Kterej vám stejně brzy váš vztah rozháže. Sergej ho zatím toleruje, ale příjde doba, kdý ho kopne do prdele, aby stále neotravoval.

Ota (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Víš Milunečko já stejně nechápu k čemu je ženská ženskej,co z ní má? Ty potřebuješ obdivovat svého samce,ten ti to dělá krásně a čim by ti to takhle udělala Lucka? Jen umělotinou nějakou.Jak psala Kača že chlapum se to líbí dvě ženský,tak mě teda moc ne.Neni nad to když ti naloží krásně Sergej:) To je pro mě nejhejzčí sex.

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Oťas se zamiloval do Sergeje.

Ota (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

To je tim že sám bych chtěl být jako on.Myslim že i plno nás chlapů máme nějakej mužskej vzor a mně sedl Sergej.A druhej anonyme nejsem pomatanej,naprosto standartní názor.Obtěžovat je denně nechci,jen podle chutě aspoň je vidět 2x za měsíc,to snad neni tolik?

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 13:01)

No moment. A kdo bude uklízet, nakupovat a vařit? To se samo neudělá.

Reklama

Přidat komentář