Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

Jo a schválně píšu o řízku...:). Slušně jsem odpověděla na dotaz.

Miluna (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

Ale vždyť sem se jí já ptala sama a Kači mi odpověděla.Za psaní o sexu můžu já sama protože já se ptam.

Kača (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

Milu, to je nějaký cvok...pryč od něj :)

spíš (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

ta tak píše schválně. Chce škodit

a (Čt, 2. 1. 2020 - 14:01)

nebylo něco ještě dřív na téma koště matka klandr?

-Aleš- (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

Tohle je možná úplně první úryvek. Tehdy to ještě nebyla povídka, ale jakési promo

https://diskuse.doktorka.cz/diskuse/romove-ziji-tu-s-nami?page=1134

-Aleš- (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/jak-pozname-ze-jsme-chytri.A170522_103205_zdravi_pet

bianka (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Však teď to čtu, lidé prudce přicházejí o práci, o5 se zdražil benzín a jako dodatek zemřel Slovák, kterému naměřili 9 promile alkoholu.Takže zase jdu raděj luštit křížovky.

bianka (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Mě ironie také nevadí, pokud není nátlakově útočná.

bianka (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Ehm :-(. stydím se a kaju, ale nic není ztraceno. Ještě dnes jsem viděla u nás v Marketu mnoho už vyhladovělých spoluobčanů, kteří si potřásali pravicí a plácali se po zádech, či objímali, ve chvílích, kdy čekali až prodavačky doplní regály. Takže milí povídkáři přeji vám hlavně zdraví a ve vaší práci hodně zdaru. Jsem ráda, a děkuji, že se mnou cítíte, ale sbírku bych založila jedině potřebným, třeba nezaměstnaným?
My důchodci budeme už opět v balíku. A já doopravdy nevím kam s těma penězma. A bodat se už nenechám. Tak se mějte a přispívejte, nejen já vás ráda čtu.

Kača (Pá, 3. 1. 2020 - 09:01)

Bianko, jezdíš vlakem? Využiješ aspoň nějaké výhody pro starší lidi?

povídka, která… (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Veselé povánočí i novoročí vám všem přeje naše i vaše provinční céčková až déčková (toto hodnocení jsme pochytili od kolegů, kteří tak dělí celebrity) redakce............. Původně jsme zamýšleli překvapit a dorazit vás jakýmsi souhrnem loňských událostí naší povídky, vzhledem ale k tomu, že v naší krvi stále koluje v průměru jedna až dvě promile alkoholu, musíme jen naznačit, co naše vykalené mozky zaujalo během svátků............ Všeobecná nevole k slavení čehokoli byla zachována. Nikdo neměl v plánu péci, vařiti, nakupovati, obdarovávati, veseliti se, žráti, chlastati. A jako obvykle tomu bylo naopak.............. První vystrčila růžky naše Ria a vánoce s vnoučkem oslavila již dva dny před tím Štědrým..................Ani my už nevěříme, že dárky nosí Ježíšek ale Alza a DHL, v horším případu Česká pošta. .....Taková Lilly, která nás před vánoci motivovala k huronskému uctění magických dnů Slunovratu místo k zaprděných a poněkud nudných křesťanských vánoc, přísahala, že se o Silvestra zhulí pomerančovým džusem, nakonec odpadla díky chlebíčkům a jednohubkám. Lilly, co jsi do těch jednohubek dala, no co co co? Houbičky??????. Trochu jsme s ní trpěli, když se bezúspěšně snažila vysvětlit co je to Andragogika, no Lilly taky jsem to vystudoval i když ne na UK ale na jedné pokleslé české univerzitě, ale na rozdíl od vás nejsem takový masochista a nevysvětluji..........Budwarka naprosto vzorný až sterilně nevinný člověk střídala pár hodin po silvestrovské noci vyťukávání morseovkou S.O.S (v jejím případě možná spíše S.M.S. neb partner byl zřejmě v použitelném stavu), s melodickým Help!, což by mohlo souviset s jejím sympatizováním s jistým Minářem, který ovšem k tomuto slovu ještě na svých letenských seancích nedošel (tušíme, že je pro něj zpátečnické a možná o Broucích ani neslyšel).Nicméně Budwarko pro příště zvažujeme, jestli vás dáme našimi terenními pracovníky již před půlnocí vypátrat a připojíme se k vám, abchom mohli ranní volání obohatit ještě o slovo Mayday............Naše přímá a statečná Sonny, bojovnice za pravdu nejen svou vlastně ani nepřekvapila ostrým hodnocením pochybné identity některých nových pro nás stále málo vyprofilovaných postav. Vzhledem k snůšce nadávek a kritiky (některé obraty jsme si zapsali pro další využití) na její hlavu nás zaujal návrh Lilly bránící Sonny, aby bylo možné vložit do profilu přispěvatele foto: detail obličeje, postava v plavkách, postava bez plavek, no ještě několk poloh bychom poradili ale to by nám u Sonny a Lilly neprošlo.............................S naší milou Viankou trpíme ohledně jejího kolene a jestli to takhle půjde dál, založíme sbírku "Koleno aby Vianku", aby ji ti felčaři bodali každý týden...........Nepřekvapil ani Haleš, který splnil co anoncoval. Požírání maminčina cukroví prokládal masturbací a četbou svého oblbeného Štěpána Kinga, cože? až na jednu zmínku neměla něco společného s Putinem? Haleši tady pozooooor.....Každoročně vyhrožující Jituna se i letos dostavila k rodičům na vánoce, obdarovala děti obálkou se zajímavou částkou peněz a na Silvestra přivedla kromě mísy chlebíčků, dvou lahví sektu a kytice čerstvých květin pro mámu i čestvě umytého a oholeného Sejrožku, který nakonec nezpůsobil žádný hluk, ba ani nikoho ze svých diskuzních oponentů nezabil. Jituna si vede dobře ......A jako bonbonek nakonec si necháváme krásnou Adrianu. Ona jediná si totiž ve své vánoční gratulaci vzpomněla na naši redakci. Neuvěřitelné se stalo skutkem. Milujeme vás Adriano a přejeme vám , abychom vás milovali vždy...ech co to zas plácám. Takže Adriana palec nahru a celá zbývající banda palec dolů. Polepšete se.

Lalla (Čt, 2. 1. 2020 - 17:01)

A sakryš. A já si říkala, že to jsou nějaký polochcíplý žampiony:)

-Aleš- (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Palec nahoru, pěkně shrnuto co se tady o svátcích dělo. Takový panoptikum by jeden pohledal :-)

povídka, která… (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Haleši, k tobě máme jeden dotaz. Neuměl bys dohledat ty kdysi první úryvky z naší povídky. Ten co tady měl na starosti archiv byl propuštěn naší přísnou šéfkou a vzteky za sebou vymazal vše co vymazat uměl...

-Aleš- (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

Prostě si to milá redakce vygooglujte...

povídka, která… (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

Díky kámo, ale ty první úryvky z povídky, která možná nebude mít konce, musely být ještě starší, i tak dík

-Aleš- (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=1140

Sany 11 (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Mile redakci preji stastny cely rok a aby ji ani letos nepresla chut psat povidky. Dobre se ctou, vyloudi na tvari usmev a dalo by se pritom skoro rict, ze jejich humor je laskavy. :-)

Gigi (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Ha , ha, ha, ha

Reklama

Přidat komentář