Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Mne nepripada zly, ironie mi nevadi.

Kača (St, 1. 1. 2020 - 23:01)

Oprava: kašlu na to. Jsem namazaná a ještě neumím psát na manželově mobilu...:).

Radka (St, 1. 1. 2020 - 22:01)

Myslíte ty ošklivý zadky jako Ferda mravenec? Já uznávám zadky jen jako má Milča,menší a pevnej.Ale Tony dneska na mě taky vylezla fotka,úzký pas a boky a zadek jak vrata.Anonyme tak to je škoda jestli je Kača jen na chlapy.Já zde četla že je typ jako Miluna tak proto jsem se ptala,kdyby náhodou chtěla.

Kača (St, 1. 1. 2020 - 23:01)

Já jsem hetero. Líbí se mi taky typy jako Milu. Se sestrou jsme si dělaly legraci, že jsme bi, ale to víš, jen jsme blbnuly. Ale Milu je krasavice. Když jsem se nedávno na Moravě namazala, líbala jsem se tam s jednou krásnou holkou. Ale jak mi začala ruka šmátralka šmátrat v rozkroku, hodně rychle jsem cukla. Doufám, že nikoho nepohoršuji. Jinak žiji v Hradci Králové a jsem reálná. A jdu ráno do práce...a asi to se mnou praští. Dali jsme si víno a teď se tady motám...:).

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Lallo, u mě to ukazuje u tebe čísla 110-68-100. Nevíš o co jde?

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

A zkus si dát nějaký stálý nick a něco o sobě napsat. Já jinak moc na anonymy nereaguji

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

No fuj, první co mě napadlo bylo, že mě podezříváš, že jsou to moje míry. I když ten pas by šel. ale to bys mi zase moc lichotil. Jinak nenene :))))

Anonym Tony (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Ale mě by se ty míry líbily ;).

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

:)))) takové míry najdeš jen u holek implantátorek, hore i dole. A když se to nepovede, tak je to brutál :)))))

Tony (St, 1. 1. 2020 - 21:01)

Tak to máš pravdu. Stejně si myslím, že ty ženský co se daj řezat jsou na hlavu. Viděl jsem fotky nějakých sester, prý známých, holky po obličeji pěkný, prsa taky ok, ale zadky? By se jeden lekl. Ať mi nikdo netvrdí, že jim to narostlo samo ;).

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 22:01)

No, v určitém věku to už chce nějakou tu zásadnější péči. Ale hele, nevím ty zadky jsou spíš US záležitost :))), znalče

:D (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Tos zabil :D. Opět :)

Radka (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj Kačo a nechtěla by jsi ty mít něco se ženou? Kdyby jo ráda tě poznám.

Pils (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

Radko, proč nejdeš někam na seznamku? Určitě něco takového pro ženy existuje. I když - promiň - je to u tebe asi jen rozmar.

Radka (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Já už tam byla víckrát na seznamce a nedaří se.Už jsem Milču asi překonala tak čekám na jinou ale nedaří se.Jsem asi jako Ota.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Kača kdysi psala, že je hetero. Navic toho svýho miluje.

Andrea (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Tak hodně zdraví a spokojenosti vám všem.Tak koukám, že jste téměř všichni znaveni jídlem a pitím.Ja jsem zase pravý opak, kvůli migréně,co jsem měla mám hrozných 49 kilo, hrůza.Manzel uvařil svíčkovou s domácím knedlíkem a seděl u mě,abych to snědla.Jsem po noční,tak jsem se nafutrovala a teď taky hekam z prezrani.Lidi mějte se klidně a spokojeně, já jsem momentálně přežrane spokojená, děti mám kolem sebe, manžel vedle mě,je mi fajn,to přeji i vám mi virtuální ,, přátelé,,Milu, nakonec ti to dopadlo celkem dobře,pokud si pamatuji,tak strejda je tak trochu Rejpal ne?

Miluna (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Andy ten rejpal to je zase jinej strejda.Tenhle nerejpe,jen rád pořád něco vykládá a rozebírá.A Sergejovi lezl strašně na nervy.A když byl pak semnou Sergej o samotě tak o něm říkal že má dost a další blbý kecy a urážky:-( Mě to od Sergeje sere tohle.Nebo co si o tom myslíš ty?? Když někdo něco třeba dýl rozebírá a rád vykládá tak je třeba ho urážet?? Sám Sergej to taky někdy dělá ale na sebe už to asi nevidí.Je tak ty máš zlatýho manžela.Takový chlapi jsou který uvaří takhle větší jídlo??? Je starostlivej o tebe.Tak aby ti už bylo líp.Po migréně vždy nastává vyčerpání.A co se stalo že si zkončila na kapačkách? Už nezabíraly léky?

Pils (St, 1. 1. 2020 - 16:01)

Milu, ale jaképak fraky, Sergej tam chtěl a když chce, aby ho tvoje rodina přijala, tak se musí asi trochu ovládat nebo přizpůsobit. Na tom trvej nebo dopadneš jako s tím jeho hulením. Budeš trpět. Samozřejmě - on je tvůj živitel, tak po něm nelze chtít nějaké podlézání, snad jen společenskou sebekontrolu. Já jsem teď byla venku, ale šilhám po posteli. Lallo, jak je?? :)

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 17:01)

... piju mátový čaj. Nedbala jsem tradic a rozpohybovala tělo při odstrojování, ůklidu po stromečku a taková ta povánoční debordelizace. Ale jen zlehka...

Reklama

Přidat komentář