Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

U nás je nedostatek doktorů a on bude sedět na mateřský?
Tak on má nějaké špatné plány. Miluno, hodně komunikujte, abys věděla do čeho jdeš.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Sany to mě nenapadlo ta online kamarádka.Já mu to řekla jako neurčitě jako že jí znam ale nevídam často a pak to zamluvila aby se už nevyptával.Jo to sem mu řekla i to jestli neni na chlapy tak to hlavně se ho dotklo a urazilo ho to.Pak sem mu řekla že jestli mě vůbec miluje že kamarádka říkala že začátky vztahu vypadaji jinak.Prostě to co jsme tu včera psali.No bych řekla že má toho plný zuby.Mluví semnou chladněji i potom rozebírání situace.Sice neodešel ale neni to jako jindy:-( A já se musim jít připravovat na noční,sem zvědavá jestli mi tam odveze nebo jestli mi nechá autobusem.A to sem se špatně vyspala,tak se mi tam nechce.A s dítětem si to představuje tak že pujde na mateřskou on a žít z mateřský a z toho co má našetřeno a já prý jak já budu chtít jestli s nim budu taky doma nebo občas brigádu,prý jak já chci.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Milu, ja jsem vcera psala, ze si nemyslim, to co ostatni, protoze se mi zda, ze by tezko podstupoval vse kolem stehovani atd., kdyby mu slo jen o tu "delohu". To by si mohl koneckoncu zaridit jednoduseji. Zkus tomu dat cas, pokud ti na nem opravdu zalezi. Ale hlavne na nem, jako na cloveku, ne jako zaopatrovateli. A ze se ho to dotklo, no to se budu opakovat, ale to se take nedivim.

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Takže nejenom tvé rady, ale použila i to co jí tady píšou anonymové a Lalla. Ještě že jí nikdo nenapsal aby vyskočila z okna, že se jenom trochu proletí. To už by asi bylo na Denise moc a vrátil by se s kufrem zpátky do Jerevanu :-)

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Lalla to jiste myslela dobre, ale o nekterych anonymech si tim jista nejsem. To je prece vzruso, kdyz Miluna podlehne naseptavani a neco se zase deje. Ale to se ovlivnit neda.

:-) (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Přiznej si, že hlavní našeptávač jsi tady ty, už dlouho.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Je to dost mozne, ale mam v tomto celkem ciste svedomi. Nikdy jsem ji umyslne neradila nic, abych ublizovala. Coz si o nekterych zde nemyslim.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Ne, píšeme si tady o tom, že i gayové mohou mít děti a orientaci zapírat.

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Aha, sorry, já jsem myslel že píšeš o tom pořadu Výměna manželek. Díval jsem se na Musilův profil na fb a můžu říct, že je to pěkná pakárna, jak tam se svým přítelem na každé fotce cení zuby. Až z nich jde strach.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

A Musil ze Vztahů, taky byl ženatej, má dvě dcery a teď je s chlapem.

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Jasně, ti ztroskotanci z toho přiblblýho pořadu, kteří tam hrají divadlo kvůli šedesáti tisícům jsou pro tebe asi životními vzory :-)

? (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Nejlepší obrana je útok?
Tady se psalo o Musilovi.

a (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Radunka to taky zjistila až později.

die (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Miluno a ty jsi se ho zeptala jestli není na kluky jak tady někdo psal nebo jen o dítěti? Myslím že máš dvě možnosti nic neřešit a být s ním nebo bez něho a výhod.

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Na chlapy asi nebude když mu stojí při ženský. Pamatuj si že přírodu nikdo nepřečůrá :-)

nekecéj (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

20 let byli spolu, měli 4 děti a pak jí řekl, že je gay.

cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/citim-se-zrazena-rika-zena-ktera-se-po-20-letech-dozvedela-o-manzelove-tajemstvi-40296856?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

To je stejnej argument jako když napíšu, že podle výzkumů se Romové dožívají nižšího věku než majorita a někdo mi napíše že zná devadesátiletou cigánku. Ten odkaz jsem nečetl, ale chlápek je zřejmě bisexuální jinak by zplodit dítě nemohl. Je potřeba si dostudovat jak funguje penis.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

je to na netu dostuduj si to

-Aleš- (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Tady vidíte že lhát se nemá. Pravda stejně dříve nebo později vyplave na povrch. S každou další lží se Miluně jenom všechno stále více komplikuje. Myslím že by neměla dát na rady, který tady lidi píšou jen tak z plezíru.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

Alesi, no nevim, v tomto pripade, kdyby mu rekla pravdu, ze tady vsechno probira, skoro do detailu s uplne neznamymi lidmi, jestli by to byvalo bylo lepsi? Koneckoncu cast pravdy v tom byla, ze se nechala ovlivnit jinymi. A co se tyka te homosexuality, nechci se vyjadrovat, zda u Denise neco takoveho muze byt, ale obecne jsou pripady a neni jich malo, zvlastne drive to bylo, ze homosexual zplodil s regulerni manzelkou deti a zil s ni a az po letech opusti rodinu a sel za hlasem sveho "srdce." ;)

Reklama

Přidat komentář