Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Nejde ti tak o Denise, chceš být zajištěná. Jestli s tebou bude, uděláš to, co jsi udělala při prvním nedorozumnění, budeš hledat na netu zase doktory? Vzpomeň si.Dej mu pokoj, ve trojce to z jeho strany nepůjde , to víš. Ale, když se rozhodne pro Marušku, zase tam budeš oblejzat. Bylo tady psáno: Nepřestane, dokud co chce nedostane. Jdeš přes mrtvoly Miluno a zase dostaneš od života pořádnej kopanec.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Jakej kopanec bych v tomhle případě mohla dostat? Jde mi o zajištění ale klidnym šikovnym chlapem a ne vyhulenym vzteklounem.Jinej doktor už mi nechtěl tak už nikomu psát nebudu.Teď sem napsala jemu tak uvidim jak se bude chovat ve psaní,chci se mu svěřovat a abych ho zase zajímala jako člověk.Nevim jestli by trojka šlo,on se k tomu zatim nevyjádřil.To sem mu řekla včera v pláči že je mi to už jedno že klidně ať má nás obě a on na to nic neřekl jen mě držel a hladil a utěšoval.

Ty (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Zasraná sobecká krávo. Za všechno si můžeš sama. Denis tě opustil hlavně kvůli tomu, jak jsi hned hledala jiné a on na to přišel. Bylo to po malém nedorozumění s Denisem. Mohla jsi počkat a né se jít hned kurvit. Sergeje sis taky hned přitáhla a teď fňukáš. Svádíš to jen na jeho kouření, musela jsi vědět, že kouří když jsi byla u něj doma. Všechno si vždy posereš jedině ty sama. A nesváděj vše na nemoc"já za to nemůžu" Můžeš, protože jsi hajzl sebeckej. Tebe žere to, jak si našel Denis jinou. Jen abys neměla kufr za dveřma. Sice Sergej není ideál, ale živí tě, nadře se na stavbě a ty ještě jeho peníze utrácíš s tou druhou děvkou, která má doma manžela.

Radka (Ne, 1. 9. 2019 - 16:09)

Co si mě bereš do huby do hajzlu? Starej se o svý a neser se do mě.

Ty (Ne, 1. 9. 2019 - 16:09)

Drž hubu štětko!

přesně (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

apsaný. Miluna je lidský odpad.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Tobě odpovim až doma ale píšeš semnou pěkně neprátelsky,já nikomu nenadávam jestli nevidíš tak tyhle hnusoty nepotřebuju!!!!

nojono (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

ty jsi stavěná na jiný hnusárny k.undo z velryby.

no (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

jakej kopanec? Maruška má třeba svatou trpělivost, ale v DD si děti musí chránit své hranice a ty je bez výčitek překačuješ, abys ujedla z jejího koláče. Může se stát, že když budeš takhle otravovat a chtít po Denisovi, aby tě zase zajistil, tak ti Maruška mírňoučká klidňoučká zmaluje budku. Udělala jsi chybu, žes s Denisem nepokračovala, fajn, chyby děláme všichni, ale ty za svou chybu nechceš nést odpovědnost, chceš aby to vyřídil Denis ( zpracoval Marušku ".. až usne" ), aby domluvil Sergejovi, dotoval tě. A ty? Jen kňouráš, svádíš a kdyby Denis zvolil tebe, tak co? Zas budeš kňourat, že tě obtěžuje s dítětem a ty se necítíš ho vychovávat a chceš mít od něj pokoj?

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Ona mi na to nesedí že by se prala.Je nejspíš hodně mírná ale fakt nevim.Ale znaji se krátce a dítě ani ještě nezkoušeli.Ona tam teprve bydlí dva týdny.Já se sama v sobě rozhodla než hádky se Sergejem bych asi radši i to dítě i když sem jaká sem ale tatínka by mělo skvělýho.Ale já fakt nevim ať rozhodne on,jen sem se mu vypovídala že zpětně lituju.

ach joo (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

tak tu vypadalo, jak jsi k lidem soucitná, ale mladou ženu, která si prošla DD, bys klidně vygumovala, dokonce si pořídila dítě jako věc, která ti zajistí dostatek. Tvé nynější počínání je lstivé, nelítostné.

ale (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

ona je soucitná, vždyť byla vyízat Radečku, z lítosti i Otu obskáče.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Já to tak nevidim.Prostě zkusila sem život bez něj a nepovedlo se tak proto bych se nejradši vrátila k tomu kde jsme uvízli.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Die to já kdybych si jinýho našla tak to bude zase sráč akorát.Buď agresivní,vyhulenej,zadluženej nebo jinak problemovej,nebo všechno dohromady.To neni jentak aby mě někdo v pohodě chtěl jak vidim.Denis byl jediný štěstíčko v životě který mi potkalo.A já se rozhodla špatně tim jaká sem a ze strachu další dítě.Místo rodiny sem se rozhodla tak jak to vypadá teď.A co z toho mam? Už se vracim domu akorát se strachem co zas bude a jak se bude on chovat,potom jak už vim jak dokáže být zlej.Je to všechno jak začarovanej kruh.Pils to sem ráda že mi nenadáváš aspoň ty.Prostě sem si to roznyslela po neůspěchu v práci a žití se Sergejem bych ho chtěla zpátky,nebo aspoň trochu aby mi uklidňoval.Co s Maruškou záleží na něm.Psala sem že sem schopná tolerovat aby nás měl obě.Jeho šikovnost a klid mi za to stojí.Já si pohádku nenamlouvam ale já už nechci cítit tu hrůzu minulýho týdne co ve mě Sergej vyvolal.No už sem na cestě domu,achjo.

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Pils, bohuzel si myslim, ze Milce je to jedno, co Maruska. Kdyz prebrala Jirku Alici, taky ji to nezajimalo. To Uz jine nebude.

Pils (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Milčo, nechápu, proč jsi vůbec šla za Denisem, nechápu, jak tě mohl Denis muchlat, když vedle (snad) spala Maruška. Ani jedno není správné, ale peskovat tě kvůli tomu nebudu, bylo by to jako nadávat na počasí. Asi ti takové jednání v té určité chvíli připadá správné, ale není. Maruška se teď určitě bude trápit a já nevěřím, že to bys chtěla. Tak si ujasni, kam bude směřovat tvůj další život a určitě se najde cesta, která bude přijatelně schůdná. A nenalhávej si, že život s Denisem by byla pohádka, Dopadlo by to tak, že by ti sebral dítě a zmizel by. Jeho jednání a chování není tak docela OK.

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Jo stavil protože viděl chytrého kluka a neschopnou mámu

die (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Miluno toto se přece nedělá rozbíjet vztah. Když ti ten ukrajinec nevyhovuje tak si najdi někoho jiného. Marušky je mi líto, snad se Denis rozhodne správně i když je divnej.

... (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Milču láká klid kterej doma nemá a líbí se jí mít vedle sebe doktora a ne vyhulenýho zedníka.

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

No ty seš stejná tak buď ticho

Reklama

Přidat komentář