Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No (St, 1. 5. 2019 - 11:05)

Obličej že má krásný? Je ošklivá jak noc.

... (St, 1. 5. 2019 - 08:05)

Radko viděla jsi teď Milči fb? ;+)))

-Aleš- (St, 1. 5. 2019 - 08:05)

Radce už asi zbývá jedině obarvit si vlasy na zrzavo, přijmout ukrajinskou národnost a začít mluvit takovým tím jejich přízvukem :-)

pozorovatel (St, 1. 5. 2019 - 09:05)

A co Aleši jak se líbí tobě ty ženský co se líbí Miluně?

-Aleš- (St, 1. 5. 2019 - 09:05)

Ty co si dala na fb jsou docela pěkný ženský, ale já mám jinej vkus. Jinak já se s Ukrajinkama v rámci práce taky občas stýkám. Ale většinou se nechtějí moc pouštět do větších rozhovorů, jenom odpovídají na otázky. Ono se nakonec není co divit, když jsou v cizí zemi tisíce kilometrů od domova. To chlapi Ukrajinci jsou výřečnější. Ale Miluně rozumím, kdybych byl mladší a měl to trochu jinak srovnaný v hlavě, tak bych se soužití s Ukrajinkou nebránil.

Návštěvník (St, 1. 5. 2019 - 06:05)

vidíš Radko, nezoufej jsi v pořadí

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 20:04)

Radka si neuvědomuje nic. Už podle psaní je zřejmé, že je to osoba jednoduchá. Takže pochybuji, že si veme k srdci tvé psaní, které možná ani nepochopí.

Sany11 (Út, 30. 4. 2019 - 20:04)

Radko, uvedomujes si, ze vlastne tim, ze tesknis za Milunou,ktera te notabene mela jen jako kratochvili, tak si zacinas nicit vlastni manzelstvi? S manzelem se ti mluvit nechce, kdyz to takhle bude treba casteji, tak jednou on zu nebude mit chut mluvit s tebou a bude treba "mluvit" nekde s jinou. Abys toho nelitovala. Me by hluboce urazilo, po tom vsem, co tu Miluna psala o tobe, jak k sobe patrite a jak jsi skvela (proste ty jeji obvykle kecy na zacatku) a par dni na to, do tebe v podstate kopla jak do hadraku,protoze videla nekoho "lepsiho"? Co si od toho slibujes,krome cekani na kustku? S manzelem vam to jakz takz funguje, co jsem postrehla,mozna to chce se spis snazit, aby to bylo lepsi. Ale to bys mozna mela spis s nim mluvit, s cim nejsi spokojena. Oni chlapi take neumeji cist myslenky. :-)

Miluna (Út, 30. 4. 2019 - 21:04)

Ne Sany já sem jí nenechala jen moje srdce patří té jiné ale neznamená to že Radečku nechci.To já jí ráda zase pomazlim a cokoliv aby byla spokojená ale že sem zamilovaná do tamtý holky to neovlivnim ale jestli to Radečce nevadí tak s ní budu pokračovat.A vážim si jí jak je hodná a chápu její myšlenky a tak.Jen se bojim aby se neopíjela nebo tak.

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

Ještě k tomu ty svátky posraný.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

pochop že tě nechce, chce ukrajinku a ty ukrajinka nejsi doporučuji ti něco brát, nejlépe nějaké pilulky

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

Ale jí už nemusí potkat a aby zbalila jinou já tomu moc nevěřím. A pilulky si taky někdy dám ale jsem pak zblblá a otupělá,někdy si cváknu něco.Bojím se životá nebo jak to říct.Víš jak se říká jakej šel takovýho potkal a tak to mám ja s ní a my k sobě patříme.Věřím ttomu.Teď ani nemám chuť mluvit s manželem,ten zas neví proč chci mlčet.Chlapi to ani nechápou.Já nevím jdu asi ven ,nemám nějak chuť byt doma.

:-) (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

Žadoníš o sex, když na tě Miluna kašle. Vtíráš se. Píšeš Miluně ZOUFALÉ VÝZVY. Tak jsi zoufalka a ještě bez peněz, to máš smůlu.

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

Když Milunka je moje uklidňovátko.Občas mám nálady,smutním a trochu depky.Nejsem silná osobnost.Kdo normální dneska nemá něco na uklidnění.Někdo chodí kouřit,jinej něco bere a já si našla na uklidnění Milunku.Nejdřív mi stačilo chodit jen číst a když měla ty stavy tak jsem si říkala jak je mi blízká.Teď už mi čtení nestačí a je to něco víc.Asi mi stejně nikdo nepochopí.Už od začátku mě přitahovala tím jak je jiná než lidi co kolem sebe znám.A taky něco z ní vyzařuje když jsem jí poznala osobně.Nevím jak to popsat slovy.

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

A proč jsem zoufalka prosím tě? Nepište blbosti o penězích,sama moc nemám.

Lalla (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

Radko, nech to být, nemá to smysl, přece máš nějakou sebeúctu a nemusíš se ponižovat

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 19:04)

Já Lallo jen čekám,ona teď nemá spíš čas proto se teď nevidíme.Ale věřím že ještě uvidíme i když chápu že ukrajinka se jí zalíbila víc,ale třeba už jí nepotká a jinou nemá.

Radka (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

To teda není zrovna lichotka jestli někomu tady připomínám úchyla na kterého si taky pamatuji.A platit úmyslně za sex to by nebylo dobrý.Já bych to neuměla s někým jít komu bych musela platit.Je to takový zoufalý.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

Ale ty jsi zoufalka a velká. Tož zaplať.

pils (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

No jo, je to tak, jak to je. Milča neřeší své zdraví, neřeší svou psychiku, řeší většinou jen jediný problém - jak přežít dobu mezi dvěma orgasmy. Taky si myslím, že Lalla radí psychoterapeuta docela zbytečně. Je jaká je. :-)

Reklama

Přidat komentář