Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Any (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Any tak tě zdravim.Takže ty...Miluno, nemám psychické problémy, ani nejsem ta které zmiňuješ a už vůbec né, co zmíňuje anonym. Je tady hodně lidí, co sledují váš nelehký život. Někteří příjdou kopnout, jiní dají radu. Nebo pohled na vzniklou situaci.
Jinak v drogách jede většinou více lidí.

Mia (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Any tak tě zdravim.Takže ty...jedním okem čučím sem a druhým na televizi.Zítra musím ještě do města, se mě teda vůbec nechce, ale snad je to naposled. Už mě to věčný courání nebaví. Dnes jsem měla dost energie, tak jsem vygruntovala dět. pokoj a v obýváku přestěhovala gauč a křesla a ještě jsem je vyčistila.

Ales (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Tak třeba mě Miluna chválí a já nevím proč. Já jsem dokonce vždycky překvapenej, když vůbec na mě někdo reaguje. Tu "taky anonymku" jak chtěla být na Milunině seznamu, tak ji asi chápu. Já jsem v minulosti psal na jiný diskuze a tak vím, že ženský si na to potrpí a těžce nesou, když na jejich příspěvky není adekvátní odezva. Chlapům je to většinou jedno, jestli na ně někdo pozitivně reaguje nebo ne. Oni si napíšou svoje a hotovo - viz třeba Jarin. Je pravda že tady je to dost nepřehledný, vzhledem k množství nepřihlášených lidí. Já už jsem tady dost často lidem radil ať se přihlásí, ale bez odezvy. Je to jednoduchý, zabere to pár vteřin a nic to nestojí. Takový diskutéry si potom Miluna zapamatuje, tak jako mě.
Dneska mi to píše, protože jsem potkal tu mou lásku, takže hned je lepší nálada než včera, kdy jsem se ztotožnil s tím týpkem z klipu Zkurvený Vánoce. Navíc jsem trošku ožralej z té radosti :-)
Pokud Alici dají do věznice Světlá nad Sázavou, tak tam bude s mnoha mými kamarádkami. Nepřeju jí to, ale jak už tady někdo psal, pašování a přechovávání drog se trestá většinou hned natvrdo. Ale třeba dostane mírnej trest a po půlce bude venku.

Miluna (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Any tak tě zdravim.Takže ty si ta jak sem si jí oblíbyla? Jak se podepisovala anonymka a psala že taky má psychický problémy? Já právě si nejvíc pamatuju jí.Ostatní mi splívaji a vůbec nevim kolik je tak anonymů.Pamatuju si jak mi hodně pomohla tenkrát i nějaká M.se podepisovala a přišla o syna a manžela a pak zmizela,nevim jestli to nejsi ty nebo jestli to byl někdo jiný? Ale tak ty budeš tady moje Any prostě.Si mi příjemná.Tak myslíš že s Alicí v tom jede víc lidí? Já nevim proč mi nic neřekla a tak Ráďo nevim vůbec co si myslet.My teď vyklízíme ten byt.Nějak je mi zase hůř a tak myslim tady na vás.A díky za syna tobě i Mie.Miu co teď děláš?

:-DDD (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

Any,Pilsnerka,Gynda,dnes taková,příště zase jiná.Ksyby jsi aspoň měla koule na to nehrát si na to,že ti je jakési paní líto,když Miluna zmínila jen jednu anonymku.Směšné a hloupé.Já z tebe nemůžu!!!

Any (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

vítám Any, to je dobře,...U nás také bez sněhu i když slibují, že trochu nasněží. Jinak tady nakukuji občas a taky přispívám občas. Nechápu někdy jednání Miluny, nevím zda litovat, nebo odsuzovat. Jsem tak někde uprostřed. Dovedu si představit to co se děje uvnitř Miluny. Ono je lehké odsoudit, ale vžít se do někoho, kdo si neumí sám se sebou poradit, to často neumíme. Taky se to někdy učím..:-)

Mia (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Jirko nerozčiluj se...a doprdele zase, tak jsem trošku zase nasněžila, když u nás nepadá. Uff.

Mia (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Jirko nerozčiluj se zbytečně. Tady všichni vědí která bije a jak to s Alicí je. A Radka nepřesvědčíš po dobrém ani po zlém. N

Mia (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Jirko nerozčiluj se zbytečně. Tady všichni vědí která bije a jak to s Alicí je. A Radka nepřesvědčíš po dobrém ani po zlém. N

Mia (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Jirko nerozčiluj se zbytečně. Tady všichni vědí která bije a jak to s Alicí je. A Radka nepřesvědčíš po dobrém ani po zlém. N

Mia (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Máš krásného syna Milu....vítám Any, to je dobře, že máš nick, ono se hned líp odepisuje a orientuje se zde v lidech. A je to úplně jeno jaký si dáš, jestli podle jmen, květin nebo zvířat. Je apon přehled.

Jirka (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Radku uz mi neser.Ja nemuzu za jeji chovani! Jak ja tohle ovlivnim? Dobre tohle bych tady nepsal,ale ted si mne zas tak vytocil! Tvoje maminka dela jen prusery proste.Uz jsem to pochopil sam! A na firme ji jeste vysi pokuta,protoze ukazala fakace do radaru a on ji vyfotil! A za to taky muzu ja co!!?

Any (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Máš krásného syna Milu. Přelouskávám to tady, teda to se dějí věci. Bohužel v těch drogách určitě Alice nejede sama. Vidím to pro ni velmi špatně.

anonymka Any (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Tak jestli myslíte mne, tak jsem tady dnes poprvé, ale byla jsem tady jen coby nick anonymka. Mám podobné názory na Milunu i Alici jako Mia. Zdravím Milunu. Milu drž se.:-)Ode dneška Any, aby se ti to nepletlo :-)

Miluno (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Měla bys zjistit kam Alici dají a kolik jich bude na cimře. Bude potřebovat pučit připínáka. Tak abys jí ho poslala. Sama na cimře určitě nebude. Ta to dopracovala, jo chtěla žít, no tak žije.

Jojo (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

Jo to ona rikavala i...Když si někdo myslí, že mu vše projde, tak má smůlu. Pomalu ženská v přechodu a má rozum jak dítě.

Ale (St, 20. 12. 2017 - 19:12)

to je pravda:-)) Miluna v...Asi nejde o chválení. Nikdo tu nic takového nepsal. Jo má v tom guláš, tak začni a podepiš se.

nojo (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

A nasli doma...tvoje maminka je hotový anděl.

Radku (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

Jo to ona rikavala i...co zde vyšiluješ? Je dospělá a svéprávná, věděla co dělá a jak to může dopadnout. Dostane jen to, co zaslouží.

:-)) (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

když chce být anonymka...to je pravda:-)) Miluna v anonymech musí mít guláš,tak jak může vědět koho chválit:-))?

Reklama

Přidat komentář