Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radek (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

nechci být zlá, ale...Jo to ona rikavala i tatovi

porad rikala,ze se musi zivot uzit a tata na ni sral a nevsimal se ji

Ale ona se tam zblazni v tom kriminale

ja se tak bojim

Ona nevydrzela ani byt v jedny mistnosti doma

tak co paneboze tam?

Radek (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

Protože z ní Sany dělala...A nasli doma neco?

nenasli

Spis to byla nejaka blba jednorazovka

Neverim,ze by to aspon nerekla Milce?

Ja potrebuju Sany

Ja nevim jak to mam zvladnout

Ja chci vedet co je pravda??

Ja neverim,ze je maminka nejaka spatna
ja tomu neverim proste

Musi to byt jinak

tak (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

Je ale Miluno fakt,ze jsi tu...když chce být anonymka chválená tak proč si nedá nějakej nick. To má Miluna psát, že má ráda anonymku tu co napsala ...... i tu anonymku co nenapsala... a pak ještě další anonymku?

Mia (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

nechci být zlá, ale nemůžu nevzpomenout, jak se nám všem Alice posmívala jaký máme nudný život, jak skončíme v důchodáku v zaprděných plínách ....atd., bylo toho hodně co napsala. No a co ona, život plný vzrůša, přesně jak to chtěla a nyní bude mít dost času přemýšlet o tom, kdo je vůl, jestli my nebo ona. Nějak ji nemůžu ani politovat.

nojo (St, 20. 12. 2017 - 17:12)

bavoráka chtěla Alice, no ted bude mít místo toho vězenský tepláky.

Proč Sany? (St, 20. 12. 2017 - 17:12)

A proc by jako hazela pres...Protože z ní Sany dělala svatou a máma jí zklamala pašováním drog. Nemohla to být jedna dávka, jinak by jí nikdo nevzal děti a neprohledával byt. Tvoje matinka pravděpodobně jela ve velkém v pašování. A auto je snad Jirky, tak proč by jí ho měl nechávat.

Radek (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Naopak tvoje povedená...A proc by jako hazela pres palubu Sany

to mi vysvetli?

Radek (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Naopak tvoje povedená...A tak si je mozna chtela dat aby vydrzela Vanoce

plno lidi si da drogy a ji hrabalo z nej!!

A taky ji vzal auto a nechal ji hodne spatnej srac a ona chtela si vydelat na svyho Bavoraka

Co Jirko
co mi reknes??

Zalezl si jak krysy co!!

Ty jsi sráč! (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Jdi se vysrat

Sany je...Naopak tvoje povedená matinka hodila přes plubu včechny i tu Sany. Nebo Jirka s Milunou mají něco společného s drogama? Máma si za to může sama. Jo tvoje láska půjde na dlouho bručet.

? (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

No jo,ale já nepoznam kdo je...Ale Miluno, kdyz nekdo npise Taky anonymka, tak je jasne, ze je to druha osoba. Ale me je to jedno, to je tvoje vec. Jen mi prislo te pani lito.

Radek (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Jsem tu ted cetl jeste jeji...Jdi se vysrat

Sany je jedina nejlepsi a dokaze ji chapat

Co jsi udelal ty?!!

Nechal ji..auto odvezl..malou odvezl,kterou ani nedokazes zvladnout!!

Mamce uz pak hrabalo z tebe sraci!!

Radek (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Pekne sprosty!

Vy jste normalne hodili mamku pres palubu?

Milco proc?!

Jak muzes s nim byt,kdyz mame tak ublizil!?!

A tobe uz jednou taky

proc to Milco delas?!

Miluna (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Je ale Miluno fakt,ze jsi tu...No jo,ale já nepoznam kdo je kdo tak nějak ti moc nerozumim? Ja třeba občas nevim jestli to je pořád jedna a ta stejná pani nebo jestli píšou dvě a pak se v tom strácim.Ale myslela sem tu co se pak podepsala přímo anonymka ale ve zbytku se ztrácim.Kdo si teda ty nebo jaká druhá vůbec netušim.

? (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Jak nejsi zařazená na mim...Je ale Miluno fakt,ze jsi tu psala o anonymce kterou si zaradila do tveho seznamu.Psala jsi ze ji mas rada a taky nema podpis. Tato pani (Taky anonymka).ti taky psala hezky co jsem se vsimla. Nejsi spravedliva.

Jirka (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Kdo vi co vsechno delala na cestach.Zlata Milca fakt,pokud ji teda zase nehrabne jako v cervenci.Diky,ze ji tu umite podrzet.

Jirka (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Ještě jedna připomínka....Jsem tu ted cetl jeste jeji smsku,kde mi psala,ze kdyz ma smulu v lasce tak ma stesti ve hre.Tak jestli je to tak jak pises tak to je teda sila!

Miluna (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

Jak nejsi zařazená na mim seznamu? Jak nemáš podpis tak nevim kdo si tak ti nemůžu zařadit? Ale díky!! No z Ali sem ale pořád v prdeli.Už to zase na mě leze jak na to myslim.Jo Miu já si to představila zrovna tak a taky obtloustlýho s pivnim mozolem v tom vtipu.

Jirka (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

Ona nam to rikala oboum,ze vyhrala.A vidite tohle mi vubec nenapadlo! No ty jo tak to mozna mate pravdu.Ale,ze ani Milune to nerekla? No Romcu bych rad abych to mel jako s Anetkou a bral si ho,protoze mi ma za tatu.Ale,nevim jestli to pujde.Anetka to tam snasi lip nez on co jsem zjistil.

Tak (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

Ještě jedna připomínka. To určitě za prachy z drog byla Miluna s Alicí nakupovat. Prý výhra v Německu :-)

Tak (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

Ja to narozdil od Miluny...To má Sany po ptákách a jak jí tu bránila a dělala z ní svatou. Za drogy je pomalu víc než za vraždu. Jedno má Alice na 100% jisté.Jirko a co Románek, jak s tím to bude?

Reklama

Přidat komentář