Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

názor (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Jirka si přece vyběhal mateřskou tak o koho nyní bude pečovat

ale (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Ty to znáš? Taky jsi rodila...Mia jí nepodporuje, ale s ní soucítí a to je rozdíl. Podporuje jí snad jen ten dobytek!

nemáš (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Ty to znáš? Taky jsi rodila...pravdu. Mia je pro Milunu bezpečný přístav, kterému se může svěřit a který ji přijme v dobrém i zlém. Tohle je třeba pochopit

Miluna (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Já nevim mě ani nic Alice nepíše.Vůbec nechápu proč aspoň něco nepíše:-( Jirka říká že třeba chce abych si zvykala bez ní.A nebo je na tom sama špatně že ani nemá sílu psát.S Jirkou sem zatim nic neměla,zatim jen vařim.Já to beru tak že sem dopadla strašně bez Alči ale nadruhou stranu bych byla ve sračkách kdyby mě vyhodil a nebo byl ke mě zlej ale tohle špatný bylo jen první den protože sám měl nervy z toho co se stalo a já ho tahala za ruku aby jsme šli skočit někam a on mi proplesk že nemůžem takhle a strkali jsme do sebe ale nakonec mi to vyhnal z hlavy.Je to fakt boj ten život a já se odevzdam Jirkovi když nemam Aličku.On je jediný koho po ní mam.Když mu na něj sáhnu nebo ho pustim do sebe mam dobrej pocit že to bylo v Aličce,hledam v něm kus ní.Po pravdě bych je měla nejradši zpátky oba aby nebyli na sebe zlý ale oni dva se asi jentak neshodnou.Miu tak to sem ráda že je ti líp,máš tam teplo v baráku? Abys nenastydla? Ten mráz byl fakt hroznej jak sem ráno psala -15 a teď je tam aspoň jen -2.

Myslím, (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

by teda spíš zajímalo, co...že ty děti je to poslední,co by ty dva zajímalo. Stejně jako ostatní jejich děti. Je to tak smutné, že takoví lidé jsou rodiče a k tomu vánoce pro hlavně děti

vypadalo (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

napřed ukradne Anetku a teď...že Jirka o holčičku moc stojí, hezky o ní mluvil, ještě když ji neměli u sebe. Ale nevěděl, co ho čeká za zodpovědnost a bylo to na jeho povahu moc. Pro Anetku by byla nejlepší rychlá adopce, zaslouží si lásku, ne kupčení s city

Mio (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Ty to znáš? Taky jsi rodila děti a pak se o ně nestarala, Spala s kdekým jen kvůli sexu? Nechtělo se ti chodit do práce, protože ti to nestálo za to?

To přece ne. Vychovala jsi děti, starala se o rodinu v dobrém i zlém. A deprese a antidepresiva, víš kolik takových lidí na Doktorku chodí?

Jestli myslíš, že Milunu podporuješ v dobrém, tak dle mého názoru ne

:-)) (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

ukradne :-) spíše unese, né :-)ale divná je celá tahle trojka

názor (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

napřed ukradne Anetku a teď ho nezajímá - je to divný člověk

(Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

by teda spíš zajímalo, co bude vůbec s Anetkou? To už o ni definitivně oba přišli? Ví on vůbec, kde ted je?

ale (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

samým
Kdepak dojíždět,...to je její věc. Když to ani jednomu nevadí, o tom už psala, a nemusí se bát, že bude bezdomovec. To zase Miluně při tom všem, co zažila, přeju

,,, (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

samým
Kdepak dojíždět, ráno vstávat. To se nechá raději vyživovat.

,,, (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

vidíš, to bude dobrý,...A o zaměstnání zase píše o tom samých. Ona preacovat nebude.

,,, (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

třeba se nesmiřují přes...Píše o sexu s ním a o vaření

tak (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

Tak to se smiřuješ brzy. Co...třeba se nesmiřují přes postel.

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

Jo to tak přesně bude,máš...vidíš, to bude dobrý, máš na to celý svátky dát se dohromady. Důležitý je, že se snažíte s Jirkem se k sobě chovat dobře. No a po svátcích můžeš začít řešit co dál, co se zaměstnáním a tak.

Miluno (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

Jo to tak přesně bude,máš...Tak to se smiřuješ brzy. Co když jí pustí z nemocnice/třeba/ a bude si muset počkat teprve na soud? No a o tom, že tě bude Jirka potřebovat na dvě věci, se už tu psalo. Uvařit a nastavit. Nikdy se z těch sraček Miluno nedostaneš. Sama jsi na vině za svůj život. Tak jako Jirka. Jak tu někdo psal, Alice je v jednom dobrá. Nechce být na nikom závislá.

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

Jo to tak přesně bude,máš...nene, sníh zde ještě pořád nemáme. Ale dost mrzne. Mě je ted celkem fajn, no taky jen celý odpoledne spala, všechno mě bolelo. Vzala jsem si lžičku medu s citronem a zázvorem a zalehla. Tak snad to bude dobrý.

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

proč je ti blbě z té...dost se tady tepalo do Miluny. Ona je jaká je, s tím nikdo nic nenadělá. A ted je v hodně tíživé situaci, je v háji jak fyzicky tak psychicky. Je mě jí hodně líto, vím jak trpí, víte že já to moc dobře znám.

Miluna (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

ono to bude asi tím, že...Jo to tak přesně bude,máš dobrej odhad.Asi ale Jirkovi vyhovuje ta závislost na něm.Nevim je to složitej trojtej vztah tohle a nikdy sem nic takovýho nezažila.A to vstávání do práce,mě by tak vyhovovalo něco 2x týdně ale když si představim že by mi za to dali plivanec tak to ani nemá cenu vstávat.A on potřebuje ženskou která mu poslouží s jídlem a sexuálně ale zároveň mu nechá klid a nenadává na úklid,nepeskuje ho a to sem právě já no.Jediný co se ujišťoval jestli mi může věřit jestli ho prý nezapíchnu někdy.Miu já teď žiju ve smiřování se že mam po Alče a dneska sem celý den v migréně ale Jirka je hodnej na mě tak mi to pomáhá a jak si na tom ty? Do teď tam nemáte sníh?

Reklama

Přidat komentář