Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ale (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

proč je ti blbě z té...Tlačilo se tady Hlavně na Milunu, aby napsala ještě další důvod, proč odebrali Alici děti a bude asi sedět. Nemělo by se to dělat. Když Miluna nechce. Je to vlastně věc Alice.

Mio, (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

blbě mě může být jen...proč je ti blbě z té dnešní diskuze? Normálně se bavíme a nikdo nikomu nenadává

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Mio,to nebylo nic proti tobe....no trošku jsem vyletěla, taky se omlouvám. Mě připadlo, že to udělal nějaký dobrák schválně. Jsem ráda, že se to vysvětlilo,.

. (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Ze by to zase blblo Mie? :-)Mně nejdřív napadlo to samý,ale nadruhou stranu Mie věřim:-)

? (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

a nic mě neblbne, přišla...Mio,to nebylo nic proti tobe. To bylo jen pro odlehceni. Jestli se te to dotklo, tak se omlouvam.

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Ze by to zase blblo Mie? :-)a nic mě neblbne, přišla jsem sem až ted. A rozhodně bych netahala z Miluny nic ohledně Alice. Nejsem sup!!!!!!

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Ze by to zase blblo Mie? :-)blbě mě může být jen tady z té dnešní diskuze.

? (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na...Ze by to zase blblo Mie? :-)

Miluno (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Tak to si odhadl přesně že...ono to bude asi tím, že tobě nevadí být na někom závislá a vděčná, že tě živí. Tohle bylo Alici podúroveň, ráda se cítila nezávisle

Takže makat neb (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Tak to si odhadl přesně že...Jo, já když mám vstát po čtvrté, sprcha, umýt vlasy,makeup, oblíknout a nastoupit tu 55 km cestu,holka, taky mě bolí všechno

. (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na...Jinak neusneš?
Miluno, nic nepiš, to je věc Alice!!!

Miluno jakou ve (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na alicku,rekni prosiiiiim

Miluno jakou ve (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na alicku,rekni prosiiiiim

Miluno jakou ve (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na alicku,rekni prosiiiiim

Miluno jakou ve (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na alicku,rekni prosiiiiim

Miluno jakou ve (Út, 19. 12. 2017 - 19:12)

Milunko jakou vec vytahli na alicku,rekni prosiiiiim

Miluna (Út, 19. 12. 2017 - 18:12)

Máš dobrej odhad na lidi....Tak to si odhadl přesně že ve 2:25 je to fakt jak dobytek,i mě to projelo v hlavě když sem to viděla:-) Dobytek tam doma určitě takový věci dělá.No a celkově já zase můžu říct že by se i typem k dobytkovi hodil.Dobytek má nějak podobnou postavu.To ty si Aleši štíhlejší.Možná pozorujícímu si ho připoměl v čepici jinak mi nenapadá proč.Aha tak se ti vrátila ta druhá mladá,já vim že nejdřív si měl hodně oblíbenou jí? A teď už máš pocit že ti chybí jen ta mladinká? To je blbý že nemá telefon.Tak co budeš dělat kdyby se neobjevila? Víš kde bydlí? Už si mi tady chyběl.Já sem s Jirkou a nějak jsme měli rozmluvu a ne on si žádnou hledat nebude jak mi tu někdo strašil.Říkal mi že budeme spolu.A já práci žádnou fakt nezvládam,prostě to nedokážu denně nikam chodit a když jsme se takhle domluvili tak se mi ani nic hledat nechce a jemu to nevadí,jemu stačí že uvařim.Tak je mi to teď zase líto když sem o něm psala blbě,já fakt nevim čim to je že já dobře dovedu vycházet s Alinkou i s nim a oni spolu moc ne.

no (Út, 19. 12. 2017 - 18:12)

Máš dobrej odhad na lidi....Miluna je na tom daleko hůř. Ty máš práci, milenky, svoje bydlení. Nač si stěžuješ.

Ales (Út, 19. 12. 2017 - 18:12)

Aha tak ten odkaz...Máš dobrej odhad na lidi. Kdybychom se my dva stali jedním člověkem, tak bychom byli jako ten týpek v klipu. A v čase 2:25 si takhle představuju toho tvýho ctitele - dobytka :-)
A jak psal pozorující, že mu připomíná mě, tak nevím, já si myslím, že jsem na tom trochu líp. Aspoň já sám sebe tak vidím :-)
Tak jsem ve čtvrtek potkal tu holku jak jsem psal, že se s ní nemůžu zkontaktovat. Prý byla ve Francii. Nevím, možná tam má příbuzný. Tak jsme na to hned vlítli v autě. Dobrý to bylo, jenže mi nepřišla v pátek na sraz ta další o které jsem psal, že jsem se do ní zamiloval. Ona nemá mobil. Tak zase budu čekat do pátku a modlit se aby se objevila. Je to na hovno být takhle závislej na takových lidech. Navíc mě teď žádná jiná nezajímá, tak jsem opravdu v depresi. Ne z Vánoc, ale z toho mýho podělanýho života.

Tak (Út, 19. 12. 2017 - 18:12)

A čim dojíždíš? Já...Já jezdím autobusem. Když mám odpolední, tak ani autobus večer nejede. Naposled jede v 7 hod večer a nikoho nezajímá jak se dostat z odpolední směny. To už musím jezdit autem, jinak se nedostanu domu.

Reklama

Přidat komentář