Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pepe (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

já si jen tak vzpoměla,...Mio, Miluna by musela chtít sama, je dospělá, ubližuje hlavně sobě a k léčbě ji přesvědčí leda blízký člověk, který má na ni vliv.

Jsi citlivá duše, teď už trochu víš, jak se sebou zacházet. Každý má v životě nějaké překážky, ale co platí pro jednoho, druhému nemusí pomoci

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

já si jen tak vzpoměla,...Semnou to bylo složitý protože ty léky snášim špatně a několikrát sem po nich omdlela.Natom neklidu sem byla přikurtovaná a ani už nechci ani pomyslet

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Chci poznat ten kamionovej svět do kterého se dala Alice.On mi prý dá taky peníze a můžu mu pomáhat na vykladkách a nakládkách.Poveze nějaký role který se prý skládaj ručně.Dneska sem s nim měla schůzku,našla sem ho na inzerát.Kdykoliv mam nějaký peníze všechno mámě odevzdávam.I teď jí dam to co mi dá.

Mia (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

Mio, spousta otázek pro...já si jen tak vzpoměla, když jsem tam byla taky. Na neklidu děs a hrůza, kolikrát jsem se těch pacientek bála. Trosky, zuřivky a pak vyloženě blázni. Naštěstí jsem tam byla jen týden a šla o patro výš. Tam už to byl ráj na zemi. Jo a taky jsem tam, jako sebevrah, byla nedobrovolně. A jak šly týdny, tak tam přicházely z neklidu ty co jsem znala, ale ....usměvavé, příjemné a milé. Nakonec jsme se kamarádily a s některými jsem v kontaktu dodnes. Byly tam i případy, které byly v zoufalém stavu, protože nebraly léky

pepe (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

nečinnost od druhé mámy,...? nečinnost v Milunině výchově, když byla dítětem

pepe (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

Díky,já žádnou léčebnu...Miluno, a co chceš dělat? Kodrcat se v kamionech a každému nastavovat? Co když tě někdo napadne, někde vyhodí atd. Nechceš žít taky jinak?

Miluno (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

co myslíš všechno?

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

nečinnost od druhé mámy,...Pleteš se teď odevzdávam mámě všechno.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

Mio, spousta otázek pro...Díky,já žádnou léčebnu nepotřebuju,už jednou sem tam byla a bylo to hrozný.

? (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

Mio, spousta otázek pro...nečinnost od druhé mámy, která jí vychovává jedno dítě, na druhé platí alimenty, platí za ní dluhy, zdravotní a asi i sociální, dotuje ji a živí?

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

je to složité a zároven...To píšeš fakt ty??? :-O :-((( tak i ty bys mi chtěla vidět někde zavřenou mezi bláznama?? Abych se definitivně zcvokla??! Ne já potřebuju to co má teď Alice a proto si balim věci a odjíždim.Když to nemůžu řídit taky tak pojedu aspoň jako spolujezdec.Stejně mi od včera nenapsala,sere na mě tak já nebudu sedět mezi zdima a žrát jen léky a ona je na cestách a ještě si někde s Michalem užívá.Michal jí tam leze v boxerkách pod nosem,sama to psala tak jak chce tak já taky pojedu s jinym.Bolí mi to protože jí miluju jen jí ale nemůžu jinak.

pepe (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

je to složité a zároven...Mio, spousta otázek pro Alici i Milunu a zodpovědět si musí taky samy.
Dala by Alice děti do domova, když jej sama absolvovala?
Je Alice schopná stát při Miluně a doprovázet ji v léčbě? Miluna podle všeho poznala buď týrání jednou matkou a pak nečinnost od druhé mámy, teď by měla poznat lidský zájem, jehož podtextem není sexualita. Nedobrovolně zavřít do léčebny by v ní potvrdil program týrání, který si v sobě nese. Má na tohle Alice sílu?

Mia (Po, 1. 5. 2017 - 19:05)

je to složité a zároven jednoduché. Děti dát do ústavní péče, Milunu zavřít do léčebny a dát ji nedoborovolný pobyt - to pak nemůže podepsat reverz - a řádně ji proklepnout a začít léčit. Alice se zase k někomu přifaří, o tu strach nemám.

Přesně (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Kdyby to Alice měla v hlavě v pořádku,tak se nechytne takového blázna.

nekdo (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Tak samozrejme, i pro to nenarozene. Alice to take nema v hlave uplne v poradku. To je evidentni.

Tamten (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

přesně tohle Alice nechce....Taky pravda.

jenže (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

To určitě,proto by Miluna...přesně tohle Alice nechce. Starat se o dítě a o domácnost. Potřebuje volnost, proto jí vyhovuje ten kamion. Vždycky Románka někomu vrazí a hajdy do světa. Nevím, jestli by pro malého nebyl lepší domov.

Tamten (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

to určitě není z...To určitě,proto by Miluna neměla vůbec mít u sebe Románka. Zase na druhou stranu,proč má její máma hlídat dítě,které není z rodiny.To už si musí Alice zajistit. Alice by měla mít rozum a Románka jí nenechávat. Měla by si najít práci ve městě a dát malého třeba do jesliček.Když už potřebuje vydělávat.

nekdo (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

to určitě není z prožitého traumatu....nevim, to je otazka pro psychiatra. Ale neni to tak neobvykle,ze prave zenuzivane deti v dospelosti delaji i horsi veci. A jedna z nich je napr. zneuzivani deti.

Tamten (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Nekdy se muze z toho vyvinout...Miluna potřebuje pomoc,ale proč už s ní něco rodina nedělala.Asi jim to bylo a je jedno.Mohla se léčit už od mala z traumatu.Když to máma věděla čím prošla.To není k pochopení,proč to nechala zajít tak daleko.Byla naděje, že se z toho mohla Miluna dostat.Takhle se to jen prohlubuje.Je mi jí líto jen to co zažila,ale nyní jí nelituju ani náhodou.Je dospělá,tak už to mohla řešit dávno sama.To tady jen vyskakuje že je v pořádku. To co dokazuje tady s tima hnusárnama,to určitě není z prožitého traumatu.

Reklama

Přidat komentář