Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Nemáš podpis,nedávno to tu...Vylízat píču si nemůžu to fakt máš smůlu.Jedině že bys mi přišla vylízat prdel,to prý děláš moc ráda.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

No tak ho dám sama na...Nějakou chvíli?
A to co se narodí? To budeš vozit sebou? Připravuješ jim stejný život jaký jsi měla v dětství ty.
Doslova na ně sereš. Jse s Milunou stejné rajdy.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Slušnost je základ...Nemáš podpis,nedávno to tu bylo taky od dvouch furt zasraný kecy o socialce už mi to leze na nervy.Nějaký lidi tu jsou skvělý ale bohužel pak tyhle to zabíjí.Nevím kdo to píše kolik vás je a tak nevím co píšeš ty nebo ne.No holka z děcáku tak jsem něco míň že jo.Vyliž si piču a už mi neotravuj.

Ty (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

ty tvoje plány jsou teda...je milejsi litat ,nez se starat o dite.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Co pořád do toho sereš...Slušnost je základ jednání. Nojo holka z děcáku aby znala slušnost. Mimochodem,o sociálce tu píšu prvně, tak dyž už jsi sprostá,tak já taky. Táhni do prde.e ty ku.vo.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

ty tvoje plány jsou teda...No tak ho dám sama na nějakou chvíli do domova představ si to asi mi nic jinýho nezbyde.

noooo (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Co pořád do toho sereš...ty tvoje plány jsou teda vždycky dílo!!!!!!!!!!!!!!!

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Chrání skoro 30ti letou?...Co pořád do toho sereš socialku ty vůbec nevíš co já mám teď v plánu,nejspíš se tam půjdu domluvit sama a už mi s tím neser.Miluno už mi nebaví to psát až zastavíme tak ti zavolám.

? (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Máma je ráda že přivezu...To není nenávistně, to jsou fakta.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Chrání skoro 30ti letou?...Máma je ráda že přivezu peníze.A Ali to pak sama vyřeší.Proč píšeš tak nenávystně?

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Tak to ani nevím co ti na to...Ty bys Miluně odpustila všechno, i kdyby šukala připínákem kozu.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

když Miluna byla dítětem,...Ty si moc hodný člověk.

? (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

když Miluna byla dítětem,...Chrání skoro 30ti letou? Tak to je fakt k smíchu. Miluna mámě strčí kluka a jede rajzovat. No jen aby tam brzo nezvonila sociálka? Alice,vše se dá zjistit nebydlíš na konci světa.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Tak to ani nevím co ti na to...Tak to sem ráda jestli to chápeš.Třeba mi to pomůže a pak mi bude líp.Ale já potřebuju ten pocit že jsme si rovny.Ty s chlapem a na cestách a já to samý,pak to ucítim lepší pocit.Lásko moje,já se tak bála že tě ztratim.Dyť já tě tak strašně miluju a dělam to kvůli tobě.Já nepojedu takovou dálku,my jen do Německa.A návrat ve čtvrtek,to je akorát ne? Já si v něm budu představovat tebe,budu si říkat jak právě děláš to samý.A co Michal měla si s nim něco?

? (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

? nečinnost v Milunině...když Miluna byla dítětem, tak její současná matka přijala dítě své sestry k sobě, protože ta rodina byla nefunkční. je to zřejmě obyčejná žena, která vůbec nevěděla co dělat, vše bylo v rodině a ona dodneška trpí pocitem viny, proto milunu stále chrání.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Miluno, jsi připravena na...Přesně tak aby jí někde nevysadil.Pro toho kdo se jen veze to může být i náročnější než když jsem zaměstnaná řízením.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Chci poznat ten kamionovej...Tak to ani nevím co ti na to říct.Kdyby ti to nějak pomohlo tak by to bylo dobrý ale nadruhou stranu vidím že se na tebe spolehnout nemůžu skrze Románka.Nepomáhá ti ani ten byt.Nadruhou stranu vím jaký to bylo při Jirkovi když jsem seděla jen sama já.Jsme v tom obě stejný:( Hold to budu muset nějak vyřešit jinak.Ta práce mi baví a vzdát se mi jí teda nechce.A kam s ním jedeš a kdy se vrátíš? A teď ještě aby to nebyl debil,uvědom si že kdyby jste si nerozuměli tak si v prdeli.Co tam pak s ním? Teď máme ješte kolem 100km do Francie.

pepe (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Chci poznat ten kamionovej...Miluno, jsi připravena na to, že každý má nějakou povahu, že tě může chytnout nerv, chlap tě může vysadit někde v cizákově, protože se nebude chtít s tebou mazat? Víš jak to s tebou je, když se dlouho nic neděje. A cesta je daleká

Mia (Po, 1. 5. 2017 - 20:05)

Mio, Miluna by musela chtít...tak to máš pravdu, musí chtít. Ne se pořád na něco vymlouvat.

Miluna (Po, 30. 7. 2018 - 13:07)

to se ho nezbavíte, bude...Proč myslíš to vnucování? Nějak si vše vyříkávali i já k tomu a prostě bylo to takový zvláštní ale co bude dál nevim.Jen mi to zase vzrušovalo vidět je vedle sebe (nemůžu za to) ale nic nebylo.A jinak co děláte? Jste někde někdo na dovolenej? Venku ten hnus pokračuje vesele dál a nějaký pořádný ochlazení v nedohlednu.

Reklama

Přidat komentář