Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

........... (Po, 1. 5. 2017 - 23:05)

Nikdy si tě neužijou. Nikdy.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 23:05)

Do adopce je nikdy nedám,nejsem blázen a Jirka by s tím u jeho dítěte ani nesouhlasil.Až vydělám víc pak s nima budu doma a nebo si najdu ježdění s návratem.Ale teď jinou možnost nemám,v jiný práci nemám takový plat.Nebudu někde dělat piču za 11 tisíc a vracet se domů urvaná a děti si mi stejně neužijou a ještě bych jim nemohla ani nic koupit.Lepší když bude chvíli v domově a pak mu budu mít co koupit a budu pak s nimi.Miluno už půjdu řídit tak zítra zavolej co tvůj společník,už jsme ve Francii.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Miluno kdo je na té fotce? Hádej:-)

Miluna (Po, 30. 7. 2018 - 19:07)

vnucování proto, že Fanda...Já nevim no mě od něj nic nevadí,tady jde o Jirku ale nějak nic Jirka o něm neříká ale Fanda mu včera říkal že nechce žít s pocitem že ho třeba nenávidí a chtěl si s nim všechno vyříkat a nakonec se skončili bavit o autech a to Jirku baví takže si měli pak co říct a nějak se to uklidnilo a Jirka sám vidí že když je hodnej že neutíkam a to jsme spolu teď 24h denně jak má to volno.

zvědavý (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Miluno kdo je na té fotce?

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

To je ta tvá nadvláda, ty...Nevim nějak mi zapoměla odpovědět jestli něco s nim měla.Vim že je ženatý tak nevim no.Ale tady fanoušek píše tak naléhavě.Bylo by blbý kdyby s nim někam šla sama když ho neviděla naživo.

Miluno (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Fanoušku jen když to...To je ta tvá nadvláda, ty jsi prcala nedávno na hajzlíku s nějakým podobným hovadem a tady jen tak nedovolíš, jo? Myslíš, že se po večerech Alice v tom kamionu modlí?

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Fanoušku jen když to dovolim,já jí jentak někomu nedam kdejakýmu musela bych tě vidět.Na dnešek sem žila v nervech protože jsme se trochu nepohodly ale ona to tak dělá nejdřív nechce ale až bude mít svoje dny určitě mi to splní.Pro mě to je výraznej projev lásky.

Miluna (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Proč tak mojí lásce nadáváte?!!!!! Co vám udělala????? Takhle jí někdo nadávat naživo předemnou tak se neznam.

ale (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Fanoušku to nebylo na tebe...supi se slétli na mršinu.

Aliccin fanouse (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Fanoušku to nebylo na tebe...No taky si myslim.

nekdo (Sany, kd (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Ja tedy nepisu z nenavisti. Nejsem tady par dni,ctu to tu narazove uz dost dlouho, ale vzdy bez komentare. Ale tohle uz je proste moc. Tady jde o 2 male deti (jedno tedy nenarozene), ktere by mely dostat sanci na lepsi zivot. Nejlepe,kdyby Alice dala svoleni k adopci. V decaku to je na nic. Ale tohle ty tzv. matky velmi casto neudelaji. Samy nemaji zajem, prijdou za nimi jednou za uherak, ani to ne,ale diteti lepsi zivot nedopreji.

pozorující (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Ach jo, lidi, tolik nenávistiLallo taky nechápu kde se v nich bere tolik nenávisti.Tebe zdravím,vždy tě rád čtu.Koukám,že je to tady pěkně rozdělený na dva tábory.

ale (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Fanoušku to nebylo na tebe ale na ty supy co se tady slétli. Vypadá to že Alici závidí mládí i krásu.

jo (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Takovahle zena bude krasna i...v 60 bude vypadat na 80.

nejsme (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

Ach jo, lidi, tolik nenávistinenávistní, jsme upřímní, dámo.

Ty (Po, 1. 5. 2017 - 22:05)

mas co rikat,sama si tady do Alice ryla jak vztekla. Ono se rychle zapomina ze Lallo.

Aliccin fanouse (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Takovahle zena bude krasna i v 60 ti.To se pozna.Ale,nejde jen o krasu.Vsadim se ,ze vy tady jste same megery.Alco budu cekat a udelam cokoliv jsi budes prat.

to bude legrace (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Taky si říkám,že už bych...obě vyžilý kur..vy s HIV, budou dováddět jako za mlada. Když se Alice ohne tak zatuhne a po akci ji bude muset Miluna narovnat.

Lalla (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Ach jo, lidi, tolik nenávisti

Reklama

Přidat komentář