Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Levota bez smlouvy,prachy na...Pěkně kecáš Ali má normální oficiální smlouvu na dobu neurčitou.

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Platim zdravotní už sem to tady psala a z Úp sem se nechala vyškrtnout protože mi nabídli jen sračku na kterou nikdo nechtěl a nesměla sem to odmítnout tak sem jim řekla ať mi rovnou vyškrtnou.Jo kdybych na to měla jdu taky řídit je to skvělý.Miu tak teď pro tebe bude lepší aby pršelo než tohle když nikam nemůžeš:-(

! (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Pokud ma legalni smlouvu se...Levota bez smlouvy,prachy na ruku,k tomu materska, rychlokurz rizeni kamionu.Nic jineho cekat ani nejde.

no protože (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Zdravotní ona neplatí a na UP nabízejí práci.

rada (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Miluno proč se nepřihlásíš na ÚP abys nemusela platit zdr. pojištění. Za rok bys ušetřila deset tisíc (možná i víc).

Mia (Út, 2. 5. 2017 - 15:05)

Mio tak jak to zvládáš s...je to náročný, nevím jak dlouho to vydržím. Zde svítí sluníčko, venku je moc pěkně a já musím být doma. Je mě do pláče.

6 (Út, 2. 5. 2017 - 14:05)

Víš kolik teď Alici...Pokud ma legalni smlouvu se zamestnavavatelem.jinak prachy na ruku

pepe (Út, 2. 5. 2017 - 14:05)

Tak je to fakt v kamionu dost...Alice, Miluno, máte fakt těžkej život, uff. Každá jinak. Těžký život mají a budou mít i vaše děti, ale tady je každá rada mimo, když v tom nežiju. Dávejte na sebe pozor.
Good luck

čtenářka Marie (Út, 2. 5. 2017 - 14:05)

Mio tak jak to zvládáš s mámou? A jak je na moravě.Já jsem z jížních Čech a máme tu s odřenýma zádama chvílema sluníčko a 9°C.Na květen je to bída.

nekdo (Sany, kd (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Ta krasna zena ti lezi dost v...Nkdo nerika prece, ze nam Alice neco udelala. Ale holt neslintame nad jeji fotkou jako ty,ale spis nas zajima osud jejich deti. Ty jsi sobec, kteremu je bezbranne batole/mimino ukradene, tobe jde jen o tvoje choutky. Kazda fena je lepsi, nez tyhle dve, protoze se o sva stenata stara, dokud ji potrebuji.

hm (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Sociálka.Sociálka jde...Víš kolik teď Alici strhnou z platu na daních? Můj známý jezdí s kamionem a je to snad 7 tisíc.Taky nechápu,že zrovna Alice ti tak vadí.

Aliccin fanouse (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Sociálka.Sociálka jde...Jednou jsi koupis zbozi ktery ja jsem dovezl do obchodu,nebo prave ona.Peskujes tady nespravnou osobu,do hajzlu s tebou!!!!!!

Miluna (Út, 31. 7. 2018 - 00:07)

Tak jo lasko,uz jsem ti chtel...No tak vidíš:-)) ale teď vážně.Já tě nechci chodit podvádět ale to co jsme si říkali bych moc ráda a to mi potěšilo.A teď sem se tu nějak zamotala a nemůžu najít cestu domu tak se malinko ještě zdržim,já sem odbočila do špatný ulice tak se zase musim vracet zpátky.Ale do 1h už sem určitě doma.

:-)) (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Ale to víš, že bere.

Aliccin fanouse (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Sociálka.Sociálka jde...Ta krasna zena ti lezi dost v zaludku,zena ktera ti nic neudelala!!!

Aliccin fanouse (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Sociálka.Sociálka jde...Ty jsi u nich byl/byla ze tady pindas a soudis jak kdo vyrusta? Ty vis,ze Alice bere jeste materskou? Nemam nad tebou slov,vazne ne!

Jirka (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

Jo už pujdu,neboj,já se...Tak jo lasko,uz jsem ti chtel volat.Hele ja na horoskopy neveril,ale ted uz vaham tohle na me vylitlo v clanku tak jsem to prekopiroval,ty za to asi lasko nemuzes,treba je ti to fakt takhle dano podle hvezd

S ženami ve znamení Blížence zažijete mnoho legrace. Mají rády zábavu a smích. Mají hodně otevřenou sexualitu a rády zkouší nové věci. Jenže v manželství je to neopustí. Budou si chtít pořád užívat. A vy jim to musíte občas dovolit a tvářit se, že nic nevidíte. Pak vám to bude klapat. Věděli jste, že si berete takovou malou couru, tak se nyní nedivte.

chápu (Út, 2. 5. 2017 - 12:05)

Jak jí psala o sociálce a...Sociálka.Sociálka jde kolikrát po slušných,ale takových jako Alice + Miluna si nevšímá.Kdyby viděli,v jakém prostředí děti vyrůstají,s jakými osobami,asi by se něco muselo stát.Nebo taky ne,v tomhle Blbákově.A že bere mateřskou a k tomu vydělává a přitom se o dítě nestará,co dodat.Kdo na ty příspěvky platí,zase jen my.To docela naštve.Co ale tady taky čekat.

Miluna (Po, 30. 7. 2018 - 23:07)

Ona je ted spokojena a ja...Jo už pujdu,neboj,já se nemůžu odtrhnout ale už pujdu a to si napsal moc hezky:-* díky! A doufam anonyme že to vydrží už dlouho,budu se snažit.

Miluno (Út, 2. 5. 2017 - 12:05)

Tak je to fakt v kamionu dost...Pro tebe je tohle skvele co,hlavne ze se nemusis starat o maleho ktereho ti dala Alice na starost.Je videt,ze zadnym traumatem netrpis,jinak bys nemohla zadneho chlapa ani videt,natoz s nim jezdit.

Reklama

Přidat komentář