Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

odpovězte si sa (St, 3. 5. 2017 - 11:05)

Děti má člověk,aby se o něj staral a vychovával a ne aby rajzoval.Co je přednější,děti nebo peníze?Dětem máma chybí vždy.

názor (St, 3. 5. 2017 - 10:05)

Jen ty děti rychle rostou a výčitky budou, buď si budeš vyčítat sama, nebo ti to vyčtou děti, že si tě v dětství neužily. Že se musely obrátit pro radu na cizí lidi. Že jsi jim chyběla.

Alice (St, 3. 5. 2017 - 10:05)

Ahoj Alice, dostala jsise do...Ahoj Lallo takže jsi si to zažila taky.A když se nad tím zamyslíš zpětně je z toho víc výčitek nebo nakonec si ráda tak jak to bylo? Jak si tady jednou psala že si potrpíš trochu na luxus,tak já právě občas to mám v sobě taky a ráda bych taky pořádný rychlý auto a už mi silně nebaví být jen ve sračkách a chudobě.Taky mi tady někdo psal ať si dojdu na sociálku ale pro mě je to ponižující a to co tam všechno chtěji vyplnit docela síla.Chci si ale radši pořádně vydělat sama,být soběstačná.A do toho děti je to fakt těžký.Za pár dní budu brát první svůj nejvyšší plat.Za svůj život jsem dělala ve fabrice a prodavačku,tak si to asi dovedeš představit?:( taky si nemohla spát nebo vstáváš tak brzy? A ty máš asi 2 syny viď?

Návštěvník (Út, 31. 7. 2018 - 16:07)

Jo nějak tak by to mělo...Já bych chtěl do toho tvého harému taky patřit krásko.

Miluna (Út, 31. 7. 2018 - 13:07)

ti to nakonec Miluno vyjde,...Jo nějak tak by to mělo být a nemusí jít po každý jen o sex ale o krásný vzrušování Fandou Jirkou + nějaký ještě jiný když Fanda sežene.Já bych ráda ten svuj harém,pořád mi to nepustilo a mam to v hlavě všechny ty roky.A ten nejlepší výsledek bude mít právě ze mě Jirka protože budu šťastná spokojená a vzrušená a on pak bude spokojenej že se cítim dobře a tim bude spokojenej i on a přesně jak píšeš s chlapem už to po něm chtít nebudu a neodejdu od něj.

Lalla (St, 3. 5. 2017 - 04:05)

Jsem moc ráda že ti to...Ahoj Alice, dostala jsise do situace, ve které jsem byla dlouhé roky i já. Měla jsem malé dítě a velmi náročnou práci, kdy jsem strávila cestováním po celém světě někdy týdny, někdy měsíce. Ano, uvažovala jsem jako ty, vydělávala jsem víc než můj partner, ta práce byla velmi atraktivní a dobře placená. Mé malé dítě hlídali střídavě jeho babička, jeho otec a chůva. Psychicky to bylo velmi náročné pro mě, když potomek vyrostl, řekl mi položertem na nějaké večírku, že vlastně nikdy pořádně nevěděl, kde je doma a proč nemůže mít obyčejnou mámu jako jsou všechny ostatní

Dnes je v pohodě, směje se tomu, jen já si říkám, že to bylo celé velmi riskantní a obřas se tí trápí. Tolik moje zkušenost

Alice (St, 3. 5. 2017 - 00:05)

No to je tak skvělý,mě to...Jsem moc ráda že ti to takhle pomáhá.No jo no to já jich viděla pěkných za ty dny.Jsem docela ale na měko právě kvůli těm dětem.Tohle jsme měly zjistit dřív že nás to baví teda spíš já a věnovat život tomu na plno.Ale teď nebudu moct protože se to s dětma neslučuje.Budu rozpolcená nebudu spíš vědět co dřív chtěla bych si užívat tuhle práci ale i děti.Nemůžu být takhle bez nich,to co mi tady píšou tak vím v sobě že je v tom kus pravdy a lezou mi myšlenky do hlavy že ani nemůžu usnout:"(( a taky proto že před chvílí myslím že jsem ucítila jeho první pohyb tak jsem z toho nějak v prdeli,na měko,tiše tu řvu,Michal už spí.A příští týden musím na kontrolu na gyndu.

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Co,koho tam máš?? My už...No to je tak skvělý,mě to tak baví tohle.Úplně paráda Vždycky vylezeš na jinym místě a ta atmosféra,takový skvělý prostě.My jsme teď byli na večeři v motorestu a zítra mu pomůžu složit a naložit.Teď se tu procházim kolem je tu takový pořádný rozvětvený parkoviště a kousek dál bistro a bar.Půjdu na takový most a budu koukat na dálnici.No tam u kamionu byli 2 dost krásný kluci,nějak to na mě působylo ale nemluvili česky ale to je jedno fakt parádní místo mam pocit že můžu lítat.Cítim se tak volná,já už chci taky jen takhle jezdit už se mi ani nechce jít dělat do krámu to je hovno proti tomu.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Už taky stojíme Ali,je to...Co,koho tam máš?? My už jsme zalezlý v posteli.Zítra už budem v Německu takže to budeme asi obě v Německu:) ale asi každá na jiný straně.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Peníze budeš potřebovat...No za 2 měsíce už pak nějakou dobu doma budu.Pak půjdu asi na rozvážky a tam je denní návrat.

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Už taky stojíme Ali,je to fakt skvělý.Docela je tu pěkných kořenů kolem ,až se mi udělal horko i mráz Ali nevim co to semnou je.

hm (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Peníze budeš potřebovat pořád, ale ty děti tě potřebuji více.
S. radí dobře, jsou matky, co jsou samy s dětmi. A nikdy by nelítaly po světě a neopustily by děti.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Di konecne neco delat ty lina...To si snad děláš prdel ne? Řízení není práce podle tebe?

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Ten řidičák stál spousty peněz a já nemůžu si jít dovolit dělat nějakou blbost za nízký plat.Já už si chudoby zažila dost a chci už konečně něco našetřit a tady budu mít s dietama slušný plat takže dokuď ještě mi to těhotenství dovolí ještě tak 2 platy chci udělat,jinak se z těch sraček nevyhrabu.Synovi byli 2 roky on půjde do školky až příští rok a byt nemám od města.

Petr (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Takže mám podle vás sedět...Di konecne neco delat ty lina mrcho!

Mas prece (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

Takže mám podle vás sedět...partnera,tak muze jit makat.

S. (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Takže mám podle vás sedět...Je spousta matek samoživitelek.Obec ti asi dala byt, dostáváš mateřskou. Bylo by dobré zajít na sociálku, co ti ještě mohou poskytnout, abys zaplatila byt. takové dávky existují. Pak si najít práci, abys mohla dávat syna do školky a trávila s ním co nejvíc času.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Takže mám podle vás sedět doma a kdo mi teda zaplatí ten byt??

zsse tetka (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Románek se má prý dobře a...K cemu ma Romanek mamu? Jedine k ho.nu. Bud je u cizich lidi a nebo je nekde zastrceny v koutku kdyz je Alice zalezla s Milunou a predvadi malemu jak umi zpivat.

no (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Radek se má taky dobře, že. Oba tě potřebují, Radek má aspoň tu vlastní postel.

Reklama

Přidat komentář