Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Čt, 4. 5. 2017 - 16:05)

Kde jednou byly silny city aspon z mi strany tak nejde to hodit za hlavu,zvlast kdyz v sobe nosi moje dite.Kazdou uz s ni srovnavam a nejde to.Zkousel jsem,ale nejde to.Asi patrim k ni at je jaka je.

Miluna (St, 1. 8. 2018 - 16:08)

Milunko teď už tě ani...Nelam si s tim hlavu.Pro mě ideál váha chlapa 68-80kg k nějakym 185cm ale když je pevnej a má svalovou hmotu tak i těch 90kg nevypadá špatně.Ale já se nechci seznamovat kdybych chtěla tak Fanda dovede nějakýho.Je to nekonečná otrava to vedro viď.A chci se zeptat Žaneto nepsal ti teď někdy Jirka?

? (Čt, 4. 5. 2017 - 13:05)

Bude jí tolerovat cokoli....Máš pravdu,koukám co je za blbce.To není schopný si najít slušnou ženskou. Neznamená,že když spolu čekají dítě,že ta čubka s ním bude. Naopak díte strčí rodičům Jirky a bude trajdat. Ten vůl bude jen žárlit a bude to káčo kolem.

........... (Čt, 4. 5. 2017 - 13:05)

Bude jí tolerovat cokoli. Ještě větší blbec než jsme doufali.

Jirko (Čt, 4. 5. 2017 - 13:05)

Alice vrat se mi prosim te.Ja...Ty jsi tak trapný.Takovou cuchtu chceš zpátky? I kdyby se vrátila,tak za 2-3 měsíce stejně uteče.Copak si to už nepoznal sám. K čemu by ti taková byla,když by stejně trajdala, chrápala s jinýma a hlavně s Milunou. Ty nejsi chlap ale sračka.

Jirka (Čt, 4. 5. 2017 - 13:05)

Ja ti tu Audinu klidne dam a budu jezdit tatovo.K cemu mi je takovy auto bez zensky.Nemusime spolu bydlet,ale navstevovat se a chci byt u mimca blizko.Stejne jsme uz navzdy spojeny,kdyz jses si jista,ze je moje.

Jirka (Čt, 4. 5. 2017 - 12:05)

Alice vrat se mi prosim te.Ja jsem ten byt pustil ted bydlim u rodicu tak mi zbyva to co nemusim cpat do najmu.Ja uz ti budu tolerovat cokoliv.Prosim.

to je (Čt, 4. 5. 2017 - 11:05)

Guru Kája.

w (Čt, 4. 5. 2017 - 10:05)

Lepší je žít jen...a řekl ti karel taky, že kromě řečí o politice se vrací domů k rodině a žije obyčejný život jako všichni ostatní?

Návštěvník (St, 1. 8. 2018 - 12:08)

Milunko teď už tě ani tolik nehlídam jestli píšeš a ty víš,že jsem do tebe blázen.Ale neni mi z toho horka už dobře tak jsem každou chvíli ve vaně.To už je špatný,když tě nehlídam a kdybych kvůli tobě zhubnul tak nevim jestli by to pomohlo,protože co zase moje hlava a tak nevim jak moc ti záleží na obličeji a na vlasech? Ale fakt bych rád patřil do tvýho harému a to moc a kolik kg by měl mít tvůj ideál?

Miluna (Čt, 4. 5. 2017 - 00:05)

Lepší je žít jen přítomností a srát na budoucnost.Budoucnost je co? Do Evropy se přesídluje Afrika teď jim chtěji platit 21 litrů mi říkal Karel,budete makat na ty co tu nikdy nic neudělali,co jen přitáhnou a budou vyžírat váš systém a vy za práci a důchody budete mít míň než oni za válení,to mi tu říká Karel a baví se tu o tom ještě s nějakym.Tak co z takový budoucnosti.A co ty vole stejně to nemá žádnej smysl,když tu nikdo nejsme napořád,to mi pak nebaví.Jako pracovat chci,jak píšete to já nechci jen se cítit zbytečně ale zase už ten život nechci brát tak moc vážně.Nevim no jen vidim že moje vnímání života je úplně jiný než vaše a lidí co znam,proto si asi s nikym moc nerozumim protože sem asi nějaká jiná.Ale snad mi Ali nenechá,bez ní bych to nedala a asi bez ní bych byla troska nebo už mrtvá protože jí mam v srdci.Takhle se ještě nějak držim a teď ta cesta byla skvělá a Karel taky je v pohodě,s nim si rozumim tak nevim jak to že s nim to jde,že je z něj kámoš takže i on mi dal náladu.No a za ty cikány a cizince to se stydim,teď už bych to neudělala.V tom sem se právě změnila hodně.Hnědá kůže mi přestala zajímat,je to ze mě pryč.V životě mi to jen uškodilo a nevim co to bylo,sem ráda že sem se toho zbavila.Naučila sem se vnímat bílý lidi,vnímat jejich krásu a milovat oboje pohlaví,vnímat krásu pěkných ženských i chlapů.Někde krásně sedět a pozorovat lidi který se mi líbí a vzrušovat se nad nimi,to je nádhera,joo to já potřebuju tohle.Chtěla bych tu nudapláž,neni to tady někde?

a přijde (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

doba, kdy budeš dávat za polívku s rohlíkem.

Miluno (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

O své děti se postarat, to by jsi se měla. I ta zvěř své děti opečovává. A málokterá je odloží.
Kdyby jsme každý jen místo práce žili tvým životem, vymřeli bychom, nejen na AIDS. VŠICHNI. Vybrala jsi si takový život, život, který nemá budoucnost. A UVĚDOM SI, ŽE JEN BEREŠ A NÉ DÁVÁŠ. pOMINULI SEX, KTERÝ DÁVÁŠ KDEKOMU.

jsi (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

...jen parazit, taková štěnice, šváb, nic jiného.

w (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

...Ale en, tojejen základ jak žít a starat se o své děti a svého partnera, když tedy nepracuješ. Tomu se říká pob¨cinnosti. radosti jsou o tom , když dítě dortane dobrou známku a ty i ona máte radost. A jdete spolu na zmrzku a tam si povídáte. Nebo, když rodičlm a tobe s dcerou uděláš překvapení a koupíš třebáááá nové povlečení, k tomu uvaříš....a pak pujdete všichni do kina

NO (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

...jasně, ty máš mnohem lepší a bohatší život. Co jsi dosud dokázala? Porodit a odložit 4 děti. Pelešit se s cikány. Být v blázinci a pak i ve vězení. Opatřit si HIV.Dělat madračku arabům. Okrást Vildu. Podvádět neustále svoji mámu - opravdu skvělý život.

Miluno (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

...Miluno, kdyby lidé nepracovali, tak by ses nenajedla, neoblékla, neměla na čem ležet,. To vše je třeba k životu. Kdyby všichni žili jak ty, tak žijeme v lese. Při svíčkách a v nějakém zahrabaném doupěti.Uvědom si, že ti společnost něco dává a něco žádá. Když už nic, tak aspoň o své děti, když je porodíš. Tvoje náplň je jen užívat, brát a né dávat. A o těch praktikách svého chtíče, to je na vypis na dlouho, protože potřebuješ doopravdy léčení, vymykáš se ve všem.

a (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

...nechat se vydržovat od chlapů a od mámy, vyšukávat po hajzlících, chlastat, fetovat to je smysl tvého života?

Miluna (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

Pracovat,uklízet,prát,žehlit,vařit--a tohle vás dělá šťastnými??? Já nějak nechápu,jo mam radost když uvařim a chutná jim to i mě budiž ale náplň života to neni a abych měla radost z toho ostatního???? :-O Že si děláte srandu????

w (St, 3. 5. 2017 - 22:05)

Povahu ne, ale NEMOC SE DÁ...Možná má pravdu. Možná je to jen hysterická, bezpáteřní a bezcitná jájistická slepice s nejnižším možným intelektem. prostě chudák, ne nemoc.

Reklama

Přidat komentář