Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Románek se má prý dobře a od příštího týdne bude s tetkou jsem s ní už domluvená,sama ho tam teď chtěla.

taky z děcáku (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

je toho malého líto.Sama...Proti tomu, co Románek prožívá a ještě bude, by byl děcák procházka rájem.

(Út, 2. 5. 2017 - 20:05)

I v děcáku jsi měla svou...je toho malého líto.Sama Alice ví jaké to je být v děcáku a kluka tam chce strčit.Nechápu její povahu,už teď má Románek určitě v hlavě zmatek kdo je vůbec jeho máma.

........... (Út, 2. 5. 2017 - 20:05)

I v děcáku jsi měla svou postel a to dítě je pořád někde jinde.

no (Út, 2. 5. 2017 - 20:05)

Máš starosti. Románek možná teď pláče, protože neví kde patří a tobě to je jedno.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 20:05)

to urcite si zastavila...No proto jsem ani na to nechtěla odpovídat protože jsem to čekala že ať napíšu cokoliv tak to stejně otočíte..Milčo tak my už stojíme u dálniční benzínky a máme už volno.Jak to pokračuje u tebe?

??????????????? (Út, 2. 5. 2017 - 20:05)

Došlo,tovíže mám...A co Románek a Zdeňka, ty vezmete také sebou?Nebo je někde odložíte?

tak (Út, 31. 7. 2018 - 11:07)

No tak vidíš:-)) ale teď...ti to nakonec Miluno vyjde, ta královna myslím. Kompromis je asi to, že budeš souložit s Jirkou i Fandou, ale Jirka s Fanoušem nemusí a ty od Jirky neodejdeš? Takhle hezky sis to sesumírovala? :-D

. (Út, 31. 7. 2018 - 10:07)

Já vám závidim,je vidět,že máte vztah hlubokej,když jste překonali takový krize.

Haha (Út, 2. 5. 2017 - 17:05)

Došlo,tovíže mám...to urcite si zastavila materskou.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 17:05)

Došlo,tovíže mám mateřskou momentálně zastavenou,došlo mi že bych to pak musela vracet a ještě by mi dali pokuty.Jo Milčo to budeš moct se mnou příští týden.No ale teď je otázkou proč si tě tam sebou vzal?

Víme (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Houby,jestli jí to došlo nebo né.

. (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

se na vše příjde jak to...A myslíš,že jí to nedošlo,že by se na to přišlo?

- (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Vše je podvodem, jistě...Mně by na ní sedělo,že těhotenství tají,ale zase nemůžu soudit,když nevim.

Stejně (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Tak to těžko, holka.I kdyby...se na vše příjde jak to Alice má. Zaměstnavatel musí ze zákona zaplatit sociální a zdravotní,no a až to tam dostanou,to budou kulit oči,že za Alici to už platí stát když bere mateřskou a najednou i zaměstnavatel? Tím se zjistí,že Alice chodí do práce.To bude potom jízda.

........... (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Nikdo nenapíše smlouvu...Vše je podvodem, jistě zapřela i Románka.

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

Kde teď jste lásko? Kam do...No tak jestli to máš jistý tak to bych mohla pak ject stebou?? Hrozně mi to pomáhá.Ta jízda mi uklidňuje,je to fakt skvělý.Jedeme k Berlínu,teď jsme u Drážďan.Jo je v pohodě on ale radši bych byla stebou viď,to bysme si mohly pak dělat co chceme před nim se snažim krotit.Bojim se aby po mě nechtěl to,protože já bych to nechtěla.

Ale (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

S těhotnou sepsali smlouvu...Nikdo nenapíše smlouvu těhotné,to si dá každý majzla aby jí nemusel platit mateřskou. Jedině tak na ty tři měsíce to může dostat.Taky je možnost,že Alice všechno obešla podvodem a zaměstnavatel ani neví že je těhotná. To by nebylo pro Alici vůbec dobré.

Alice (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

No tak má tu zkušební já...Kde teď jste lásko? Kam do Německa jedete? My teď děláme pauzu a jsme pořád ve Francii.A jak si s ním rozumíš? Od příštího týdne už pojedu sama.

Miluna (Út, 2. 5. 2017 - 16:05)

No tak má tu zkušební já vim jen že doma smlouvu nějakou má.No a jestli budu mít důchod je mi jedno protože to už stejně budu mrtvá.

Reklama

Přidat komentář