Reklama

Rozšířené póry

Helena (Čt, 25. 10. 2007 - 18:10)

Já jsem měla jen dvakrát nos úplně čistý bez černých teček, a to když jsem byla poctivou dobu v páře.
Když by tam člověk chodil 1x za 14 dní, tak by to mohlo být opravdu znát.

Jana (St, 22. 8. 2007 - 23:08)

Pore minimizer a podobné přípravky působí na bázi silikonů, které póry vyplní a má to dočasný efekt, kdy se zdají menší, ale pochopitelně se nijak nezmenšují.

Lola (St, 22. 8. 2007 - 18:08)

Na Aukru jsem od Clinique koupila Pore Minimizer, skvělá věc, doporučuju!

Katka (St, 22. 8. 2007 - 14:08)

Ahojík... hlubokočistící maska od Artistry.

více na: katerina.brezinova"sam.cz

Majka (St, 31. 1. 2007 - 01:01)

Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů. Většinu z nich nakonec pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi. Někde jako doplněk ne moc zdárné klasické léčby, něco zvládly samy o sobě, jako například podstatné zlepšení imunity a jako prevence řady problémů. Mám z toho takovou radost, že vám to musím napsat. Zkoušeli jsme kde co se střídavým účinkem. Až mi kamarádka poradila, že objednávají

Lenča (Út, 30. 1. 2007 - 06:01)

Fantastická je na póry Revitalizační maska od Mary Kay.
lenka.konecna"volny.cz

Líba (St, 17. 1. 2007 - 11:01)

Kdysi měl táta v koupelně kamenec, kterým se zatahovaly rány, když se řízl při holení. Fantasticky to zmenšovalo póry, když se z toho udělala maska. Nevíte někdo, dá se to ještě sehnat?

Petra (Út, 16. 1. 2007 - 18:01)

Velmi dobře stahuje póry syrovatka s vodou.Může být i s jogurtem.Doporučuji:))

Lena (Pá, 18. 8. 2006 - 00:08)

Dobrý je si i nastrouhat syrovej brambor spíš dva větší a nanést si je na obličej 15 minut cca nechat a pak smít.Ple´t je pak skvělá,problém je že to trochu stéká po obličeji,ale jinak je to super.

Kosmetika (Út, 15. 8. 2006 - 14:08)

Aukro.cz

Nela (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Skvělé jsou zmenšovače pórů od Clinique! Jeden při styku s vodou hřeje, ten se smývá, a pak je ještě výborné sérum Pore Minimizer.

Šárka (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Také jsem kosmetička, ale zastávám přírodní produkty.

Na mastnou pleť a rozšířené póry pomáhá nejvíc kašička z kvasnic a bílku. Krásně to pleť vydesinfikuje a stáhne póry. Při akné stačí přikapat trošku šťávy z citronu!!

Zuřivka (Út, 15. 8. 2006 - 12:08)

Přesně tak! Ještě mi tu chybí herbalajfové a bude to kompletní.

p. (Út, 14. 2. 2006 - 02:02)

ale už jste všichni distibutorky značek od avonu, mary kay atd. trapné!!! každému to pořád cpete. kdyby cokoliv bylo za otázku vždy odpovíte Já používám tu moji značku co zrovna pro ni dělám atd....je nejlepšííííí, že??

Linda (Po, 13. 2. 2006 - 17:02)

Ahojky,pracuji jako kosmetický poradce pro kosmetiku Mary Kay a musím říct, že mám zákaznici, která na doporučení kožařky používala 10 let Jaryshovu vodu, přesto byla stále obsypaná. Co používá naše mléko, tonikum a krém, má nádhernou pleť. Na rozšířené póry používej především tonikum a stále čisti.

koka (So, 11. 2. 2006 - 20:02)

Cetla jsem nekde o prípravku z lekárny.-JÁRYSUV ROZTOK.Ten je taky na rozsírené pory?Nebo je na neco jiného?

Stanislava (So, 11. 2. 2006 - 14:02)

Pokud je pleť citlivější, ale zároveň má viditelné póry, tak doporučuju pleťovou vodu "Pleťovka" z lékárny, která má desinfekční složku na stažení póru+bylinky (schizandru,sladový květ,okurku,chmel)+panthenol na regeneraci jizviček.Používám ji já i moje dcera a jsme moc spokojeni.Kupujeme ji v lékárně za asi 60 kč a nedáme na ni dopustit. Zdraví Stanislava

Jana Merčáková (Pá, 20. 1. 2006 - 13:01)

Ako sa zbaviť tmavých f?akov po vyrážkach. Aké sú krémy s aha kyselinou.

Iva (Pá, 18. 11. 2005 - 15:11)

Ahoj nemoh by mi nekdo poradit, mam dost rozsirene pory od akne na tvarich jenze mam dost citlivou plet takze mi ovocne kyseliny nevyhovuji ,tudiz se do chemickeho peelingu poustet nechci -pripada mi to i dost drasticke nevite nekdo o jinem zpusobu?

Tereza (Ne, 7. 8. 2005 - 22:08)

Ahoj nevyzkoušeli jste někdo na rozšířené pory z akné kosmetika z kolagenem?uvažuju o koupi.Zajímala by mě vaše zkušenost.http://www45.brinkster.com/collagenbeauty/default.htm

Reklama

Přidat komentář