Reklama

Rozšířené póry

alena (Ne, 8. 2. 2004 - 17:02)

pry colagen z lososa je proti vraskam, domaci pomoc- napar si oblicej , umyj studenou vodou s troskou citronu.

Lucy (Čt, 8. 1. 2004 - 20:01)

I já trpím rozšířenými póry, je to příšerné! Mám je vlastně jen na nose a nemůžu se jich jakkoliv zbavit! Když mi kosmetička čistila pleť, řekla že to vůbec nejde ven, takže mi tam většina zůstala. Zkoušela sem slupovací náplasti, peelingovou masku na stažení póru...ale obě tyto metody jsou dobré max. na 12 hodin, potom je situace zase zpět. Poradí mi někdo dlouhodobější a efektivnější metodu?? Nechci mít celý život ťupkatý nos! dyť je mi teprve 17...

daniela (So, 30. 8. 2003 - 13:08)

na rozsirene pory jednoznacne doporucuji ovocne kyseliny!!Fakt vyborna vec!Budete mit plet jak miminko!Stejne jako ja!

Maja (St, 2. 4. 2003 - 09:04)

mám také rozšířené pory a chtěla bych vědět jestli máte zkušenosti s nějakou kosmetikou,které by pory zmenšily.Zkusím se podívat na tu adresu.

Petra (Út, 11. 3. 2003 - 01:03)

Řada Pore-Fection od Avonu. www.happy-animals.cz/avon

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2002 - 21:12)

Prosím o radu co nejvíce zabírá na rozšířené póry na pleti. Chtěla bych se jich zbavit, moje pleť není zase až tak stará (30 let). Děkuji za rady všem!!!Sisina

Návštěvník (Út, 29. 10. 2002 - 23:10)

Transdermální kolagen z lososa je novinka na kosmetickém trhu, kromě této metody se na rozšířené póry použivá biostimulační laser, iontoforéza či face myolifting. Podle osobních zkušeností se mi však jeví transdermální kolagen jako jedna z nejvíce účinných metod.Samozřejmě, že zárove? je nutné dále póry nerozšiřovat mechanickým čištěním, napářkou či nípáním.

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2002 - 21:10)

Mám problémy s rozšířenými póry v obličeji, v současné době chodím na kolagenové masky z lososa. Můžete mi poradit, zda jsem zvolila správně, či jinou metodu? Díky.

Jiřina Janatova (Ne, 25. 10. 2020 - 07:10)

Často mě bolí hlava.Mám pocit,že to mám od krční páteře,protože mám levé rameno vis než pravé.Navíc mám skoliozu páteře a občas.mě bolí bederka a kostrc.Jeden fyzioterapeut mi řekl,že bolest hlavy a krční páteře muze byt od kostrc a bederky.Obcas si zacvičit tak cítím,že se mi uleví.Jaky máte názor vy a co bych měla dělat?

Reklama

Přidat komentář