Reklama

SAMOTA

samík (Ne, 12. 2. 2012 - 12:02)

smdm, bodlinka,známůů,všuda vlezprdel nadávající koukájte alkoholismus zcela vážně,zhaznete,co tam,tvoří hnuséty.bo celí,smečka,tamo.

Single (Ne, 12. 2. 2012 - 12:02)

K tomu musí člověk dozrát...Vlastně na to je vynikající internet. Člověk může být sám a přitom komunikovat s lidmi.

Single (Ne, 12. 2. 2012 - 11:02)

máš pravdu! Jen to chce...K tomu musí člověk dozrát časem. Mluvíš mi z duše.

aveavodar (Ne, 12. 2. 2012 - 11:02)

Chceš být v té nejlepší...přelož,tot,u,budečůzo bůžo

single2 (Ne, 12. 2. 2012 - 11:02)

Chceš být v té nejlepší...máš pravdu! Jen to chce být sám se sebou srovnaný. Ne stále čekat něco od okolí. Ale ty to víš.Nejvíc má mít rád člověk sám sebe.Pak se sebou dokáže i dobře vycházet:-)

samík (Ne, 12. 2. 2012 - 10:02)

Někdy je pocit tíživé...smdm, bodlinka,známůů,všuda vlezprdel nadávající koukájte alkoholismus zcela vážně,zhaznete,co tam,tvoří hnuséty.bo celí,smečka,tamo.

Single (Ne, 12. 2. 2012 - 09:02)

Cítim se hrozně sama.....Chceš být v té nejlepší společnosti? Podívej se do zrcadla.

Samota je krásná, já si v ní libuji. Klídek, pohoda.

kočička a pejse (Ne, 12. 2. 2012 - 07:02)

Cítim se hrozně sama.......kup si nás a mi tě budeme mít rádi a do smrti...

..prachatá (Ne, 12. 2. 2012 - 07:02)

Někdy je pocit tíživé.....má samotu jak hrom,vše je o penězích,co si budem nalhávat,jak zpívá Nohavica,ty máš prachy a já lásku..

samík (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Někdy je pocit tíživé samoty znakem deprese. Pokud nejste izolování od všeho, chodíte aspoň do práce nebo do školy, měli byste se cítit normálně. Jinak stačí vyrazit do kina, divadla, oslovit někoho v knihovně, u lékaře, v bazénu, dát se do hovoru a hlavně- přihlaste se na nějaké libovolné kurzy něčeho-tam se seznámíte a nebudete sami.

Lenka (Pá, 10. 2. 2012 - 19:02)

Cítim se hrozně sama.. pokud taky někdo nema s kym si popovidat a je pořad sam, budu rada, když se ozve..

Mona (Út, 19. 6. 2007 - 05:06)

Brala jsem si manžela a neměli jsme nic. Ubytovna, podnájem. Pak začal úspěšně podnikat, byt v centru Prahy a jeho slovník se točí pouze okolo slova prachy. Po deseti letech se na mě vykašlal. Má teď někoho, kdo ty jeho prachy ocení.'

Daniel (Út, 19. 6. 2007 - 01:06)

Pro většinu žen jsou peníze nejlepším afrodisiakem.'

io (Pá, 1. 6. 2007 - 21:06)

Hledej tu samotářku raději pod jiným nickem, tenhle je už nějaký pátek můj:-)'

io (Pá, 1. 6. 2007 - 17:06)

já hledám samotářku, které chce tento stav změnit'

X (Pá, 1. 6. 2007 - 17:06)

Hledám zoufalého samotáře.'

BOHUŠ (Pá, 1. 6. 2007 - 16:06)

JSEM TĚHOTNÁ A JSEM POŘÁD SAMA.MANŽEL POŘÁD PRACUJE A MOJE DESETILETÁ DCERA JE S KAMARÁDKAMA. MÁ UŽ SVÉ ZÁJMY. SNAŽÍM SE NĚJAK ZABAVIT,ALE TO JE POŘÁD BEZ LIDÍ.NEMŮŽU PŘECE POŘÁD OTRAVOVAT KÁMOŠKY.A STEJNĚ VŠICHNI PRACUJÍ. CHYBÍ MI PRACOVNÍ KOLEKTIV.'

Beli (St, 9. 5. 2007 - 10:05)

Dobrý den Pavle. Taky trpím samotou, je to hrozné. Přestože mám doma 2 dospělé děti, není to totéž jako mít doma partnera a popovídat si. A máš pravdu, večer je to nejhorší. Snažím se to překonat prací, ale ne vždy to pomůže. Jestli chceš, napiš.
life10"seznam.cz'

Pavel (Út, 8. 5. 2007 - 17:05)

Dobrý den, již dlouhou dobu trpím samotou a velmi mě to trápí. Hrozně rád bych s nějakou ženou prožíval hezké i zlé. Rád bych se o ženu staral, jen kdybych cítil její přítomnost a lásku. Chybí mi obejmutí a po těžkém dni popovídání. Možná to zní divně, ale je to tak. Nejhorší dny samoty jsou v těžkých chvílích a večer. Láska mi schází čím dál víc.'

Janax (So, 17. 3. 2007 - 21:03)

Mě nikdy peníze až tak nezajímaly. Spíš bych měla pocit, že když chlap vydělává velký peníze, bude mi předhazovat, že on je ten živitel a bude mi diktovat co můžu a co ne nebo se o to bude snažit. Co je platný, že bude mít tučná konta v bance když v hlavě bude mít vymeteno nebo bude žít jenom tím vyděláváním peněz a všechno ostatní půjde mimo něj. Ale je pravda, že ze svého okolí vidím, že dvacítky tu finanční stránku docela řeší. Pochopitelně výjimky budou, ale ....'

Reklama

Přidat komentář