Reklama

SAMOTA

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

neni to pravda, nehažte nas všechny do jednoho pytle.. sama žiju s chlapem kterej na začatku neměl nic než dvě košile a děravý džíny.. přičemž ja jsem nikdy o penize nouzi nemela..přesto nam to klape, vypracoval se a ted si docela slušně vydělá, sice ne tolik jako já, ale dohromady nám to vystačí.. Netvrdím, že je ženskej co jsou na prachy malo, ale všude najdeš vyjimky..'

??? (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

Peníze hýbou světem,stejně tak jako ženské mezinoží.Ano,bohužel!
Díky za ty,které plavou proti proudu.'

MMM (Čt, 15. 3. 2007 - 17:03)

to ???
"Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti."

to je jedno, je to hnusna vlastnost...ale jak som cital minule na jednom fore: Zeny su na peniaze tak isto ako auto je na benzin alebo naftu :)

'

??? (Čt, 15. 3. 2007 - 17:03)

Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti.
To samé je i s mužem,více vyvinutější žena mu připomíná symbol matky a mateřství-Bujný prs s větším pozatím.'

MMM (Čt, 15. 3. 2007 - 17:03)

mimo temu: je smutne ,ze dneska zeny prahnu len po majetku a prachoch...cest vynimkam

Návštěvník (St, 14. 3. 2007 - 17:03)

Co je to agarofobie?

JIRKA (So, 13. 12. 2003 - 22:12)

KDO MI PORADI JAK SE MA SEZNAMIT CLOVEK TRPICI AGAROFOBII.PROTOZE,KDYZ CTU SEZNAMKY,VSUDE ZENY PISI,ZE HLEDAJI ZAJISTENEHO MUZE S AUTEM A CHATOU.TAKZE UZ CHUDI TO MAJI DOST TEZKE A CO TEPRVE LIDI S PROBLEMY JAKO JE TREBA AGAROFOBIE.

Reklama

Přidat komentář