Reklama

HA a samovolný potrat....

iveta (Po, 25. 4. 2005 - 21:04)

HA se musí brát hned po souloži?

Radka (Út, 9. 11. 2004 - 22:11)

No, stalo se mi to same. Jak uz jsem tu nekde psala, ja HA brala a i presto otehotnela. Ale spladla jsem ze schodu a potratila. Vypadalo to tak, jak popisujes.

Meggie (Ne, 7. 11. 2004 - 23:11)

Už tu asi druhý den čtu články o HA a chci se zeptat,zda-li měla některá z vás tuto zkušenost: měla jsem partnera,se kterým jsem měla nechráněný styk. Pár dní na to jsem dostala měsíčky a první den cyklu začala brát HA,pro kterou jsem se tenkrát rohodla,abych neotěhotněla. Němám teď na mysli tu minipilulku,ale prostě to,že jsme spolu spali běžně bez ochrany a provozovali přerušovanou soulož,ale abych si tenkrát byla jistější,že se nic nestane,tak se prostě rozhodla pro HA. Několik dní po tom,co jsem HA začala brát,jsem měla při chození po městě nepředstavitelné bolesti v podbřišku a krátce na to ze mě při jití na "malou" z pochvy něco jako kus sliznice,ale hodně velké (ne ta klasická,co bývá u měsíčků) a uprostřed bylo takové jako by klubíčko s trochou krve. Jak se tohle stalo,tak se mi bolesti uklidnily. Šla jsem s tím za svým doktorem a ten mi řekl,že jsem asi prožila samovolný potrat,protože jsem pravděpodobně otěhotněla při posledním styku a díky následnému braní HA se jakoby zárodek nemohl usadit a tutíž ho moje tělo vyloučilo. Snad to nepíšu moc složitě,jen mě zajímá,jestli se některé z vás stalo to samé.Podle lékaře to ale nebylo nic nebezpečného,prostě jsem jakoby díky HA potratila a tělo se tak vyčistilo.Díky za Vaše názory.

Reklama

Přidat komentář