Reklama

SAUNA

Návštěvník (St, 14. 2. 2007 - 18:02)

To je krásně řečeno. Mě napadaly takovy sprostý slova, ale takhle je to vyjádřeno skvěle. :)

Návštěvník (Čt, 4. 1. 2007 - 10:01)

Johne, udělaj nám všem laskavost a jdi se svou nabídkou instantního štěstí do prdele.

John (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

40+ (Út, 24. 1. 2006 - 08:01)

Já chodím již léta do klasické sauny, byla jsem to zkusit ze zvědavosti, je tam nižší teplota, snesitelnější, ale přišlo mi, že to není úplně ono, jsem na klasiku, konzervativní, potřebuji ledový bazén...Docela by mě zajímalo, co na to ostatní, ale asi s tím nejsou zatím moc zkušenosti.

lejla (Po, 23. 1. 2006 - 19:01)

Ahoj 40+,chodíš do té infra? Jestli ano, jaké máš zkušenosti?

40+ (Po, 23. 1. 2006 - 10:01)

infrasaunu mají ve Školské ulici v Praze, centrum Twiggy, je tam tělocvična, fitcentrum a sauna.

lejla (Ne, 22. 1. 2006 - 19:01)

Ahoj nebo dobrý večer,přispívá tady někdo?

Tina (Ne, 15. 1. 2006 - 23:01)

Kde mají infrasaunu???

kenja.k (Čt, 29. 9. 2005 - 14:09)

ahojte, chtěla jsem vám jen navrhnout, ať zkusíte infrasaunu, pokud máte někde v okolí možnost. normální suchou saunu nesnesu kvůli vysokým teplotám a dělá se mi v ní po chvilce špatně, ale v infrasauně je tak kolem 60 stupňů, ikdyž prohřívá mnohem hlouběji a dokonaleji.Je to opravdu skvělý pocit, chodím teď každý týden na 0,5-3/4 hoďky a cítím se mnohem lépe, navíc je vidět i blahodárný účinek na pleť, která se pak krásně vyhladí a zjemní. prostě zážitek, paráda. pa.

Hanka (Pá, 22. 4. 2005 - 15:04)

Mě se ty červené flíčky tvoří taky, ale jen zkraje navštěvování sauny, tj. v říjnu. Až se póry a tělo vyčistí, fleky se mi již netvoří. Na masáž a drbání používám žíněný katráč a někdo i rýžák! Do sauny chodíme každou sobotu v podvečer, kdy nás nic netlačí a parádně vypneme. Býváme tam kolem 1,5-2 hodin. Když je čas, zajdu si i přes týden. Jo a co mi děsně pomáhá...po první sadě si dáváme pivko...to potom potíme i krev:-) A doporučení nejen pro ženy:při saunování si my ženské mažeme med (nejen kolem huby) na tvář. Pleť je potom jako vyměněná, miminkovská a velice vláčná. Taková perlička:když naši saunu navštíví např. naší polští nebo ruští sousedé a mají na sobě plavky, pozastavujeme se, ale každý po svém..ale pozor-pokud jsou plavky s příměsí umélých tkanin, místa pod látkou se spálí, zrudnou...a nejhorší to mají chlapi na koulích...to musí být hrůza! Takže bacha.

bob (Út, 1. 2. 2005 - 11:02)

Jak casto chodit do sauny?

webmaster (Čt, 1. 4. 2004 - 21:04)

Předmět: menstruační tampony versus sauna? Autor: Klára Datum: 14.10. 2003 19:01:19 Kamarádka mě přesvědčuje, abych s ní chodila do sauny i ve svých dnech, že sama také chodí a používá tampony. Není to zdraví škodlivé v takovém horku? Prý se dá provázek dobře zastrčit mezi pysky. Nevypadne však a nevznikne trapas? Prosím o vaše zkušenosti a zodpovězení těchto dvou otázek. Předmět: menstruační tampony versus sauna? Autor: Petka Datum: 2.12. 2003 8:43:55 Ahoj, bud uplne v pohode, ja chodim do sauny i kdyz mam menstruaci, pomaha mi to proti bolestem. Jinak pouziti tamponu urcite neni skodlive a na tak kratkou dobu uz vubec ne. Provazek muzes schovat i trosku do vaginy, neni problem ho pak vytahnout

Petula (Čt, 26. 2. 2004 - 23:02)

ahoj, musim se pridat jen ke chvale saunovani, chodim v zime do sauny pravidelne uz leta a krome super ucinku pro telo a imunitu musim potvrdit, ze sauna pomaha i pri splinech a depkach. S odplavenym potem odplouvaji i chmurne myslenky :-).

alex (Po, 16. 2. 2004 - 19:02)

Nazdárek. Budíš dojem saunové stálice, proto se tě zeptám na radu. Byla jsem v sobotu poprvé ve finský sauně. Byl to výborný zážitek až na jeden detail. Naskákali mi šílení rudý fleky na končetinách. Zmizeli asi tak až po 10 hodinách po sauně. Lhala bych kdybych neřekla, že mě to tak trochu viděsilo, protože to ostatní prý ještě nikdy neviděli.

Hanka (Pá, 14. 3. 2003 - 06:03)

Fakt pekne sepsano, jak spravne saunovat. Odkaz jsem preposlala vsem kamaradum a znamym. Prestoze chodime do sauny pravidelne, nikdy nas nikdo neupozornil na pravidla. Jen se nas chodivaji ptat, zda maji na termostatu pridat ci ubrat...

Víťa (Po, 10. 2. 2003 - 00:02)

Zdarecek. Celkem pekne udelana stranka: http://www.zdravyzivot.applet.cz/sauna.html U mne se nejvice osvecily 3 saunovaci cykly po 20 minutach nahrivani a po 15 minutach chlazeni. Ve studene vode se nedoporucuje zustavat dele jak 2 minuty. Samotne nahrivani zacinej vzdy s osusenou pokozkou a proces poceni je vyborne podporit masazi. Sauna prinasi nadherne uvolneni a klid. Udelej si na sebe cas a zkus to.

Návštěvník (So, 28. 12. 2002 - 11:12)

Cau,ja navstevuju finskou leta...je to dobry pro imunitu, ocistu a relax. Do pary jsem chodila jeste pri plavani-vyhrat se, ale pak jsem chytla ekzem, a tak jsem prestala bazen navstevovat. Sucha sauna mi nedla problem, zustavam spise pri zemi, protoze u stropu je az moc horko. U nas v saune byva kolem 110 st. Pred vztupem piju dost vody, jakozto i pri.A navic, neni dobre ihned po vyjdeni ze sauny hopnout do ledovky. DOporucuje se postupne se ochladit, osprchovat a az potom vlset do bazenu { u nas je na strese budovy}. Pri rychle zmene teploty {ze 110 na nekolik malo stupnu} by logicky mohlo dojit i k mozkove prihode.... Pokud jednou zacnes saunu {finskou} nasvtevovat a nebude Ti to delat plblem, urcite setrvej. Casem spozorujes, ze nestarnes, ba naopak...mladnes a budes se citit lepe.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2002 - 00:11)

V páře na tebe kape a v saune ne. Škvaříš se v obojím. Já mám ráda teplíčko, ale co je moc, to je moc.... A není to žádná věda. Akorát si sundej všechny šperky, umej se předtím mejdlem a pak to vevnitř nepřeháněj, jen to co vydržíš a šup do ledový vody. Neříkej mi,že o tomhle si nikde neslyšela a neznáš to? :) já mám teda při nadechování se tam pocit, že se mi pálej chloupky v nose, je to moc horký. nic moc

Návštěvník (St, 6. 11. 2002 - 14:11)

Ahoj všem,kteří jste zavítali do téhle diskuze.S příchodem podzimu a zimy začínám vážně uvažovat o sauně(prý je to vhodné jako prevence nachlazení apod).Zatím jsem jaksi pořád neměla čas ani odvahu :-) tam zajít.Proto se chci zeptat zkušenějších,co mě tam čeká.Prý je rozdíl pára a suchá sauna..??? Nevím,co je lepší.Přivítam každou informaci.

Reklama

Přidat komentář