Reklama

Silvova metoda

deny (St, 8. 4. 2015 - 00:04)

pouzili jste silvovku primo pri porodu?

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 16:01)

Láska je největší energie na základě nezištnosti.

Kita (Čt, 25. 10. 2007 - 18:10)

Penize jsou energie!

John (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Víťa (Po, 23. 10. 2006 - 16:10)

Zajímalo by mne, proč by měl na placené kurzy srát pes. To to jako mají přednášet zadarmo? Hmmm, a z čeho by se pak platil nájem baráku + platy zaměstnanců? Inu, je to jako všude: chceš a zaplať, nechceš - tvoje věc. Sám se to doma nikdo naučit na 100% nedokáže - bez kurzu to prostě nejde.

Jinak jsem obnovil své staré stránky o Silvově metodě, adresa je www.vitakappa.net

Návštěvník (Ne, 24. 9. 2006 - 10:09)

Silvovou metodu jsem se začla učit podle knížky a výsledek je :zmizela nespavost, už tak netrpím pocitem méněcennosti, věřím, že se takhle dá dosáhnou téměř čehokoliv a navíc člověk se příjemně zrelaxuje a naučí se poslouchat svou intuici. Ještě k tomu mi pomáhá Moc podvědomí od dr. Murphyho

Luke (So, 23. 9. 2006 - 19:09)

Na placený kurzy sere pes, takže link www.silvovametoda.cz je o ničem...

Debora (Pá, 15. 9. 2006 - 16:09)

Neměla jsem přímo poruchy spánku, ale se opravdu po provedení rituálu před usnustím vzbudím nejpozději 2 minuty před stanoveným časem. Taky jsem se naučila, že si jdu třeba číst a řeknu si, že za hodinu toho nechám a za tu hodinu odložím knížku, aníž bych dívala na hodinky.

víťa k. (Ne, 30. 7. 2006 - 20:07)

Poruchy spánku? Co to je? :-)

No ne, moje osobní zkušenost před SM: dlouho jsem se v noci převaloval v posteli a ne a ne usnout. No jenomže: SM je postavena na relaxaci a tedy nyní naprosto běžně usínám během pár minut během večerního cvičení. Takže nejenom snadno usnu, také se celkem v pohodě probudím, nejsem unaveny a celkově qalita spánku se mi výrazně zlepšila. Stačí takováto odpověď?

> Několikrát jsem zkoušela budík s přáním nerušeného spánku, ale zatím se mi to nedaří.
Tomu moc nerozumim, vždyť MT Mentální budík je o probuzení, nikoli o usnutí. Jestli ty to neděláš tak trochu blbě...

kuba (Út, 28. 3. 2006 - 12:03)

Zkus to na www.silvamethod.cz :-)

S. (Út, 7. 2. 2006 - 13:02)

Podařilo se někomu z absolventů pomocí Silvovky upravit poruchy spánku? Chodím spát kolem půlnoci a vždy se vzbudím brzy ráno, i když bych klidně mohla ještě dvě či tři hodinky spát. Jsem již chronicky nevyspalá. Několikrát jsem zkoušela budík s přáním nerušeného spánku, ale zatím se mi to nedaří.Dík za odpověď.

Míla (Po, 18. 7. 2005 - 13:07)

Jsem z Ostravy,a chtěla bych se zeptat kde bych mohla zjistit nějaké kurzy Silvovy metody. Už jsem jednou začala s cvičením Silvovy metody, ale přestala jsem a chci znovu začít ale chtělo by to opravdu i nějaký kurz. Musím uznat že jsem měla několikrát kladný úspěch,dokud jsem nepřestala cvičit.Diky za brzkou odpoved.

Lenka (Ne, 17. 4. 2005 - 10:04)

No a s temi partnery.. ja jsem si kdysi, jeste nez jsem vedela, ze Silvovka existuje, kazdy den tesne pred usnutim predstavovala, ze chci muze takoveho a takoveho.. Vlastne jsem byla v tom stavu alfa a moje predstavy o nem byly dost konkretni. No mozna je to nahoda, ale potkala jsem PRESNE takoveho, temer do detailu. Je to asi v tom, ze musite vedet, co hledate, pak to teprve muzete najit. Moje kamaradky, ktere si stezuji, ze nikoho nemaji, prestoze vypadaji dobre, vetsinou samy priznavaji, ze vlastne nevi, koho chteji nebo jestli vubec nekoho chteji na vazno. Kdyz jdete na zkousku, vite preci presne, ze ji chcete udelat, do toho date svoji viru atd, no a kdyz chcete partnera, zkuste to stejne - predstavujte si konkretne situace a lidi, treba to vyjde! Preju hodne stesti!

Lenka (Ne, 17. 4. 2005 - 10:04)

No jenomze ono to asi nejde az tak moc podrobne popsat do "mailu", to se vazne musi zazit, musis se to naucit pouzivat. Ja jsem na kurzu prosedela 2 dny po 10 i vice hodinach a presto mam pocit, ze jeste nezvladam vsechno.. Celkove by se asi dalo rict, ze tahle metoda je zalozena na vyuzivani podvedomi k dosazeni nejakych cilu, proste svou mysl naprogramujes urcitym smerem a ona te tam "zavede". Tech metod jako zrcadlo mysli atd je tam vic - kazda funguje na jine veci, podle me ani knizka nestaci, vazne to chce zazit..

evik (Pá, 23. 4. 2004 - 17:04)

Ahoj,ja vlastne do Silvovy metody moc nevidim,teprve nedavno jsem si pujcila v knihovne knizku-Silvova metoda kontroly mysli,narazikla sjem na ni uplne nahodou.Neni to sice jako kurs,ale jesi chces zkusit,dobrej zacatek.caues

Nikolas (Čt, 22. 4. 2004 - 10:04)

Nieje ti niečo objasnené oh?adom Silvovej metódy? Potrebuješ sa poradiť?Nechceš ísť na kurz lebo nieje finančne najprístupnejši? Tak som tu ja. Poradim zadarmo a rád. Informuj sa na ICQ: 199955742, MSN: nikolas_saimor"hotmail.com alebo e-mailom: nikis"stonline.skdoc.PhDr. Nikolas Saimor

Nikolas (Ne, 18. 4. 2004 - 19:04)

Alena, ak potrebuješ viac informacií, tak sa obrať na mňa. O silvovej metóde som studoval v amerike jedným časom. Ak máš ICQ alebo MSN tak tu sú: ICQ: 199955742 a MSN je: nikolas_saimor"hotmail.com. A všetci co potrebujete pomôcť so SM, tak sa môžte obratiť na mňa.doc.PhDr. Nikolas Saimor

simona (Ne, 18. 4. 2004 - 13:04)

Pisarik, takovy lidi jako ty tady nemaji co delat tyhle lidi zadaji o pomoc a zaroven si snazi pomoci a ne si ublizovat blbyma kecama jako mas ty snobe!

Písařík (Po, 5. 4. 2004 - 21:04)

Ne, zaplať si pěkně kurz, jako my.

Alena (Út, 23. 3. 2004 - 21:03)

Mohli byste to trochu rozvést pro nás, laiky?Díky Alena

Reklama

Přidat komentář