Reklama

Silvova metoda

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2002 - 13:11)

Čau Martine. Souhlasím s tvou radou použít Zrcadlo mysli, eště účinnější by bylo použít 3 vobrazy a Sklenici vody z Ultrakurzu. A napiš mi. BTW, múj odhad: do 3 tejdnú je po problému. Víťa

Návštěvník (St, 20. 11. 2002 - 10:11)

Zkoušel jsem praktikovat tuto metodu podle knížky. Pravda je, že jsem měl před tím podobné zkušenosti z jogy a meditací, takže mi to docela šlo. Musím potvrdit, že to opravdu funguje, využívá to opravdu netušených rezerv lidského mozku. Ale potřebuji poradit. Jsem od přírody tvor, kterého takovéto věci přitahují /zabývám se 46 let telestézií), ale zároveň jsem letory poněkud lenivé a nestálé. Zpočátku se do něčeho vehementně zakousnu jako buldog, ale po nějaké době přijde situace, kdy nemohu dál a ač na sebe rozzloben, nemohu se donutit v tom pro mne velice zajímevém pokračovat. Píšu to ne jeko nějakou zpověď nebo psychoterapii, ale proto, že jsem slyšel, že v této zemi, přesněji řečeno bych raději v Praze, existují kurzy Silvovy metody. Myslím, že v příjemné společnosti bych onu moji nestálost přemohl a mohl pokročit v této velmi zajímavé a zaručeně užitečné záležitosti. Pokud toto někdo čte a múže poradit, prosím jej o to. V. Vojtěch

Návštěvník (Po, 15. 4. 2002 - 14:04)

Pokud jsi absolvent SM, pak bych navrhnul použít Zrcadlo mysli,nejdřív modrý rám a představovat si sama sebe v situaci, která u Tebe vyvolává klaustrofobii, přádně probrat situaci ze všech stran a pak vše vypnout a v bílém rámu si naprogramovat požadovaný stav, kdy ve stejné situaci je Ti příjemně, není se čeho bát, je radost být tam.Potom přímo v situaci, kdy máš pocit, že by mohla přijít klaustrofobie bych použil 3 prsty a opakoval bych si: Jsem zcela klidná, nemám žádný problém tu být, líbí se mi být v této situaci.Měj se lépe a lépe...Martin

Návštěvník (St, 6. 2. 2002 - 15:02)

Klaustrofobii jakož i jiné fobie lze odtranit pomocí regresní terapie.

Návštěvník (St, 6. 2. 2002 - 13:02)

Zajímalo by mě,jestli dá touto metou zlikvidovat anebo alespoň částečně odstrani klaustrofobie.S metodou mám dobré zkušenosti, ale tady nevím, jak na to. Děkuji.

Návštěvník (Po, 28. 1. 2002 - 20:01)

Souhlasim.Zarucene to zabira v oblastech v kterych si verim (např. zkousky na VS), ale najit si takhle partnera se mi zatim nepodalo.

Návštěvník (Ne, 16. 12. 2001 - 11:12)

Dobrý den.Zkoušel jsem to pomocí Subjektivní metody a zatím nemám skoro žádné výsledky.Ale funguje to na nabídku své firmy.Takže otázka je přístup k problému,né jak to dělat ale proč to dělat?Tak zatím nashledanou.JIRI

Návštěvník (So, 8. 12. 2001 - 18:12)

Podarilo se nekomu z vas najit partnerku/partnera pomoci Silvovy metody ?

Reklama

Přidat komentář