Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lenka (So, 26. 5. 2018 - 08:05)

No dnes je jiná doba,ale dost drsné k vůli hlasu vykastrovat kluka,aby byl po celý život bez kulek a bez rodiny.

Martina P. (So, 26. 5. 2018 - 08:05)

Kromě zdravotních důvodů...Kvůli hlasu se kastrovali chlapci ještě za Rakouska těsně před tím než začli mutovat. Dnes se to už snad ani nemůže dít.

Lenka (So, 26. 5. 2018 - 00:05)

No všude uvádějí zdravotní důvody,ale je to jak píšeš její záměr oba kluky nechat takto upravit a doktoři to udělají.Kluci to nijak nemohou ovlivnit,aby jim to neudělali a ona pak může i třeba před svými kamarádkami se vytahovat.Znám také jeden takový případ nevlastní matky a adoptovaného syna.
No u té Polky to je ještě horší to kluka připravila o pohlavní život,to snad udělat doktoři ani nemohou,nechat vykleštit takto malého kluka.

luci (So, 26. 5. 2018 - 00:05)

No tak to máš Luci asi...Kromě zdravotních důvodů to není dobré nikdy. Je to jen její posedlost trvale obnaženým žaludem penisu. Ale proč by to doktoři neudělali,když z toho mají zisk. Peníze jsou přece až na prvním místě. Jestli ta operace má smysl,nebo ne je podružná záležitost. Klient to požaduje a platí. To jsem asi před dvěma lety slyšela,že jedna Polka nechala syna vykastrovat aby se u něho vyvinul vysoký soprán pro nějaký církevní sbor. Takže ještě větší posedlost až šílenost.

G. (Pá, 25. 5. 2018 - 23:05)

No tak to máš Luci asi...To fakt musíte skočit na každou hloupost?

Lenka (Pá, 25. 5. 2018 - 23:05)

No tak to máš Luci asi pravdu,co se týká tvého vysvětlení ohledně té obřízky Grety synů,jak píše jednoho už nechala obřezat a druhého to čeká:Nevím také zda je to dobře když už jsou takto velcí.

luci (Pá, 25. 5. 2018 - 23:05)

Nechceš ochutnat muj penisu?...Ty si ho ochutnáváš,nebo ti to některá řekla? Díky za nabídku,ale fakticky nemám nouzi.

AHOJ (Pá, 25. 5. 2018 - 23:05)

Gretu zřejmě sexuálně...Nechceš ochutnat muj penisu? Je dobrý a sladký jako zmrzlina.

luci (Pá, 25. 5. 2018 - 22:05)

Luci určitě máš...Gretu zřejmě sexuálně uspokojuje pohled na obřezaný penis.Jinak si nedovedu vysvětlit,že jednoho syna už "samozřejmě" nechala obřezat a na druhého to chystá. Já takový zákrok pro něčí vzrušení,nebo jako současný trend zavrhuji. Pokud to není ze zdravotních důvodů,je to hloupost jako každá zbytečná operace. Argument o hygienických důvodech je neopodstatněný. Pokud se chlapci od mala vedou k hygieně a o své tělo pečují,pak je obřízka nesmysl. Jestli je někdo čuně,tak ho ani obřízka nespasí.

Ištvan Fekete (Pá, 25. 5. 2018 - 18:05)

Luci určitě máš...Nechceš moje starý nevyprany trenky k čichani?

Steve (Pá, 25. 5. 2018 - 17:05)

:-DD

david (Čt, 9. 3. 2017 - 09:03)

Co nosily ale ženský nevím...Taky jsem ještě s zadnou nespal ale párkrát jsem je zahlédl v kalhotkách a podprsence.

filip (Pá, 25. 5. 2018 - 09:05)

Varlatum škodí hlavně chemie ve vodě, stres, kouření a chlast, k tomu jointy a spermie jsou v hajzlu i kdybyste nosili trenky ke kolenum...Pochopte to milé dámy

Lenka (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Luci já vím,že ty ne,ale mluvila o tom Greta,která to popisuje u svých synů,to jsem nepochopila víš.Myslela jsem,že ty ano a vysvětlíš mi to.

luci (Čt, 24. 5. 2018 - 17:05)

Luci určitě máš...Ale já nemluvím o obřezání chlapců,řeč je o prádle a oblečení.Nemluvím o těsné obřízce,ale o těsných riflích.

Lenka (Čt, 24. 5. 2018 - 11:05)

Luci určitě máš pravdu,že není moc dobré když kluk má varlata stlačené i pinďoura..Jo ale frajeřina a móda jsou důležitější než zdraví.No moc nechápu jak to souvisí s obřezáním chlapců,ale to nevadí.

Tomáš (St, 8. 3. 2017 - 17:03)

Já na slipy přešel až v 16 letech, nosím je dál..

luci (Čt, 24. 5. 2018 - 09:05)

Souhlas, vše co se shrnuje...Hlavně když to mají tak těsné,že to stlačuje varlata. Po letech mají v pytlíku vítr a nejsou schopni ženu oplodnit.Ale frajeřina a móda jsou důležitější. Ještě že se někdo najde kdo pomůže.

Lada (Čt, 24. 5. 2018 - 00:05)

Souhlas, vše co se shrnuje...co máte proti boxerkám ? jsou super

Nooo (St, 23. 5. 2018 - 23:05)

Souhlas, vše co se shrnuje...jak kteří "kluci". Móda skinů už je za námi, takže máš chlapce nějak opožděné.

Reklama

Přidat komentář