Reklama

spodní prádlo u chlapců

Steve (St, 23. 5. 2018 - 22:05)

ja nosim od 14let panske...Běž s těma tangama laskavě už někam!

Steve (Út, 7. 3. 2017 - 23:03)

Já v těch letech nenosil...Co nosily ale ženský nevím :-))) Já jsem s žádnou jaksi nesouložil, na to byli jiní kabrňáci :-D

Greta (St, 23. 5. 2018 - 20:05)

A proto v případech, kdy...Souhlas, vše co se shrnuje je špatně. Dnes se kluci předhání, kdo bude mít užší džíny s dírama na kolenou. Zkusili jste někdy pod super skiny trenky a boxerky? Ani pomyslet. Starší přišel s tím, abych mu na netu objednala joksy od Dieselu a tangáče od Andrew Christian. Pochopitelně jsem ho nechala už před rokem obřezat. Vše co se shrnuje je špatný, a on je spokojený. Mladší teď vidí výhody obřízky, tak mu to o prázdninách splním. Holt móda je móda a nesmíme žít po jak za komančů a tak starší dostal kompletní kosmetiku od Jean-Paul Gaultiera. Co bychom pro naše děti neudělali.

Aneta (Út, 7. 3. 2017 - 08:03)

Manžel a synové nosí slipy a boxerky.

Tony (Ne, 5. 3. 2017 - 21:03)

Já v těch letech nenosil vůbec žádné spodní prádlo a chodil jsem zásadně na ostro. S tím jsem měl problém u vojenského odvodu, kluci se museli vysvléknout do trenek, tehdy ještě slipy neexistovaly, a já jediný tam zůstal v dlouhých kalhotách, poněvadž jsem pod nimi žádné spodní prádlo neměl, já to jako mladý kluk zásadně nenosil, takže se musím Zuzčino úletům pouze lochčit.

Taky kluk (Ne, 5. 3. 2017 - 19:03)

to musí nosit, aby neměl...No a na co asi spodní prádlo asi je ???
Je právě na to aby jsi nezasral všechno ale jen slipy

Kluk (Ne, 5. 3. 2017 - 14:03)

ale udivuje mne, že tady...to musí nosit, aby neměl zakaděný prádlo, což pubescenti velmi často mají, jelikož se pořádně neutírají.

(Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Ano,je to jedna z mnoha...ale udivuje mne, že tady píše - co vyklopil archiv - od 12/2013 a píše pořád dokola. Kluk musí mít prádlo zařízlé v řiti, chce, aby měl půlky od sebe (???) a nám je do toho kulové.
Tak proč nám to tedy cpe?
Ono to spíš bude jinak, že. Nějaký pedofil se tady vzrušuje nad popisem prádla v řiti mladého chlapce.

Jj (Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Co je ti do toho? Buzna...Tak se do toho neser, asi nosíš široký trencláky

Jindřich (Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Zuzka se tu musí pochlubit,...Ano,je to jedna z mnoha kraviček,co nevědí co s prachama,tak to často odnesou i jejich děti.I to je cesta,jak se předvádět.

Tony (Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Zuzka se tu musí pochlubit, že má na to, aby mu kupovala takové předrahé zahraniční kalhotky.

Zuzano, (Ne, 5. 3. 2017 - 12:03)

Nepotřebuji nic...píšeš tady už strašnou dobu a pořád se jen opakuješ. Píšeš: "Co bude mít za prádlo,je moje věc."
Souhlasím, tak už nám synáčka necpi, když to je tvoje věc.

Jindřich (Ne, 5. 3. 2017 - 12:03)

Znova zavést červené...Tak,tak.Přesně tohle by si měla uvědomit každá máma,než odsoudí synky k nošení mrňavých těsných kalhotek,kterým se kdovíproč říká slipy.

Tony (So, 4. 3. 2017 - 18:03)

Hlavně je nějak ujetá...Jeden doktor o podobném případu prohlásil, že je ta žena psychicky nemocná.

Steve (So, 4. 3. 2017 - 18:03)

Však i na vojně se fasovali hnědé trenýrky ... jistě si pamatujete vy co ste jí absolvovali. Kor pod nesavýma starýma maskáčema by asi chlap dlouho bez trenýrek nevydržel.

Alfred (So, 4. 3. 2017 - 11:03)

Znova zavést červené trenky od 5 do 15 let povinně na tělocvik, to by bylo potřeba. A 99 procent kluků je nosila i jako běžné spodní prádlo. Bylo to volné, nc nikoho netlačilo. Materiál rychle sál pot a pod.

Podstatné je (Čt, 2. 3. 2017 - 15:03)

Nepotřebuji nic...aby kluk byl se svým šatníkem spokojený

Tony (Čt, 2. 3. 2017 - 15:03)

Nepotřebuji nic...Zuzko, mne neoblafneš.

Sama tu píšeš, že ho pacifikuješ lepákama. To je tvůj vlastní termín.

Zuzka (Čt, 2. 3. 2017 - 14:03)

Aby se kluk naučil dbát o...Nepotřebuji nic zdůvodnit.Kluk je oblékán dobře a moderně.Co bude mít za prádlo,je moje věc.Boxerky má také,prádelník má pestrý jako málokdo,není se za co stydět.

Magda (Čt, 2. 3. 2017 - 12:03)

Aby se kluk naučil dbát o...Nejlepší jsou černé boxerky, tam se nepozná, že se kluk po velké pořádně do čista neutřel.

Reklama

Přidat komentář