Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Pá, 14. 10. 2016 - 10:10)

Můj syn nosí boxerky...Jednoduše-na co kluka naučíte,to nosí.Dávám slipy na těsno od malička,nic jiného nemá,takže mu to vyhovuje.

kakatka (Pá, 14. 10. 2016 - 10:10)

Co máte pořád s těma kalhotkama ?

Tereza (Pá, 14. 10. 2016 - 09:10)

Terezo, z tvých názorů na...Můj syn nosí boxerky stejně těsné jako jeho vrstevníci.Nic nedělám špatně,kluk je spokojený,tak mu to vyhovuje.Dost jeho vrstevníků nosí podstatně těsnější mini slipy a taky jim to nevadí.Málokterý kluk chce nosit trenky.

Luboš (Pá, 14. 10. 2016 - 08:10)

Těsné obtažené slipy nebo...Za to trenky ke kolenům jsou skvělé co?

L (Pá, 14. 10. 2016 - 08:10)

Terezo, z tvých názorů na...Erekce nejde potlačit žádným spodním prádlem. i v slipech i v boxerkách k ní dochází. To jsou povídačky, že to v tomto prádle nejde.
Víc než spodní prádlo škodí spermiím alkohol a marihuana, kterým mladí kluci holdují docela dost. Nejde o slipy...

Jakub (Čt, 13. 10. 2016 - 23:10)

Jako máma puberťáka jsem...Terezo, z tvých názorů na chlapecké prádlo a i z dalších, co sem píšou ženy, je vidět,,že to berete podle sebe. Ženy nemají nic, co by vyčuhovalo z obrysu těla a ještě měnilo z různých důvodů svou velikost. Nosíte v pohodě prádlo těsně přiléhající k tělu. Taky panická hrůza, že by někdo viděl přes kalhoty tu změnu objemu...říká se tomu erekce...u vašeho syna. Zcela přirozená biologická reakce na nějaký vzrušivý podnět má být násilně potlačena těsným prádlem? Jednou, dvakrát...nic se nestane. Vy ho tím prádlem sešněrujete na celou dobu dospívání, erekce bude násilně potlačena tisíckrát...a kluk o ní přijde i v ten okamžik, kdy je žádoucí. Zas jedna babička bez vnoučat.

Jindřich (Čt, 13. 10. 2016 - 19:10)

Jako máma puberťáka jsem...Těsné obtažené slipy nebo boxerky jsou jen debilní móda,která chlapce i muže jen obtěžuje při nošení.A vypadají v tom jak v kalhotkách!

M (Čt, 13. 10. 2016 - 17:10)

tak to je choré....pod pyžamo alebo košelu nosiť spodné prádlo.

Zuzka (Čt, 13. 10. 2016 - 16:10)

Jako máma puberťáka jsem...U nás je spodní prádlo na noc běžné,mám ho já,manžel i děti.Zdá se mi to hygienické.

Tereza (Čt, 13. 10. 2016 - 14:10)

Evo, ranní erekce jsou...Jako máma puberťáka jsem pro těsnější prádlo,ale na nošení přes den.Na noc volné pyžamové kalhoty nebo trenýrky.Těsné obtažené slipy nebo boxerky nejsou na spaní vhodné a nechápu ty matky,které to svým synům dávají.

Jakub (Čt, 13. 10. 2016 - 07:10)

Jakube, já spávám v...Evo, ranní erekce jsou automatický, teda pokud je vše v těle, jak má být. Jestli jejich nedostatek byl způsoben tím, že byl celou noc ztažen nějakýma slipama, tak by se to mělo zveřejnit na nějakým sexuologickým kongresu, aby na to mohli upozorňovat doktoři svý pacienty. Doufám, že teď kvůli tomu nechodíte pozdě do práce ;-). Zkus ještě spát i bez tý košilky...to by se ale tvůj přítel nevyspal už vůbec.

Eva (So, 24. 9. 2016 - 15:09)

A co takhle mu jít...Jakube, já spávám v košilce většinou bez kalhotek. Přítel spí ve volném triku a někdy ještě má tendenci brát si i slipy. Ale často už spí bez nich. A rozdíl je skutečně vidět :-) Ráno mu stojí skoro vždycky. Říkal, že ty časté erekce ho někdy i budí. Je to možné?

Tomáš (Čt, 15. 9. 2016 - 11:09)

Seš ňouma. Na babě je...fuj , no hnus ale když to někomu dělá dobře proč ne,jsou to jeho chutě .

gin (Čt, 15. 9. 2016 - 01:09)

Seš ňouma. Na babě je zpařené píčisko na lízání to nejlahůdkovější. Kór když má laple velký jak sloniska z cirkusu Humberto ušiska.

Tomáš (Čt, 15. 9. 2016 - 00:09)

Nechápu jak můžou ženský spat v kalhotkách aby se jim to zapařovalo fuj a to má jako potom na ni ráno vlézt a lízat to ? blééé jen při tom pomyšlení se mi chce zvracet. Jako chlap nesnáším těsný uplí prádlo co škrtí, bych ani neusnul. natož se vyspat, nemluvě o tom že by mi na toho zpocence zapařenýho žena ráno ani šáhla .
V létě nahý ted v tričku v zimě kalhoty,tričko .žena taky tak.

Jakub (St, 14. 9. 2016 - 07:09)

Nahý by určitě naspal,...A co takhle mu jít příkladem?...Ty spíš vedle něj nahá nebo se taky zbytečně do něčeho navlíkáš.

Eva (Út, 13. 9. 2016 - 18:09)

Nahý by určitě naspal, táhlo by mu na ramena. Nosí volné triko a ty slipy. Co by ho mohlo přesvědčit?
Zkusím všechny slipy na spaní dát do pračky, a uvidím.

Tony (Út, 13. 9. 2016 - 12:09)

Podle nejnovějších výzkumů je pro chlapce a muže nejzdravější, když spí úplně nazí. Asi tak před 5 týdny o tom byl článek v deníku Právo.

Tony (Út, 13. 9. 2016 - 12:09)

Podle nejnovějších výzkumů je pro chlapce a muže nejzdravější, když spí úplně nazí. Asi tak před 5 týdny o tom byl článek v deníku Právo.

Jakub (Út, 13. 9. 2016 - 12:09)

Žiji nyní s přítele,...Čím těsnější prádlo kluci nebo muži mají, tím víc trpí schopnost erekce. A to nejen ráno, kdy je to od rozproudění krevního oběhu po spánku, ale i když je to potřebné pro hezký sex. Nechci tady nikoho přesvědčovat, jak zdravá je častá nahota, ale kór v těhle hicech mít těsný slipy nebo tanga....to je jasné sebepoškozování.

Reklama

Přidat komentář