Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martina P. (So, 10. 9. 2016 - 12:09)

Zuzko, díky za tvou radu...Tak tanga z USA dorazila v pořádku a Lukáš má s nimi za sebou první školní týden. Je třeba čas aby si navykl na ně on i celé jeho okolí.

Martina P. (So, 10. 9. 2016 - 12:09)

Zuzko, díky za tvou radu...Tak tanga z USA dorazila v pořádku a Lukáš má s nimi za sebou první školní týden. Je třeba čas aby si navykl na ně on i celé jeho okolí.

Martina P. (Ne, 14. 8. 2016 - 06:08)

Třináctiletý kluk může...Zuzko, díky za tvou radu ohledně velikostí chlapeckých tanga-slipů. Sehnat tanga na chlapce a navíc hodně hubeného je u nás nemožné. Objednala jsem přes net až z USA chlapecká 12-13, snesl by možná o číslo větší, ale zato tyto dobře formují jeho postavu. Navyká si na ně pro běžné denní nošení.

Laci (Pá, 29. 7. 2016 - 07:07)

Jestli se bojite o budouci plodnost, kupte klukovi tohle: https://bodyaware.com/product/view/newest-designs/the-tea-bag-jock-brief-t901

Zuzka (Ne, 24. 7. 2016 - 09:07)

Myslíte,že bude mít kluk...Klukovi asi žádným spodním prádlem radost neuděláš.Je jim jedno,co mají.Ale když se mi to líbí,proč si neudělat radost a tangáče mu pořídit.

Tereza (St, 20. 7. 2016 - 15:07)

Zuzko poraď kde se dají...Myslíte,že bude mít kluk radost,když dostane tangáče?

Zuzka (So, 16. 7. 2016 - 11:07)

Zuzko poraď kde se dají...Třináctiletý kluk může mít pánská tanga velikosti XS a těch se v různých internetových obchodech najde spousta.Já jsem klukovi první tanga pořídila chlapecká na 12-14 let a byla to asi chyba.I když byl kluk dost štíhlý,měl je dost natěsno.

Věra (So, 16. 7. 2016 - 10:07)

náš kluk si za něj pořád...Kup větší slipy a zřejmě už bude i onanovat nebo to zkouší.

Hela (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Viděl jsemi dospěláky,...Proto se tomu chci vyhnout

Tony (Pá, 15. 7. 2016 - 07:07)

Viděl jsemi dospěláky, kteří si za něj často tahali. Mně při tom bylo trapně, když jsem to v práci viděl, jim to vůbec nevadilo dělat to před druhými.

Hela (Pá, 15. 7. 2016 - 07:07)

náš kluk si za něj pořád tahá . Může to být špatným nebo malím prádlem ? Dáváme mu slipy , je mu 10. Děkuji za rady .

Tony (Pá, 15. 7. 2016 - 06:07)

Každý kluk asi nosí...Není vůbec žádný problém, pokud to tomu klukovi vyhovuje. Špatné je, když je kvůli tomu pacifikován lepáky. Jsou i kluci, kteří by byli šťasstní, kdyby dostávali prádlo, které svému synovi vnucuje Zuzka. Jak je vidět, to není případ jejího syna.

Martina P. (Pá, 15. 7. 2016 - 05:07)

Chlapeckého prádla je...Zuzko poraď kde se dají koupit nebo objednat chlapecká tanga pro kluka 13?

Tereza (St, 13. 7. 2016 - 10:07)

Nevím co tu pořád...Každý kluk asi nosí takové prádlo,jaké je mu koupeno.Jen záleží na soudnosti rodičů,jaký druh to bude.

Petr (St, 13. 7. 2016 - 09:07)

A já si zase s ošacením starosti nedělám, že. Ještě aby tak ze mě někdo udělal cigána. Že?

Marcel (Út, 12. 7. 2016 - 17:07)

Tak Zuzčinýmu klukovi není...Mně je 14, mamka mne k tomu taky donutila, ale nezlobím se. Mám v tom hezký zadek a holky po tom zadku jedou. To není jak ty vymaštěný bárišni.

Jindřich (Út, 12. 7. 2016 - 17:07)

Nevím co tu pořád...Tak Zuzčinýmu klukovi není co závidět.Jedna věc je zkusit to a druhá muset v tom být stále a zřejmě nedobrovolně!

Renata Jelenová (Út, 12. 7. 2016 - 14:07)

Volila bych obojí trenky i slipy. Můj muž nosí normálně trenky a když jde sportovat tak nosí slipy, protože je to pro něj pohodlnější a nic ho nikde neškrtí. A nejvíc je nakupuje přes e-shop http://www.kalhotky-podprsenky.cz/. Mají tam velký výběr. Navíc je objedná z pohodlí domova a nemusí nikam chodit.

Renata Jelenová (Út, 12. 7. 2016 - 14:07)

Volila bych obojí trenky i slipy. Můj muž nosí normálně trenky a když jde sportovat tak nosí slipy, protože je to pro něj pohodlnější a nic ho nikde neškrtí. A nejvíc je nakupuje přes e-shop http://www.kalhotky-podprsenky.cz/. Mají tam velký výběr. Navíc je objedná z pohodlí domova a nemusí nikam chodit.

Michal (Po, 11. 7. 2016 - 15:07)

Nevím co tu pořád někteří mají proti tangám a proč by nekdo měl být automaticky teplej když je nosí. Já jsem před časem tanga zkusil a musím říct že nic pohodlnějšího neznám. Docela závidím Zuzčinímu synovi.

Reklama

Přidat komentář