Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 09:05)

Nejlépe by to tu řešil Jakub, jenže on je extrém.

Jindřich (Út, 10. 5. 2016 - 09:05)

Zuzko to jste ho vážně vy...Vy jste neviděla,co nosí dneska teenageři za prádlo?Jak si dobrovolně decimujou šuliny v uplejch boxerkách zarytých do zadku?Nebo v kalhotkách,co jim říkaj slipy?Rozumný kluk v trenkách je jim pro smích,náš kluk totiž trenky nosí.Je v nich spokojenej,ale říká,že je ve třídě s trenclema jedinej,což mu vadí.Máma mu slipy koupila,ale je mu v nich těsno a moc je nenosí.

Jana (Po, 9. 5. 2016 - 20:05)

Nevím,jak často se holí,o...Zuzko to jste ho vážně vy nebo manžel upozornili ať se začne v podpaží a dolu holit v momentě když mu začalo růst ochlupení? A promiňte že se ještě ptám, možná jsem to jenom přehlédla, ale vy znáte konkrétně někoho stejně starého jako je váš kluk nebo i mladšího kdo nosí takové upnuté prádlo do zadečku? Třeba i ty tanga? Já jsem fakt snad ani neslyšela že by to teď teenageri nosili nebo vyhledávali. A ještě pokud je to prádlo takové mini jak říkáte. Nevím jestli je to úplně pohodlné pro kluky ve vývoji. Mimochodem co to znamená mini slipy? Jaký je rozdíl oproti běžným slipům? A to váš kluk nosí tanga taky jako plavky u bazénu?

Honza (Po, 9. 5. 2016 - 19:05)

Našim klukům v minislipech...velka prirozeni? to co znamena? jak velike prirozeni muze mit 14 a 16lety kluk? To jim na nej snad koukate? A proc nosi takovi kluci porad minislipy...?

Barbara (Po, 9. 5. 2016 - 19:05)

Nevím,jak často se holí,o...Našim klukům v minislipech vždycky stojí, mají poměrně velká přirození, neřekla bych, že jim to nějak vadí... starší už má partnerku a ta mu tam i sahá a není žádný zásadní problém. Kluci jsou staří 14 a 16 let

Zuzka (Po, 9. 5. 2016 - 18:05)

Zuzko a to se Váš kluk jak...Nevím,jak často se holí,o to se stará sám.A dobře.Nekontrolujem to.V podpaží to vidí každý a v mini slipech nebo tangách by se projevilo také hned,kdyby to flákal.Nahého jsem ho neviděla už hodně dlouho.To už by se styděl.

Jana (Po, 9. 5. 2016 - 18:05)

Zuzko a to se Váš kluk jak často holí? To ho od 15ti kontrolujete jestli je oholený v podpaží a dolu? A to se kluk před Váma vůbec nestydí? Moji kluci by mě snad ukamenovali kdybych jim něco řekla, třeba ať se oholí v podpaží (i když bych mohla něco říct třeba kvůli hygieně), nemluvě o spodním prádle. Mladší kluk zatím nosí jenom slipy, ktoré mu kupuji, a starší už boxerky, ale ty si většinou vybírá sám.

Evka (Po, 9. 5. 2016 - 16:05)

Takové prádlo jsou...Terezko, můžeš mi dát odkaz na prádlo, které nosí.
Promiň, že jsem indiskrétní, a to fakt manželovi i synovi penis vzhůru vydrží CELÝ DEN? Nebo ho takto vidíš, jen když se obléká ale postupně přes den mu sjede.

Tereza (Po, 9. 5. 2016 - 15:05)

Na Oboy je hodně pěkného...Takové prádlo jsou přiměřeně těsné boxerky,manžel má penis vzhůru k pupíku a nijak jinak,u syna to bude asi stejné.Nijak se neupravujou,jedině si je vytáhnou ze zadku,když se zaříznou.A vypadají jako muži.Prádýlkem z oboy bych je ponížila.Možná to moderní je,ale u nás jsme konzervativní.S malými upnutými kalhotečkami bych u svých hochů asi pohořela.

Zuzka (Po, 9. 5. 2016 - 13:05)

Na Oboy je hodně pěkného...Jak říká naše holka,však on si tu svoji ozdobu už nějak porovná.Hlavní je,aby prádlo bylo hezké,je pro muže,tak se mu to musí vejít.Sahání mezi nohy zabrání důsledná hygiena a holení.

Evka (Po, 9. 5. 2016 - 12:05)

Hip má kluk i na...Na Oboy je hodně pěkného prádla. Já ale chci hlavně vyřešit ten problém se saháním. Jemu je nepříjemné, když piďoura leží přilepený na kulkách. Má snahu si ho posouvá do strany nebo nahoru. A co jsem si všimla, tak na bazénu hodně mužů nosí penis bokem. Takže hledám prádlo takové, aby si ho dal, kam potřebuje, a pak mu tam držel. A tím doufám skončí to „upravování v rozkroku“. A pokud hipp je v tom lepší, tak je koupím.

Zuzka (Po, 9. 5. 2016 - 11:05)

Díky Zuzko a máte ty...Hip má kluk i na spaní,dobré.Důležité je,co se ti líbí.To vyber.

Evka (Po, 9. 5. 2016 - 10:05)

Řadu Clasic T.C.máme a...Díky Zuzko a máte ty základní brief:
http://www.oboy.com/OBOY-CLASSIC-T-C-brief-pack-of-2.htm?websale8=oboy.03-aa&pi=06009225&ci=001147

nebo ty hipp brief:
http://www.oboy.com/OBOY-CLASSIC-T-C-hip-brief.htm?websale8=oboy.03-aa&pi=06009005&ci=001147
Mě se trochu víc líbí ty hipp, ale nevím jestli drží vzadu stejně jako ty základní.

Zuzka (Po, 9. 5. 2016 - 10:05)

Zuzko, můžeš mi poradit,...Řadu Clasic T.C.máme a doporučím ve všech střizích.U 53 nemáme,tak nevím.

Evka (Po, 9. 5. 2016 - 10:05)

S holením jsem požádala...Zuzko, můžeš mi poradit, které lépe drží? Které Oboy kupuješ synovi? Ty z řady CLASSIC T.C.:
http://www.oboy.com/OBOY-CLASSIC-T-C-hip-brief-pack-of-2.htm?websale8=oboy.03-aa&pi=06009022&ci=000326
nebo ty elastické z řady U53
U53 http://www.oboy.com/OBOY-U53nbsp;bikini-brief.htm?websale8=oboy.03-aa&pi=06629301&ci=000901
Ráda bych koupila manželovi i synovy stejné. Když to uvidí na tátovi, nebude s tím mít problém.
Díky

Tereza (Po, 9. 5. 2016 - 09:05)

Na něco jsem narazil na...Ten dívčí styl upírá klukům identitu,vím oč jde a moc se mi to nelíbí.Kluci vypadají jak teplouši,pokud jimi vážně nejsou.Ty dívčí trička,džíny,co potlačují mužství a slipy nápadně podobné kalhotkám jsou nesmysl,který přišel bůhví odkud.

Zuzka (Po, 9. 5. 2016 - 08:05)

Promiňte že se ptám, ale...S holením jsem požádala manžela,aby ho k tomu přivedl,v nízkých slipech mu to bylo vidět okolo 15.let.Tanga nosí do školy občas,má i slipy a boxerky.

Jana (Ne, 8. 5. 2016 - 21:05)

Syn ve třinácti neměl...Promiňte že se ptám, ale to se váš kluk začal holit sám nebo jste si musela o to říct? Od kolika let se holí? Třeba u nás jsou kluci hrozně líní a někdy jsem z toho domlouvání už docela unavená, tak pak rezignuji. Každopádně k tématu - neumím si představit jak by kluci za mnou přišli a řekli si o tanga. A proto jsem se taky ptala jestli některého z teenagerů ve vašem okolí znáte kdo tanga nosí. Je možné že teď se to už bere jinak, ale já jsem prostě stará škola a ty tanga já mám pořád zafixované jako prádlo pro holky. Váš kluk to nosí běžně do školy nebo má taky spolužáky co to nosí?

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 20:05)

Zuzko Váš syn ve třinácti...Syn ve třinácti neměl žádné ochlupení a ani teď není nijak zarostlý,dole a v podpaží se holí a jinde nic.Je to takový dívčí typ, i obličejem.Ačkoliv se tangáčům do školy urputně bránil,nevím,že by se mu smáli.Asi těžko,to by s nimi nekamarádil.Vím u nás v ulici o jendnom,co tanga také nosí,myslím,že to klukům zvláštní už nepřijde.

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 20:05)

Zuzka tu bude vehementně tvrdit, že dnes kluci ty tanga nosí, to je však pouze výplod její chorobné hlavy. Mimoto je to pro kluka velmi nezdravé.

Jinak jak je to s počátkem ochlupení a jinými věcmi je v tomto článku:

U některých chlapců nastupuje tělesné dospívání dříve a u jiných později. Ani rychlost růstu a vývoje není u všech stejná. Chlapecká puberta začíná zvětšováním varlat. To se může objevit kdykoliv mezi 10. a 13. rokem věku. Pohlavní dospívání trvá několik let a na jeho konci chlapci dosahují úplné pohlavní zralosti.

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/co-a-jak-se-meni/

Na původních stránkách ten článek vypadal jinak, podobně, jak je to na slovenských stránkách:

Pavol by už chcel vyzerať ako Peter. Ale ako dlho ešte potrvá, kým takto vyrastie a zmohutnie? Niekto začne dospievať skôr, niekto neskôr. Niekto sa vyvíja pomalšie, niekto rýchlejšie. Ale puberta nie sú preteky. Nezáleží na tom, kedy človek vyštartuje a ako rýchlo beží. Všetci počas puberty prejdú rovnakú trasu a čaká ich rovnaký cieľ.

Viac tu: http://moja-puberta.webnode.sk/

Reklama

Přidat komentář