Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 20:05)

Zuzka tu bude vehementně tvrdit, že dnes kluci ty tanga nosí, to je však pouze výplod její chorobné hlavy. Mimoto je to pro kluka velmi nezdravé.

Jinak jak je to s počátkem ochlupení a jinými věcmi je v tomto článku:

U některých chlapců nastupuje tělesné dospívání dříve a u jiných později. Ani rychlost růstu a vývoje není u všech stejná. Chlapecká puberta začíná zvětšováním varlat. To se může objevit kdykoliv mezi 10. a 13. rokem věku. Pohlavní dospívání trvá několik let a na jeho konci chlapci dosahují úplné pohlavní zralosti.

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/co-a-jak-se-meni/

Na původních stránkách ten článek vypadal jinak, podobně, jak je to na slovenských stránkách:

Pavol by už chcel vyzerať ako Peter. Ale ako dlho ešte potrvá, kým takto vyrastie a zmohutnie? Niekto začne dospievať skôr, niekto neskôr. Niekto sa vyvíja pomalšie, niekto rýchlejšie. Ale puberta nie sú preteky. Nezáleží na tom, kedy človek vyštartuje a ako rýchlo beží. Všetci počas puberty prejdú rovnakú trasu a čaká ich rovnaký cieľ.

Viac tu: http://moja-puberta.webnode.sk/

Jana (Ne, 8. 5. 2016 - 19:05)

Syn ve třinácti ještě v...Zuzko Váš syn ve třinácti ještě nebyl v pubertě? To jako ještě neměl žádné ochlupení? Protože co vím tak u kluků možná puberta přichází později ale ochlupení jim roste dřív - alespoň takhle to bylo u nás když bylo klukům kolem 12. Chlupy v podpaží třeba rostou později ale kolem intimních míst začínají docela brzo, snad i kolem 11ti. Mě by třeba ještě zajímalo co na to co říkají nebo říkali jeho spolužáci když Váš kluk nosil tanga taky do školy. To jim nebylo k smíchu nebo si z něj nedělali legraci? Nevím tedy jestli se doba tak moc změnila ale já si neumím představit že by můj starší kluk nosil do školy tanga, když na těláku to jeho spolužáci spatří. Nevím jaká by byla jejich reakce. Možná jsem jenom staromódní. Kluci ty tanga dneska doopravdy nosí?

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 19:05)

Já bych řekl že Zuzka je...Myslíš ten "fúzatý Pepo", jak tu napsal jeden Slovák. Dle mne na něj Zuzka nevypadá.

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 18:05)

Kytku si máma,co dokáže...Klid!

V těch třinácti to není takový problém, v 16 však je. Musíme si uvědomit, že Zuzka za to nemůže, že je nemocná.

Jindřich (Ne, 8. 5. 2016 - 18:05)

A cos dostala k svátku...Kytku si máma,co dokáže třináctiletýmu klukovi utáhnout ptáka a zaříznout prdel,ani nezaslouží!!!

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 17:05)

Syn ve třinácti ještě v...A cos dostala k svátku matek?Já Chloe parfém od obou a od kluka ještě krásnou kytici.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 17:05)

Vidíš Zuzko,že sama...Syn ve třinácti ještě v pubertě nebyl,byl to ještě poslušný ťulda u máminy sukně.Nevadilo mu,že má tu žížalku těsněji v prádle.Puberta přišla až rok nato.A ty dáváš jaké prádlo?

Katka (Ne, 8. 5. 2016 - 16:05)

Vidíš Zuzko,že sama uznáš,že tanga pro malé kluky nejsou vhodná.Úplně bych s tebou tak nesouhlasila,myslím si pokud jsou těsná tlačí na kuličky,což není určitě příjemné,stejně tak i to,že se zaříznou do zadečku musí být nepříjemné.Nevím jak myslíš to,že třináctiletý kluk vepředu nic nemá?Můj synovec,který má 12 a půl roku se koupe doma nahatý,jako každý jiný a nestydí se a pokud jsem byla u nich na návštěvě tak bych netvrdila,že vepředu nic nemá.Zřejmě přichází do puberty a je to znát oproti minulému roku.Nebo nevím jak jsi to myslela.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 15:05)

Myslím si,že tanga pro...Tanga pro malé kluky se v dobré kvalitě těžko seženou,v tom je problém.Já koupila synovi velikost podle visačky 12-14let,bylo mu 13.,takže akorát.Když jsem je porovnala s kalhotkami,které nosil,byly v pase stejné,vpředu jen o trochu užší, ale zadní díl byl hodně široký s tlustými švy.Dobře bylo rozdíl vidět při porovnání s kalhotkama dcery,která měla od stejného výrobce velikost 10-12let a vzadu jen tenoučké lemování.Chlapecká tanga byla barvou i potiskem(byly týdenní)krásná a já si moc přála,aby je kluk měl.Dnes vím,že jsem udělala trochu chybu,že jsem ho do nich tak nutila,opravdu mu musely mezi půlkama vadit.Jinak ale třináctiletý kluk vpředu ještě nic nemá,kuličky se nikam do těla netlačí.

Katka (Ne, 8. 5. 2016 - 13:05)

Kluci tu potřebu občas mají,proto tanga nejsou určitě vhodné,zatlačuje jim to kuličky do těla,to musí být nepříjemné.

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 13:05)

Myslím si,že tanga pro...Zuzka tu psala, že kdyby se tam podrbal, tak dostane lepáka.

Katka (Ne, 8. 5. 2016 - 13:05)

Myslím si,že tanga pro malé kluky nejsou vhodné,nemluvé o tom,že v tom má zmáčklé varlatka i penis,tak se nemůže pak pak ani podrbat kdyby ho svědil.

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 12:05)

A co by jsme s ním měli...Stejně se domnívám, že to léčení by nebylo nic platné. Ono je těžké léčit mozek u někoho, kdo žádný nemá, jak to tu o vás jeden napsal.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 12:05)

Takže doktorka nemá...A co by jsme s ním měli provádět?Vy běžte k lékaři!

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 12:05)

Naše doktorka neměla k...Takže doktorka nemá žádné tušení, co s klukem doma provádíte, jinak by zavolala vašemu praktickému, ať vám vystaví lístek na tu psychiatrii.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 12:05)

Nikdo nenabádá vašeho...Naše doktorka neměla k prádlu připomínky a sestra klukovi slipy často i pochválí.V tangách ale kluk k lékaři nechodí,to dá rozum,že se to nehodí,aby tam byl s holou zadnicí.

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Nikdo nenabádá vašeho syna, aby vám rozkazoval. Vy vašemu synovi násilně vnucujete pro něho nezdravé dívčí prádlo. Na to se žádného doktora nezeptáte, protože se bojíte, že vám vystaví lístek na tu psychiatrii.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Jsem jenom alergický na to,...Neznám žádnou Hanu,ale chci vysvětlit,co myslíte tím takto s klukama zachází.Jako že já budu poslouchat syna?Nemá to být náhodou naopak?

Tony (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Léčit se má ten,kdo se...Jsem jenom alergický na to, když někdo takto s klukama zachází.

I když to ještě není to nejhorší. Taková Hana, to teda bylo dílo. U ní to však bylo dáno její náboženskou bigotností.

Zuzka (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Dle obdobného případu...Léčit se má ten,kdo se stále šťourá v čistě ženskému tématu jaké prádlo dávají klukům!Mému muži jsou synovy slipy zcela fuk,normálně se to probírá jen mezi holkama!

Reklama

Přidat komentář