Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Čt, 5. 5. 2016 - 21:05)

Může tu nějaká švadlena...Švadlena nejsem,ale prádlu celkem rozumím.Jednoduše řečeno,pánské slipy s jistým zpožděním sledují trendy dámských kalhotek,takže kalhotky nebo slipy je totéž.Jen to je přizpůsobené potřebě toho kterého pohlaví.Ovšem zkuste říct klukovi,že má kalhotky...Jinak,v německém jazyce se kalhotky a slipy nerozlišují,tam jsou jen slipy,dámské nebo pánské.Vlastně je jen v češtině se to tak rozlišuje.

Zuzka (Čt, 5. 5. 2016 - 20:05)

Myslíš,že jsem mini slipy...Vpředu místa dost a prdelka si zvykne.Nic neprosazuji.Jen píšu,jaké prádlo považuji za vhodné pro kluka v pubertě i pro dospělé muže.Aktivity puberťáka se dají ztlumit těsnějším prádlem,to je můj vyzkoušený názor.Náš kluk od 14.let nosí slipy i na spaní,nikdo není zvědavý na jeho erekce a sám syn se musí cítit lépe,že to není vidět.A tohle zavedl můj manžel,ne já,mne by to asi nenapadlo.Mimochodem, ani ty tangáče už nijak neodsuzuje,uznal,že mají své místo v prádelníku moderního kluka.

Roman (Čt, 5. 5. 2016 - 19:05)

Vyplývá z toho, že si už zvykl. Dokonce se mu líbí. Má i přítelkyni a té se taky líbí. A naučil se hygieně, už nemá hnědé šmouhy na zadku. Co naděláš, 100x opakovaná lež se stala pravdou

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

oprava: Papennheimské

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

Jak už tu napsalo více lidí, bezmozkové Zuzce nikdo nic nevysvětlí.

Dám tu odkaz na určité stránky, s tím doktorem jsem v emailovém kontaktu.

Do konce března se ty stránky jmenovaly jinak, a měly jiného webmastera, mne se představil jako Mgr. P. M., celé jméno nemíním prozrazovat, není to už aktuální, hrozilo, že ty stránky úplně zaniknou, naštěstí pan se pan doktor, který tam byl předtím pouze z jedních odborných poradců, (má atestaci na dětskou urologii) a rozhodl se, aby to nezaniklo, že ty stránky poněkud předělané, bude provozovat sám.

Je tam i článek na toto téma:

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/trenyrky-nebo-slipy/

Jinak by mne celkově zajímalo, jak třeba paní Tereza a ostatní matky, kteří mají pubertální kluky, ale i třeba takový Jakub, který má pubertu za sebou teprve nedávno, už je přes rok plnoletý,(jsem tu na doktorce už pomalu osm let, takže znám dobře své Papemheimské) mají celkový názor na ty stránky. Mne se teda velice líbí. I současná poradna, má mnohem větší kvalitu, když tam odpovídá pan doktor sám, než předtím, když odpovídal dřívější webmaster.

Tereza (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Ježíš,jaké...Myslíš,že jsem mini slipy nikdy neviděla?Dobře vím,co tady tak urputně prosazuješ.Jedinou pravdu máš v tom,že je toho na trhu hodně.Kdo to synovi koupí,musí vědět,že takové prádlo nabízí minimum prostoru pro přirození a skoro jistě zaleze do zadku.

Zuzka (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Každá máma si rozhodne...Ježíš,jaké zařezávačky?Ty jsi ubohá,když takhle uvažuješ!Kvůli tobě tedy slipy u Vietnamců kupovat nebudu.

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Chodí nahej všude, kde to jen trochu jde.

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 15:05)

Nejlepsi je chodit naostro...Jeden účastník tu má ještě lepší recept. To se však nedá provozovat na ulici. Je náruživej nudista.

pernikova (Čt, 5. 5. 2016 - 14:05)

Nejlepsi je chodit naostro jak kluci tak holky

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 14:05)

Já na toto vlákno přišel náhodou, hledaje čím se zabývá můj též modrý internetový přítel sardanapal* z Brna. Narazil jsem na Zuzku a nestačil jsem žasnout, co tu plodí za příspěvky. Řádí tu opravdu už dlouho, jak tu napsal jeden zdejší účastník.

Možná, že je Zuzka jen internetový troll, ten slovutný fúzatý Pepo, jak tu napsal jeden Slovák.

Žel se obávám, že je Zuzka skutečná.

Tereza (Čt, 5. 5. 2016 - 10:05)

Nech si ty jedovaté...Každá máma si rozhodne sama,jaké prádlo koupí.Ty klukovi dáváš prádlo které je na nošení dost nepříjemné(tanga)a tím,že ho donutíš takové zařezávačky nosit,si dokazuješ,že tě kluk poslouchá!Jsi ubohá a ještě se tím vytahuješ!Kluk je chudák,určitě se mu ostatní smějou.Sexy kalhotky kupuj holce,ta to ocení.

jarda (Čt, 5. 5. 2016 - 08:05)

Jiné názory mi...Zajímalo by mne,jestli si provokatér, nebo opravdu taková skutečná pi...?

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 07:05)

a jsme u zase toho...ty...Ono je to těžké, vychovat syna tak, aby byl osobnost. Dle toho co čtu, tak ze Zuzčina syna nikdy osobnost nebude. Škoda, já má rád lidi, co jsou osobití. Nesmějí však být osobití po způsobu Zuzky, nebo po způsobu Déčka, který tu "perlí" na jiných vláknech.

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 07:05)

Jé, já bych ta rád chodil do tanečních, kdybych tehdy mohl. Co to máš doma za ňoumu.

I když z jedný strany se mu nedivím. Doma ho terorizují dvě satorie, ty a jeho ségra, a tak se asi holek bojí.

Zuzka (St, 4. 5. 2016 - 20:05)

a jsme u zase toho...ty...Jiné názory mi nevadí,pomluvy a urážky ano.Oblékám ho tak,abych se za něj nestyděla.Ne,aby vypadal jak holka!Oblečení má pohodlné a příjemné a naschvály mi dělat nebude.Puberťáka musím vést pevnou rukou,někdy prostě musí a hotovo.Třeba do tanečních jsme ho museli vyloženě dokopat.

Roman (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

a jsme u zase toho...ty...Vyplývá z toho, že si už zvykl. Dokonce se mu líbí. Má i přítelkyni a té se taky líbí. A naučil se hygieně, už nemá hnědé šmouhy na zadku. Co naděláš, 100x opakovaná lež se stala pravdou

Jakub (St, 4. 5. 2016 - 19:05)

Nech si ty jedovaté...a jsme u zase toho...ty rozhodneš, co bude tvůj syn nosit. Neptáš se ho, musí. Když má námitky, jednu mu vrazíš. Ani náznak respektu k jeho osobnosti, že je mu to nepohodlné a nepříjemné. Proč ho vlastně tak vystrojuješ...když ho v tom ani nevidíš...je to neslušné.
Že by alespoň kritický názor jiné mámy ti vadil? Ono se tě to dotklo..vzorná, milující a chápající , mámo Zuzko??

Jindřich (St, 4. 5. 2016 - 18:05)

Může tu nějaká švadlena...Ptej se číňanů,tam takový kraviny šijou.A slipy jsou kalhotky,co jinýho!

Ondra (St, 4. 5. 2016 - 17:05)

Může tu nějaká švadlena vysvětlit krátce rozdíl v šití chlapeckých/pánských slipů a dívčích/dámských kalhotek? Tady spousta chytrolínů nazývá slipy kalhotkami, ale ještě jsem holku v slipech neviděl, tak jak je to šito, že tvar je podobný

Reklama

Přidat komentář