Reklama

Totální endoprotéza kyčle

majla (Pá, 13. 8. 2010 - 15:08)

Majlo,
děkujeme za...ALENA, no proběhne to v mé nepřítomnosti když budu v lázních 25.8.. Musela jsem napsat omluvný dopis s tím, že souhlasím s projednáním a rozhodnutím v mé nepřítomnosti.To mi paradila přímo soudkyně, nemusím mít ani zastoupení. Máme dohodu o majetku a děti zletilé.
Snad se teda vrátím z lázní už jako rozvedená. I když já o to nestála.

Jinak Yvona něco psala o drahém připojení a problémech se zálohama, já to moc nepochopila. Je to tam děleno nějak na starší část bez připojení a novou,kde se platí poplatky.

Alena (Pá, 13. 8. 2010 - 14:08)

psala mi Yvona, mají se...Majlo,
děkujeme za zprostředkování zpráv. Asi jim tam pořád nejde internet, ne? Hlavně ale, že se mají holky dobře. Ty už to máš za pár, to je fajn, že už dopředu víš, co Tě zhruba čeká a že tam budeš mít spřízněné duše. Tu nepříjemnou "úřední záležitost" už máš za sebou, jestli se můžu zeptat?

majla (Pá, 13. 8. 2010 - 08:08)

psala mi Yvona, mají se dobře, byly na nočním safari, Yvona chodí na procházku s trek. holema, procedůry dobrý a všechny vás obě pozdravují. Yvona se ozve o víkendu zase z domu

Petra 30 (Čt, 12. 8. 2010 - 20:08)

Helčo, díky za přání k svátku :-), jo hezky se ta jména sešla :-).
Blanko, neboj, oni tě vážně někam nacpou, bud důrazná, trvej na tom, aby to moc neodkládali, věř, že tam místo maj, jen se člověk nesmí nechat odbít. Chápu, že ty bolesti jsou šílené,a že počítáš dny,takže to bych jim hlavně zdůraznila, až ti budou hledat nový termín.
A co se týká menstruace - já bych do toho nešla, pár dní po operaci nebudeš asi moct vstát, a jít na záchod, jak to chodí, ti tu určitě rádi napíšou ostatní, asi budeš ležet na jipce, a možná bys ani nezvládla základní hygienu, víš, co myslím...
A při menstruaci se též všechno hůř hojí,i proto to odkládají.
Já bych do toho rozhodně nešla už z toho důvodu, že pak budeš ráda, že vůbec seš..
S tou operací první nohy jsem byla dost naštvaná, sice jsem cvičila, ale bylo to málo!! ale taky na tom ta první noha byla podstatně hůř, což si myslím, že je případ zde všech - když je to horší, tak pak se to asi i hůř dává dopořádku, alespoň tak to bylo u mě.

majla (Čt, 12. 8. 2010 - 20:08)

teď jsem psala Yvoně SMS ať napíše co nového v lázních, jak se ozve dám vám vědět. Posledně mi do mejlu psala, že se Janou v pondělí chystali do Dvora Králové, tak uvidím co podnikají nového. Já už pomalu chystám věci za týden tam budu s nima. Yvona psala, že Jana má také na pokoji starší paní a že jí musí pomáhat. Tak to holky moc nechytly, uvidím co čeká mě. Jídlo si Yvona moc chvalila

Blanka (Čt, 12. 8. 2010 - 15:08)

Helčo, tady kousek od nás je rehabilitační ústav Paseka. Tak doufám,že na víkendy mě primářka pustí,když mám malé dítě a bydlím kousek.

Helča (Čt, 12. 8. 2010 - 14:08)

A kam jedeš Blanko na tu rehabilitaci? Yvona ani Jana nepíšou, co s nimi dělají lázně, tak tam mají asi mizerné připojení.

Blanka (Čt, 12. 8. 2010 - 13:08)

Děvčata děkuji za info, uvidíme co mi řekne ortoped zítra. Vždycky jsem to měla pravidelně a ne moc silné. takže by to mohlo klapnout. Dnes jsem byla nakupovat výbavu na rehabku a do nemocnice. Ten známý mi to domluvil s primářkou na té rehabce i pěkný pokoj s TV +sat. i internetové připojení, jen notas nemám. Třeba tam někdo bude mít tak bych se aspon vám ozvala. Měla bych tam jet rovnou z nemocnice.

Helča (Čt, 12. 8. 2010 - 10:08)

Blanko, s tím Norethisteronem je to trochu alchymie, záleží jak to máš pravidelné. Já jsem ho už párkrát v životě taky brala, ale třeba už od poloviny cyklu a někdy třeba i 2x denně. Případně ho lze nasadit i k uspíšení. Záleží na tvém gynekologovi, jak ti to spočítá, jestli ti to vůbec schválí.

Helena (52) (St, 11. 8. 2010 - 22:08)

Připojuji se k přání k...Blanko,
já už ho brala (Norethisteron) asi 4x v životě a nikdy mi to komplikace nedělalo (třeba v létě k moři). Vždycky jsem ho brala 2 dny před očekávaným termínem, pak celou dobu požadovaného oddalování lx denně a když jsem ho přestala brát, tak "to" za 1-2 dny přišlo. Jelikož jsem měla celý život cyklus 28, tak to šlo spočítat. Teď při tom začínajícím "chaosu" je to u mě horší, ale to je život.

Je fakt, že při operaci o další krvácení nestojejí, takže mi ho nasadili už 1 den před operací. Pokud někomu vyměňují kloub v 70 letech, tak už toto řešit nemusí.

Blanka (St, 11. 8. 2010 - 21:08)

Mailo,
ten Kettler z Hervisu...Připojuji se k přání k svátku děvčata, hlavně zdravíčko pevné svalstvo kostičky i kovyčky.

Helena(52)
No tak to mě potěšilo, tahle zpráva,hned si opisuju názvy a v pátek beru sebou k MUDr. já doufám že by mi mohli dát na urychlenou. A to se bere pravidelně jako antiko.? jsem z toho vystresovana jako prase. Ani jíst mi pořádně nejde.

Helena (52) (St, 11. 8. 2010 - 20:08)

Mailo,
ten Kettler z Hervisu mám já. Je výbornej.

Blanko,
já ty svoje dny řešila oddálením Norethisteronem. Brala jsem ho v nemocnici i na rhb, před koncem rhb jsem vysadila a hned to přišlo už doma. Jinak jsem užívala Pradaxu proti embolii. Nevěděla jsem totiž, kdy to přesně dostanu, protože mi to už v 53 letech začíná někdy blbnout.

No jo, jsme tady hodně "svátečnic" - tak všem bezbolestnou svižnou chůzi.

Alena (St, 11. 8. 2010 - 19:08)

Jinak holky, máme to...Helčo,
připojuji se a přeji Tobě i všem ostatním také jen to nejlepší, hlavně bezbolestnou chůzi.

Hanka (St, 11. 8. 2010 - 13:08)

Za gratulaci děkuji, všem spoluoslavenkyním taky přeju, ať nám nožky vlastní i vylepšené implantáty dobře slouží. Ať zvládneme po vlastních ještě ledacos, jako třeba Klaus včera výstup na Sněžku /i když s nordic walking hůlkama/.

majla (St, 11. 8. 2010 - 11:08)

Blanko, já mám Kettler už asi 4 roky také z akce z Hervisu kolem 5000 a je super, zkus se podívat tam, mylím, že ho tu také někdo má, nevím jestli Alena nebo Helča

majla (St, 11. 8. 2010 - 11:08)

VERZE PRO ŠŤOURALY

Mylé děfčata, také přeju fšecko nej-nej k sfátku, hlavně aď nám noški šlapou a ten náš kovoví út dobře drží. Hernajs-když to člověk chce napsat schválně blbě je to makačka

Blanka (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

Vybrala jsem si 2 rotopedy, pomůžete mi vybrat kterej bude lepší na tu kyčlu.? Prosím

http://www.aukro.cz/item1176065119_rotoped_olpran_minim_pouzivany_magneticky.html#gallery

http://sport.hyperinzerce.cz/fitness-kulturistika/inzerat/2461301-rotoped-keller-km602-nabidka-olomouc/

Helča (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

Pro šťouraly: oprava - slavilY Yvony

Blanka (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

Blanko, to by tě neodsunuli...Helčo,oni už ted mě vecpali. No doufám že v pátek už mi bude líp až s ním promluvím. ta nejistota je mučivá.

Helča (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

Jinak holky, máme to všechny tak nějak v jednom týdnu, tak to vezmu jedním "vrzem". Aleno, Ájo, Hanko, Petro, Heleno, všechno nejlepší k svátku a ať Vám to všem dobře šlape. Možná, že bude slavit i Yvona, protože vím, že dřív slavili Yvony svátek taky na Helenu. Tak taky všechno nej...

Reklama

Přidat komentář