Reklama

Totální endoprotéza kyčle

Helča (Pá, 6. 8. 2010 - 14:08)

Blanko, to máš jedno, jestli dostaneš ty hormony do těla v injekcích, nebo v tabletách. Ale uvidíš, co ti řekne operatér, někdo tady psal, že ty prášky bral i v době operace a prošlo to bez problémů.

lenka (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

majlo jasně, ona si hrozně vymýšlí, navíc obvinila svého syna, že ji zašantročil propouštěcí zprávu :) prostě blázinec

ale já jsem se včera odhodlala a zavolala do nemocnice, dovolala jsem se dost odměřené vrchní, ta mi řekla, že vše je ve zprávě, takže bohužel ... operována byla v %Ceské Lípe

majla (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

LENKO,kde ji operovali, to mi připadá nesmyslné úplně bez cvičení až do září. A nevymýšlí si tak náhodou tchýně?

lenka (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

operace tchyně proběhla před 14 dny, ale ona má od operatéra instrukce, že další se dozví až po první kontrole (polovina září) - takže do té doby stejně nemůžeme objednávat, protože nevíme, co jí při kontrole řekne doktor. každopádně muž tam má teď službu a je z matinky na mrtvici - prý nemá cvičit, jen leží, občas se postaví a jde nakrmit ty cizí kočky :o)

počítám, že to bude mít zcela jistě aspoň jeden kladný efekt, mužík konečně pochopí, že má ve mě poklad :))

majla (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

Blanko pardon-to bylo pro Lenku

majla (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

Blanko, každopádně bych to Jevíčko viděla reálněj než Hodonín, zkus tam zavolat,stejně budeš potřebovat aby to domluvil doktor.

Blanka (Pá, 6. 8. 2010 - 13:08)

Blanko, to máš blbý,...Helčo,
to jsi mě vůbec nepotěšila. Mám na to vždycky smůlu, jedině že by mi pichli něco abych to dostala dřív, to by možná taky šlo ne? Musím skočit i na gyndu i na ort.tak se domluvím.

Helča (Pá, 6. 8. 2010 - 12:08)

Blanko, to máš blbý, jestli ti to zrovna vyjde na termín operace, to si vůbec nedokážu představit. Prášky na to sice jsou, ale operatér mně je nedoporučil kvůli riziku tromboembolie a gynekolog mně řekl, že pokud bych si nedonesla papír z nemocnice, že mně ty prášky může napsat, tak že mně je před operací také nenapíše. Takže já jsem to řešila už dva měsíce před operací, kdy jsem si to posunula, proti tomu nikdo nic neměl, ale ty tolik času už nemáš, aby jsi to mohla řešit taky takhle v předstihu.

Helča (Pá, 6. 8. 2010 - 12:08)

No, nevím Majlo, jestli je v Jevíčku volněji, protože někteří lidé tam nastupovali až po týdenním nebo čtrnáctidenním pobytu doma po operaci, protože nebyl volný termín.

majla (Pá, 6. 8. 2010 - 09:08)

LENKA, Vladimír má pravdu, o Hodonín je zájem, já jsem z Brna,po operaci a Hodoním jsem nedostala, mají obsazano až do listopadu-musím do Velichovek. Já bych možná raděj zkusila to Jevíčko, je to přímo pooperační centrum a byli tam i hodně staří lidé a protože se v létě moc neoperuje určitě tam bude volněji, to by mohla zhodnotit Helča

Vladimír (Pá, 6. 8. 2010 - 08:08)

lenka: o Hodonínu je tohotady napsáno hodně. Je to tam dobré, ale je celkem problém se tam dostat a trvá to dlouho. Kousek vedle je Ostrožská Nová Ves, kde jsou také lázně. Je třeba hledat takové, které dělají diagnozu VII/15 což jsou stavy po ortopedických operacích s použitím náhrady kloubní.

Jana (Čt, 5. 8. 2010 - 19:08)

Zdravíme vás z Velichovek. Dorazila jsem dneska, Yvona už na mě čekala a pomohla mi při stěhování kufrů, ukázala nejdůležitější místa. Jsou to malé lázně, všechny procedury jsou u nás v baráku. Vaří tedy dobře, doufáme, že nepřibereme. Přijela jsem autem a pro Mailu - je to parkoviště velké a myslím, že v pohodě. Do garáže auto asi dávat nebudu. Na proceduru jdu zítra až v 18.30. Ta správná honička začne až od pondělka.

lenka (Čt, 5. 8. 2010 - 15:08)

Majlo díky, včera jsem objevila, že procedury po TEP kyčle dělají i lázně Hodonín, tak uvidíme. Vypadá to, že budeme v pohotovosti a plné polní více než měsíc a půl

Alena (Čt, 5. 8. 2010 - 14:08)

Ahojky TEPkaři, právě mi...Majlo,
díky za zprávu o holkách. Říkala jsem si,jestli není nějaký zádrhel s internetem, protože by se Yvona určitě už ozvala. Pozdravuj ji i Janu, ať se tam mají dobře.

majla (Čt, 5. 8. 2010 - 13:08)

Ahojky TEPkaři, právě mi psala IVONA, Jana prý už dorazila, je to tam fajn, Yvona už dnes začala s procedurama. Prý moc dobré jídlo, že se bojí že ztloustne. Mám vás všechny pozdravovat. Je tam problém s internetem

Helena (52) (Čt, 5. 8. 2010 - 12:08)

Právě jsem přišla z hub. Lítala jsem se psem po lese 2 hodiny jako veveřice a našla jsem 4 hřiby a l klouzka. Žádné velké světlo, ale mám zítra pod maso. Asi to vypukne až o víkendu. Zatím bylo v lese víc aut než hub.

Blanka (St, 4. 8. 2010 - 22:08)

Blanko - na to jsou prášky...Jana,
musím to oběhnout všechno, no už se těším. Nic jinýho než běhání po doktorech nedělám.

Jana (St, 4. 8. 2010 - 22:08)

Majlo,
první jsem mluvila s...Blanko - na to jsou prášky :-))

Jana (St, 4. 8. 2010 - 22:08)

JANA, tak mi tam držte...Určitě napíšu

majla (St, 4. 8. 2010 - 19:08)

No to se ti nedivím, že tě přešla chuť, já se ještě musím porádne prohlédnout. Když jsme přijeli tak nic, ale oni jsou potvory mrňavé a zrádné a většinou je vidím až druhý den, Ale v lese bylo děsně komárů

Reklama

Přidat komentář