Reklama

Urinoterapie

Romana (St, 28. 11. 2007 - 22:11)

adelo, dělala jsi něco dle té knihy, nebo jsi zatím jen teoretik? Zaznamenala jsi nějaké zlepšení? Já to dělám jen krátce, ale upravila se mi má problematická stolice a zlepšilo se akné. Dík za odpověď. Romča

mike (St, 28. 11. 2007 - 13:11)

hmm přeji dobrou chuť

adela (St, 28. 11. 2007 - 00:11)

doporucuji moc neredenou...vice se dozvite v uzasne literature ´Dokonala ocista tela, jsou tam snad vsechny navody na vyuziti moci a zpousty navodu, jak si pomoci moci vycistit postupne cele telo a organy...

hanka (Út, 27. 11. 2007 - 21:11)

Mike, to jestli někdo říká urina nebo moč, také nesouvisí s tématem a může Ti to být fuk. Já používám spíše tu moč, ale jako léčebná metoda je to urinoterapie. Slovo urina je termín lékařský, doktor přes močové cesty je urolog a ne močolog, chodí se na urologii a ne močologii a také čaj je urologický a ne močologický. To jsi nevěděl? Ty jeden popleto!

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 20:11)

čurina nebo urina, to je jedno, hlavně že pomáhá a to je hlavní

mike (Út, 27. 11. 2007 - 19:11)

já jen jak jsem četl ty stránky na které odkazovalDavid

na nikoho dojem dělat nemusím.
Eufemický rozuměj decentně zjemělý , neboť se mi zdá že se jim samotným slovo moč hnusí natolik že ho musí nahrazovat vznešenou (č)Urinou...

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 17:11)

Ale oni tomu "říkaj" moč i urina, ale co je eufemicky, to se mi hledat nechce.... Na co si to proboha pořád hrajete, mluvte hezky česky, jak vám zobáček narostl. Když už děláš v obsahu i formě takové krpy, tak do toho nevkládej cizí slova, tím už to nezachráníš. Na nikoho dojem neuděláš, to máš marné.....

mike (Út, 27. 11. 2007 - 17:11)

a proč tomu říkaj eufemicky urina a ne prostě moč

David (Út, 27. 11. 2007 - 15:11)

Ahojte, bavíme se s kolegou nad touto diskusí od rána. Nakonec jsem musel napsat. Prvně nechápu, proč na tyhle stránky chodí lidi, kteří nemají potuchy o čem urinoterapie je a jak moč v těle působí a jak je to s tím odpadem:
http://sweb.cz/urinoterapie/urinoterapie.htm
Hana má pravdu, že to není špatná cesta a kdo vidí výsledky, tak si za tím stojí. Kluci jsou trochu zmatení, není divu, v dnešní době kdy lékařský a lékárenský obchod propaguje tisíce úžasných výrobků (ceny už tak úžasné nejsou) a v televizi je jedna reklama za druhou na super preparáty, zaručující super zdraví. To vás kluci nenapadne, proč asi všichni lékaři nemohou přistoupit na to, že jde léčit i jinak a skoro zadarmo.... a že to navíc i funguje. Byli by sami proti sobě, chodilo by míň pacientů, menší prodej v lékárnách, menší jejich příjmy, prostě byla by to katastrofa pro ty, kteří si mastí kapsu na výrobě, prodeji, či předepisování léků. Dobrý výrobek reklamu nepotřebuje, kde myslíte, že lidi došli k těmto metodám? V televizi? Ani omylem, ono se to dobré rozšíří a roztroubí samo do světa a když to někomu zabere, tak proč to neporadit druhému. Tak se to už troubí tisíce let. K čemu bere moje matka (která celý život pravidelně navštěvuje lékaře a žije zdravě)každý den asi 12 léků, ty léky nic neléčí, jen tlumí bolesti a zanáší játra a ledviny. Proč jí nepomáhají ani léky ani lékaři? Já se dal jinou cestou, ona zatím ne, pořád věří, že jí bude lépe, ale po 15 letech pojídání léků si to nemyslím a skvělým lékařům je to tak říkajích jedno. Tak jestli je tohle ta cesta pro vás, tak potěš, ale jestli jste mladí, tak to vás omlouvá. Mě taky za mlada nic nebolelo, ale ono to zdraví občas člověka potrápí i když si myslí, jak jí a žije zdravě.
A co tak založit si své téma-o tom, jak skvěle pomáhají léky, lékaři, chemické preparáty, a na tyhle stránky raději nechodit.

hanka (Út, 27. 11. 2007 - 12:11)

Hm, tak to je fakt hustý. Teda to je vyjadřováníčko jedna radost, hněteš páté přes deváté, kolik Ti je prosím tě let? Mě je asi víc, tak těm Tvým řečem (Lama je nezkuseny uzivatel kompu) a ještě bez háčků a čárek fakt nerozumím a hrdě to přiznám. Děti mám 3, naštěstí jim rozumím, ale u těch Tvých rodičů si nejsem jistá. Panáček důležitý si vymyslí svůj slovník a kdo ho nezná tak je mimo? A Ty myslíš, že psychosomatické nemoci pochází z čeho? A co je podle Tebe těžká nemoc? U mě třeba atopický ekzém ano, když se neléčí příčina, dojde k postižení např.plic, průdušek a vzniká astma, to je docela těžká nemoc, nemyslíš? A co myslíš, že Ti dá na ekzém kožař? Kortikoiky, nemoc se místo z těla zahání zpět do těla, jelikož se léčí kůže a svědění-tedy důsledek. A přitom to není kožní onemocnění, jen se přes kůži projeví. A neznám kožaře, který by kdy ekzém vyléčil, ale homeopata i bylináře znám. A urinoterapie je na to taky, ale když máš moč nic moc ze špatné stravy, tak věřím, že je to odpuzující. Kolegyně je mi líto, ale co může čekat od lékařů a antidepresiv, zřejmě má problémy v životě, které nechce nebo neumí vyřešit. Ano, jsou to obvyklé bláboly, právě proto, že je to obvyklé a je to pravda. Mě se taky nechce platit za hypochondry co věčně sedí s každým píchnutím u lékaře a nic s tím nenadělám. Já ani moje děti nechodíme k lékaři takřka vůbec, vše léčíme sami a asi dobře. Ale já nezavrhuji všechny lékaře, to ani omylem, někteří jsou zcela nezbytní. Ale proč něco léčit složitě a na účet druhých, když to jde i jinou cestou a přirozenou. No, studuj hochu studuj, doktor z Tebe asi nebude, ale s tou češtinou by se snad trochu dalo něco udělat, tak držím pěsti!!

mike (Út, 27. 11. 2007 - 11:11)

dobře trochu pochopitelněji: Ledviny jsou v těle aby se přefiltrovávala krev a zbavovala se tím kyseliny močové , což je odpadní produkt metabolismu ( např u ptáků či plazů se moč vylučuje v téměř tuhé podobě , je to takové to bílé svinsvo co vás na předním skle automobilu rozhodně nepotěší). Tato kyselina močová je pro tělo toxická (mimochodem způsobuje třeba dnu).Pokud selžou ledviny dochází k otravě kyselinou močovou viz. uremie . Proto lidé s nefunkčními ledvinami musí chodit na dialýzu , která nahrazuje chybějící funkci ledvin.
Tímto jsem chtěl zareagovat na příspěvek "proč to prosím vás děláte?" hlásající , že moč není jedovatá protože by nás otrávila už při vylučování....
kyselina močová se v trávicím ústrojí nevstřebává tudíž moč lze pít (dokonce je to v návodech SAS na přežití v poušti). Nicméně se jedná o odpad a proto urinoterapii neuznávám

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 11:11)

Boze muj Hanko, ty jsi fakt lama, docela navic nevyrovnana..mazat se s necim znamena s necim se zbytecne podrobne zabyvat, nebudu se s tim mazat..cili pisatel se snazi vyjadrit, ze kdyby platily nazory o uroinoterapii, tak by asi ledviny byly zbytecny ze. Lama je nezkuseny uzivatel kompu, obecne se pozuiva jako proste clovek co nevi, husty pouzivaji bezne mladi lide jako takovy obdiv, je to husty, je teda hustej..asi nemas deti..nebo neznas mlady lidi...Am je altern medicna, MZ min. zdrav...
Kolegyne se dostala do Bohnic diky nejakemu blbovi homeopatovi, ktery ji vysadil antidepresiva...
homeoaptii nezkousim a ani nehodlam..neni pro to duvod..
nevim zda 90 procent je nervoveho puvodu, asi myslis psychosomatickeho... pletes si pojmy a dojmy mila Hanko...
Udelejte si svoji homeop pojistovnu, platte si tam pojisteni ale hlavne pak nechodte ke klasickym doktorum aby vas davali do kupy, viz ta moje kolegyne. Nechce se mi platit za neci experimenty...mj. proc ta uzasna homeoaptie neumi lecit tezke nemoci, kdyz je tak skvela...
reci o pilulkach znam taktez, obvykly blabol, jsou nemoci na ktere jedine co pomuze, jsou prave farm. vyrobky, jsou jine kde pomuze zmena stravy atd....
Steve uklidni se a nevyhrozuj..cau..

Steve (Út, 27. 11. 2007 - 10:11)

Pisálkovi beze jména-nikdo nikomu nevyhrožuje nemocí, Hanka měla určitě na mysli, že pokud nebudeš OK, a doktoři ti nepomůžou, tak se rád pokusíš léčit sám. Ale já myslím, že tak moc OK nejsi, když surfuješ po urinoterapii,Paracelsiu,homeopatikách a kdoví kde ještě. Zřejmě hledáš nějakou pomoc.... no snad narazíš i ty na něco pravého pro tvé tělo i duši. Sem chodí hlavně ti odvážní, co se rozhodli zkusit něco a to něco jim asi pomáhá, když v tom pokračují. A nad zaostalým názorem takového zabedněnce se jen usmějí. Oni už doktory vyzkoušeli, mají srovnání. To ty nemáš, jen o tom blábolíš a neznáš podstatu věci. Nebo, že by jsi už zkusil, když jsi tak chytrý v této oblasti??

hanka (Út, 27. 11. 2007 - 08:11)

Vyjadřuj se jasně, píšeš bláboly, nelze se v tom vyznat. Asi dnešní výrazy neznám, mazat ledvinami si teda přestavit neumím, lama je zvíře a nemám ráda, když se někdo vyjadřuje ve zkratkách (AM, MZ), možná máš pocit důležitosti, ale někdo skutečně neví, co máš na mysli. Homeopatii jsi buď nezkusil, nebo se tvůj homeopat netrefil, tak máš špatnou zkušenost. Nebo, že by jsi málo věřil...??? Nebudeš tomu věřit, ale já zdravá jsem a zřejmě to bude díky těm alternativním metodám. S některými lékaři mám zkušenosti asi jako Tvoje kolegyně z Bohnic, zřejmě jí moc nepomohly, když je na tom pořád blbě. A nervy jsou pouze začátek, určitě víš, že 90 % nemocí je nervového původu, tak Evča udělala dobře, že to nenechala na lékařích. Ty léky se věčně jíst nedají, nebo myslíš, že jo?
Evča má pravdu, že by měl každý mít možnost výběru léků a hrazení pojišťovnou. Ta homeopatika jsou určitě levnější (o urině ani nemluvím), než léky, které předepisuje lékař a které ve většině případů pouze tlumí příznaky, bolesti.... Ale to určitě víš, když máš tolik vědomostí.
A proč by měly Tvé kroky vést do Paracelsia, když jsi tak zdráv? Ani kdybys nebyl, tak by tam nevedly, protože jsi líný udělat něco pro sebe a necháváš zodpovědnost na druhých, slupnout pilulku a otravovat si játra je přece tááák jednoduché.

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 08:11)

No lecit skutecne deprese homeoaptii to je fakt sila a uzasna blbost, mj. nikdo se po 14 dnech nestava zavislym na antidepr. to je takova bajka z AM, ...vim z ceho se hom. vyrabeji, take vim neco o redeni atd.
:-))))...jinak Hanko vyhruzky o tom, ze clovek nemusi byt zdravy znam dobre, obvykly arzenal lidi od AM,tak pro to neco delej abys byla vic zdrava, cvic, jez kvalitne, pij primerene mnozstvi vina a vubec hodne tekutin, raduj se, jez ovoce a zeleninu a kvalitni maso, pestrou stravu, chod pesky .. atd. Mj. co nechapes na vyrazu mazat? Neznas vyraz mazat se s necim, je to husty, je to lama, atd. Bezne dnesni vyrazy..O Paracelsiu mam nejake info- ani tam nevedly me kroky...
pro Evcu jasne at si kazdy zvoli co chce, ale necht MZ plati pouze lecbu, jejiz vysledky nejsou srovnatelne s placebem. To by mohlo platit take lentilky...jinak kolegyne take na deprese pouzivala hom. jo byla pak v tech Bohn. radu tydnu, nez ji dali trochu do kupy a dodnes je na tom blbe...doufam, ze z meho pojisteni se zadna hom. nikdy platit nebudou....at si zastanci zalozi vlastni pojistovnu...

Evča (Po, 26. 11. 2007 - 22:11)

Taky se připojím k těm,co maj dobrou zkušenost s homeopatiky.Jelikož mi po 14denní neschopnosti lékaři cpali jen antidepresiva a pomaličku ze mě dělali člověka na nich závislého,obrátila jsem se tímto směrem.Vřele všem doporučuji a jen bych se chtěla dožít toho,aby ministerstvo zdravotnictví uznalo i tuto alternativní metodu a pojišťovny na ni přispívaly.Každý by snad moh mít právo se rozhodnout,jakou formu léčby si zvolí.

hanka (Po, 26. 11. 2007 - 22:11)

Mike, mike, zase jsi moc spěchal a člověk pak ani nepozná, zda jsi zastáncem či odpůrcem urinoterapie. Ta první věta o tom mazání nějakými ledvinami to je teda perla! Tu urémii jsem si pročetla, ale nepochopila jsem souvislost s tématem. A jak se zdá, ani Ty ne....
Pro toho dalšího chytráka-ano těch odpadních látek je hodně, klidně je vyzkoušej, já zůstanu u té moči. Ale kdyby jsi měl někdy opar, zkus si ho namazat ušním mazem.
A na závěr, ano placebo efekt je spojován s homeopatií a když bude fungovat někomu u urinoterapie, bude to jen dobře. Ale o té homeopatii toho asi moc nevíš, pokud nemáš ponětí, z čeho se léky vyrábí - z produktů živočišné říše (např. hadí jedy, celý hmyz - včela, mravenec, zvířecí výměšky - psí mléko), rostlinné říše (např. koniklec, rulík zlomocný, plavuň vidlačka) a minerální říše (např. kovy - železo, zlato, měď, sloučeniny - chlorid sodný, uhličitan vápenatý). Některé složky jsou nic moc, že? Ale pokud jsou správně voleny a ve správné koncentraci, tak to funguje. Pokud tedy máš zkušenosti? Já ano.
Jinak také pro ty, co tak bezmezně věří pouze lékařům "moderním", tak v Paracelsiu v Praze, či jinde, se vyrábí léky každému na míru, jak z krve, tak z moči. A práce tam mají dost, tomu věřte, když to dělá lékař, tak se zas tak člověk nekroutí odporem, že? Ale buďte rádi, že jste dokonale zdraví a nemusíte si pomáhat, jak se dá. Ono to možná tak vždycky být nemusí.

Návštěvník (Po, 26. 11. 2007 - 21:11)

jo a pro Steva
ucinnost homeoaptie je stejna jako ucinnost placeba...nic vic...

Návštěvník (Po, 26. 11. 2007 - 21:11)

Jo, jsou to strasny nesmysly...reci fanatiku...lecit se pozivanim odpadnich latek.. jeste mame stolici, take pot, a naslo by se vice odpadu...mozna by se to dalo pouzit vsechno, ne?

mike (Po, 26. 11. 2007 - 15:11)

proboha , kolikrát budu ještě narážet na ten nesmysl o nejedovatosti moči ,kdyby moč nebyla jedovatá , proč by se někdo mazal s nějakými ledvinami . Jasně pokud se vypije , tak se člověk neotráví , ale nelze říct že by ho to nějak mohlo obohatit pozn. najděte si na googlu heslo urémie

Reklama

Přidat komentář