Reklama

Urinoterapie

hanka (So, 17. 11. 2007 - 09:11)

Tak už se nedohadujte, každý má svou pravdu, na těchle stránkách se ale setkávají spíš lidé, kteří možná nějakým způsobem na některé doktory zanevřeli, protože jim prostě nepomohli. Také mám pocit, že pán hovoří buď ze své zkušenosti, či rodinné, protože normální člověk (pokud není lékař) se často nezabývá takhle detailně určitou nemocí, když ho netrápí. Ani já neznám tyhle doktorské termíny, ani mě tohle pojišťovna nehradí, nebo to alespoň nepíše v letáku, ani moji rodiče na tom nebyli, ale to téměř nikdo. Člověk jen tak nezjišťuje co má a nemá prošvihnout, protože by pak nedělal nic jiného, než běhal po doktorech. Normálně se chováme tak, že když nastane problém a sami si nepomůžem, tak zkusíme lékaře. Ale když nemám problém se střevem, málokdo bude běhat po vyšetřeních. A málokterý lékař vám ho bude chtít jen tak dělat bez potíží. Já mám s urinoterapií zatím dobré zkušenosti a pokud na tom Partyková vydělává, asi to znamená, že to jde na odbyt... ale těch osobností a autorů je opravdu daleko více. Každý holt vydělává na něčem jiném. Myslíte, že kdyby ta metoda nefungovala, že by se zachovala po tisíce let? Nemyslím. Podívejte se, jak moč fuguje a jaké má složení. Už moje babička, když se zranila či pořezala a nebyla po ruce jiná pomoc, první si na ránu načůrala. Asi věděla proč.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 21:11)

Vy jste fakt celkem zvlastni particka....UC je ulcerozní colitida.. to zna kazda lama.....krvacenim do stolice se testuje, zda neni ve strevech neco divneho : testuje se vyskyt pro oko neviditelne krve, od 50 let vyse..normalni clovek na to od 50 chodi. Delejte si co chcete,ale neblbnete ostatni lidi, fakt to umirani je celkem neprijemny..a nejake vyplachovani mockou pak uz rozhodne nepomuze...Part. na tom hlavne vydelava..to je cele..

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 19:11)

Pane chytrý, tak jako já na webu nenašel co je UC, tak vy tam najít můžete ty informace o světových konferencích, jen nebýt líný. Nevím, co pořád máte s tím krvácením do stolice, předpokládám, že mluvíte ze své vlastní zkušenosti, Jindra o ničem takovém nepsal. Že nám tady někdo nechodí na preventivní prohlídku, vy jeden nezodpovědný. Ty, ty, ty!!!

Petře, většinou se pije první ranní moč-střední proud. Kolik -záleží na problémech, někdo pije jen pár doušků-lichý počet. Chuť má dle stravy, pokud jíte hodně masa a solíte, tak to má chuť tedy hodně slano-hořkou. Pokud ne a nelajdáte pití, nejlíp voda, tak to není problém, ani zápach ani chuť. Dá se užít mnoha způsoby-obklad, kloktání, vlas. zábal, klystýr, ale lepší je si zadat na webu a je tam hodně informací a také literatura-a že toho je, nejen p. Partyková. Je to hodně zajímavé a na rozdíl od léků a lékařů je to levné a bez vedlejších účinků. Přeji hodně úspěchů.

Petr (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

Chtel jsem se zeptat kolikrat dene se ma pit moc a jaky mnozstvi.A jakou ma mit chut a vuni.Dik za odpoved

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

Vy jste fakt hlupak...
kdyz prijde ve 4. stadiu, tak to stoji porad docela dost,obvykle naopak leceni vyssich stadii stoji vic, nejlepe je snad vubec si nemuset rakovinu lecit a rakovine tlusteho streva se da docela dobre predchazet prave prevenci, coz je treba sledovani krvaceni do stolice......UC si najdete, trocha vzdelani vam asi neuskodi...
to Vam povidala Part. o tech konferencich, neverte ji kazdou blbost...nejdriv ji prece vyhodili z LF..pak byla na vyslanectvi v Moskve a dneska dela karieru s pitim moce...jak jste prisel na tu strasnou blbost, ze se pak rakovina leci naporad, to vam povidali kde? Jste fakt hloupej...

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

To je zvláštní, co Vás vůbec dovedlo na tyto stránky? A když tak baštíte zeleninu a jste tak zdravý, proč si pořád prohlížíte statistiky o rakovině a úmrtnosti? To fakt nechápu. Co je UC nevím, doufal jsem, že se to dozvím od Vás, ale marně. Vy zase nevíte, že pití a užívání URINY začíná být populární po celém světě a probíhají světové konference lékařů zabývajících se touto metodou. No nevadí, nikdo nejsme dokonalí. A s tím doplácením na pozdě příchozí s rakovinou..... pokud se léčí od začátku a většinou i napořád, určitě to vyjde dráž, než když člověk příjde na poslední chvíli a tím pádem pozdě (dle Vás), takže toho léčení už tolik nestihne. To by se Vám mělo spíš líbit, ne?

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

jO JESTE CELKOVY POCET LIDI S RAK. TL STR.+ KONECNIKU JE 8000!!!! rocne, zemre cca 4.5 tis rocne...pritom tato rakovina je jedna s nejpomalejsim vyvojem..

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Lekar nejsem, pokud nekoho v 50 boleji streva, tak si normalne dojde zjistit k doktorovi zda to neni treba UC nebo Crohn nebo rakovina. Vy nevite nic, co je UC, ze si mate delat kontrolu krvaceni do stolice, asi jste celkem hloupy.
My kteri se starame o sebe a jsme zodpovedni, tak si zadna streva nemusime cistit neb zacpama netrpime,a jime trvale tak, ze je nemame nicim zanesena, taky nemusime pit moc, o sve zdravi se starame pravidelne, zeleninu jime od destvtsi a neverime blbostemm ...zodpovedny clovek chodi na predepsane kontroly, protoze vi, ze treba rakovina strev je velmi casta...nezodpovedny veri kravinam a blbe dopada...pokud je to treba UC tak do sebe cpat zeleninu je pekna blbost...zdar a nazadar..

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

A proč by nemohla střeva bolet, když se všechno hromadně valí ven, pane doktore? Mě třeba bolí střeva a fest a to mám jen větry. Nebo že by to byl zánět, či snad rakovina? Většina lidí, kteří se začnou těmito metodami zabývat, to dělají bohužel přávě proto, že jim lékaři nepomohli, nemyslíte? Ono je nejjednodušší hned lítat po doktorech, nebo hltat chemii, ale člověk by měl být i trochu nelenivý a začít se o tělo starat i sám a mít zodpovědnost vůči němu. Zabere to sice trochu času, ale mnohdy to pomůže víc, než doktor, či prášky od bolesti a příčina je stejně moc nezajímá, snaží se léčit důsledky. Co je UC nevím, nejsem lékař, ale vás bych tipoval. Máte moc velký strach, aby to náhodou nefungovalo a nepřišli jste o pacienty.

Petr (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Chtel jsem se zeptat vas co pijete moc.Jakou ma chut a jestli ma nejakou vuni.A jak casto se ma pit a kolik.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Ale jasne Partykova si na tom prece zalozila karieru, nejdriv delala nekde v Moskve, sice ty jeji reci nejsou zrovna moc podlozeny, ale dneska tim vydelava...o kontrole nad 50 vi kazdy, kdo se o svoje zdravi aspon trochu stara. Pokud nevi, je to jeho vec a je hlupak.. Normalni clovek vi, na co ma od pojistovny pravo. Rakovina strev samozrejme muze mit podklad ve vyzive, ve stylu zivota ale take v dedicnosti. No nic vyplachujte si streva moci, taky ji pijte, lejte si ji na hlavu, ale hlavne pak probuh neotravujte doktory s tim 4. stadiem, ktery mate diky svoji nezodpovednosti!!!...Krvaceni vznika treba z vychlipenim, ktere se daji dobre v zacatcich zlidkidovat. Proc rikate moci urina? To asi zavedla ta Partykova,coz? Jiank predstava ze cloveka boleji streva z toho, jak se mu cosi uvolnuje ze sten je docela zvlastni..co kdyz ma ten clovek treba zanet nebo UC apod.?

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 09:11)

No, ona Mudr.Partyková (autorka knih o urinoterapii) si právě tu rakovinu vyléčila tou urinou, víme? Asi nevíme. A proč myslíte, že se ta rakovina udělá, pane chytrý, právě proto, že jsou střeva zanesená a nepracují tak jak mají, víme? A pak vám tam zahnívají zbytky a dochází právě k tomu krvácení, zácpě, atd. O kontrole na krvácení do stolice jsem moc neslyšel, asi máme každý jiného doktora-já asi toho zázraka, co se s pacientem moc nepáře.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 09:11)

Dobry no.Celkem je to zdravi Jindricha a ne moje. Mne jen fakt vadi, ze pak ty 3.-4. stadia z vlastni blbosti tem lidem platim ja z myho pojisteni. Jaky uvolnovani ze strev za 50 let? Jako 50 let se neco uklada na stenu streva, jo? A to berete kde? Ze ta streva taky maji nejake sve schopnosti, to nejak nic? Spis ma Jindrich po ty zelenine vetry nebo je to proste neco horsiho. Treba Crohn...Od 50 normalni clovek chodi na kontrolu krvaceni do stolice...Jasne... dost divny, ze pred tema stoletima byla delka zivota asi polovicni co ted, a v Africe je doted, ale jinak urcite je leceni treba vyplachovanim strev moci to pravy. Dost by mne zajimalo, zda to treba pocinajici rakovine strev nejak zamezi a jak...jinak incidence rakoviny tl. streva + konecniku u muzu 50-55 je cca 300-350 lidi rocne, cili ne zrovna malo. No a preziti dost na tech stadiich zalezi. Ale klidne vyplachujte moci co chcete..mnoho uspechu...

hanka (Pá, 16. 11. 2007 - 08:11)

Pokud jsi dobře četl, tak břicho ho bolelo proto, že začal s očistou pomocí uriny a tím pádem se začne ve střevech uvolňovat to, co se tam ukládalo možná skoro 50 let a to může být docela nepříjemné. Já se na SVOD podívala, teď se zase ty podívej do knížek. Snad Jindra pozná, jestli je mu lépe či hůře. Také raději uznávám léčbu pomocí vlastních zdrojů, je to přirozené, jednoduché, levné a staletími ověřené.

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 23:11)

Pokud nekdo nejde v 50 s problemama se strevama apod. k lekarum, tak je blazen. Riziko rakoviny strev u muzu je velika viz SVOD. Potom muze kazdy vykladat, jak lekari nejsou zadny zazrak, kdyz se k nim prizene se 3. stadiem rakoviny, tak uz pak zazraky nejdou. viz SVOD. Normalni rozumny clovek si strevni problemy leci u lekaru a ne nejak amatersky..proc toho Jindricha boli bricho kdyz ji zeleninu? To snad neni normalni...ja taky jim zeleninu..

hanka (Čt, 15. 11. 2007 - 22:11)

Ale nestrašte hned s rakovinou, ono ti doktoři taky nejsou žádný zázrak, já Jindřichovi fandím. Rozhodně si neublíží a pokud cítí zlepšení, tak to prostě lepší je. A ty (mike) si přečti nějakou literaturu, ať máš potřebné informace a jsi v obraze, pak tu nebudeš za hlupáčka.

mike (Čt, 15. 11. 2007 - 12:11)

jenom blázen si udělá klistýr vlastní močí

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 11:11)

Jenom blazen nejde v 50, kdyz ma problemy se strevy, k lekari a leci se sam. Rakovina tlusteho streva + konecniku je u muzu v CR na 1. miste na svete...a co takhle nejaky treba sport by nebyl dobry?

Jindřich (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Zdravím všechny, kteří se zajímají o urinoterapii. Co se týče mne je mi okolo 50 let a mám dlouhodobé zdravotní problémy. V posledním roce se přidaly problémy s tlustým střevem. Samozřejmě jako každý jiný jsem se bál. Zvažoval jsem návštěvu lékaře ale když jsem vzal všechno pro a proti tak vyhrálo, že jsem nikam nešel a možná to bylo dobře. Začal jsem se zajímat o urinoterapii protože už v minulosti jsem četl nějaké články (občas). No a protože zdravotní stav šel ke dnu a má psychika rovněž, tak jsem přešel na zdravé stravování (červené maso už nemusím, občas jen bílé) kdy hlavní složku stravy nyní tvoří zelenina a ovoce. Mohu říci že první výsledky se dostavily po měsíci a půl a byl to opravdu očistec. Mnohdy jsem bolestmi nevěděl co dělat, málem jsem to vzdal. Když bylo nejhůře tak jsem si říkal že to k tomu patří a vydržel jsem. Stále ještě nejsem v pořádku ale vím, že pokud touto cestou půjdu dál, tak se vše zlepší. Přeji všem hodně štěstí a nebojte se začít - nikdy není pozdě.

Tomaš (Čt, 8. 11. 2007 - 20:11)

Zkus publikace od G.P.Malachova,-Dokonalá očista těla,Hladovění atd. Stačí zadat Malachov. Zdar.

Reklama

Přidat komentář