Reklama

Urinoterapie

Michal (So, 7. 4. 2007 - 01:04)

Diky Urinoterapii jsem moji maminku vylecil s rakoviny prsu. To co ji po 30 dnech intenzivniho piti a prikladani uriny na prso vyteklo !!! ... to si nikdo nedokaže ani predstavit hnis shllenem a malými tvrdými kuličkami. Byly to neskutecna muka pro maminku , ale dnes je mi za to vsechno vdecna a Urinoterapii aplikuje stale jako prevenci.

petra (Út, 13. 3. 2007 - 10:03)

říkáte, že když se začne s urinoterapií, musí se vydržet několik let - v nějakém článku jsem se dočetla, že když má člověk zahleněný organismus, může si uškodit. také je nutné změnit stravování. Pravda, že již 14 dní užívám vnitřně urinu - po čtyřech dnech jsem vynechala - šestý den jsem vstávala s bolestmi kloubů, zahleněná - měla jsem pocit, že mám chřipku. Následující den jsem znovu začala - přiznaky zmizeli, ale ráno mám velmi zarudnuté oči. jiné další příznaky nemám. mohu užívat urinu nepravidelně aniž bych měla pocit, že si vnitřně ublížím?

oliver (St, 28. 2. 2007 - 21:02)

Ma niekto skusenosti s ucinkami uriny na psoriazu? Nemyslim vyliecenie, stacilo by zastavenie, pripadne spomalenie tvorby supin. Dakujem za akukolvek skusenost. drive"centrum.sk

Žanika (Út, 13. 2. 2007 - 11:02)

Dovoluji si vás pozvat na nový web, kde najdete spoustu informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dozvíte se, jak prakticky a jednoduše najít rovnováhu ve svém životě. Můžete hlasovat v našich anketách, naučit se praktickým přírodním léčbám a terapiím, pročíst si zajímavé informace a zkušenosti ostatních lidí a inspirovat se novými jednoduchými recepty. A navíc si o tom všem a nejen o tom můžete pohovořit na našem diskusním foru. Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz

pro uzivatele (Út, 13. 2. 2007 - 10:02)

Co to melete za hovadiny Vy? Az pujdete na nejakou operaci, tak budete rad ze antibiotika existuji. Nevim, kde jste vzal, ze jsou k nicemu...az se Vam zaniti slepak nebo budete po tezke havarce neco podobeno, tak asi urcite vystacite s pitim vlastni moce, uz to vidim. Ze pred vynalezem antibitik umiraly miliony lidi kdyz mohly pit vlastni moc nebo se s ni polevat. Pijte co chcete ale hovorte o vecech o kterych neco vite. To psali v Blesku o tech antibioticich?

uživatel (Ne, 11. 2. 2007 - 14:02)

pro boha...co to melete.....nechte si své moudra do hrobu..a urinoterapii nechte moudrým...vy si nechte antibiotika, která jsou v dnešní době již k ničemu.....ale k vám se to ještě nedostalo, tak vyčkejte, třeba na borelie...a uvidíte, jak rád-a bude pít vlastní odpad...jo a mějte se nějak...

pro praktika o (Čt, 8. 2. 2007 - 19:02)

...ze by se pouzivani "antibiotik" dalo provnavat s.. urinoterapii

Pro Praktika (St, 7. 2. 2007 - 12:02)

Jo a jeste Vase nazory na antibiotika. To je dnes takova moda nadavat na pouzivani a. Ale jejich vynalez byl prece neco zcela uzasneho, jenom kolik zivotu zachranily za valky, pri operacich, zcela nebo temer zcela zlikvidovaly radu chorob. To ze je lide naduzivaji, hazeji do odpadu, atd. je vec zcela jina. Mj. silne pochybuji, ze by se pouzivani moce dalo nejak porovnavat s urinoterapii, jsou to prece 2 zcela jine mechanismy.

Pro Praktika (St, 7. 2. 2007 - 10:02)

No mne zajimalo,co se tim opravdu!!! zlepsi, zda vubec neco.Protoze moc je odpad, takze zda ma cenu do sebe lit odpadni latky. Na lupy jsou sampony nebo byliny, na vacky kvalitni ocni krem nebo nic, pokud to je dane geneticky a padani vlasu souvisi prece zejmena s obsahem muzskych hormonu. Myslim, ze jsou na svete vskutku dulezitejsi veci nez lupy, vlasy, vacky, zejmena u muze, ale to je prece Vase vec. Ja si jenom predstavuji ze kvuli takovymhle celkem ptakovinam moc pijete nebo na sebe lijete. Takze by mne fakt zajimalo, zda se Vam tim podarilo zlepsit neco zasadniho,za coz tedy ja lupy vskutku nepovazuju.Vzdyt to nectete a neodpovidejte mi, ja si tu mohu placat co chci, prece celou Doktorku snad nebere nikdo vazne.... co to je ten vyssi stredni vek?

Praktik (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

Vážený pane moralisto.Jestli vy tohle považujete za diskusi,tak já za výslech typu-pokud tvůj pohled na svět není mým ,je špatný.Mějte se krásně,a oblažujte svými moudry zase někoho jiného,ano?Adios

veronika (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

niekto tu pisal, ze sa mu pomocou urinoterapie podarili vyliecit atroficke jazvy. Ja ich mam po akne, a tak sa pytam, ma s tym este niekto skusenosti? dakujem moc

jeste pro Prakt (So, 3. 2. 2007 - 14:02)

A navic vzdyt jsme se nedozvedeli v cem je Vas stav lepsi ci vyborny. Jake je Vase BMI,jaky krevni tlak,tep,jaky cholesterol,lipidy,jake mate EKG,za kolik ubehnete 100 m ci 2 km atd. Navic pred pitim moce byl Vas stav spatny a nyni je dobry nebo byl stale dobry? Mel jste nejake zasadni potize, ktere vymizely? Dozvedeli jsme se mate lupy, vacky, padaji Vam vlasy a domnivate se, ze vypadate mladsi ( to si ovsem mysli kazdy). Ale zasadni veci tj. jaky je Vas skutecny zdravotni stav to ne.

D. (So, 3. 2. 2007 - 12:02)

na myti rukou po zachode snad neni nic spatneho. Jednak se tam chodi i na stolici a jednak to opravdu jsou nekdy zvlastni mista. Navic na toalete, kterou pouziva vice lidi jsou zcela bezne ruzne bacily apod. Neco jineho je to na vlastnim zachode, ale ve skole?

pro Praktika (So, 3. 2. 2007 - 12:02)

A navic to vypada ze jste ponekud ( hodne)nevyrovanany. Prosim Vas co a komu zavidim? Ja pouze rikam, ze sebepozorovani: vacky, vlasy atd. u muzu a tvrzeni vypadam o tolik a tolik mladsi je u muzu podivne, tot ma zivotni zkusenost. Hodnoceni zda nekdo vypada mladsi ma prece rikat okoli a ne Vy. Muz ma pracovat, sportovat, prip. se starat o rodinu ma-li jakou,delat neco uzitecneho pro ostatni a ne pozorovat sve vacky, vlasy, vrasky atd. Opravdu nevim, co Vam zavidim, to ze jste evidentne sebestredny a do sebe zahledeny? To mam zavidet? A to ze motate celkem bez ladu a skladu do kupy vice veci? Ja Vam pouze rikam, ze mozna nez se venovat prehnane peci o sebe, je lepe svuj zivot venovat necemu rozumnemu.....zestarnete tak jako tak, priteli :-))))

B (So, 3. 2. 2007 - 05:02)

No, myslim, ze deti si mely myt ruce spis kvuli bacilum a ruznym prenosnym skrkavkam na zachode. Ale mozna si je pak stejne mohly pocurat, aby si je dezinfikovaly :-)

rubber (Čt, 1. 2. 2007 - 22:02)

Nemám rád spiklenecké teorie, ale to, jak je v moderní západní civilizaci lidem od dětství nesmyslně vštěpován odpor k moči, opravdu zavání spiknutím "průmyslové medicíny a farmacie". Strach o zdraví je neuvěřitelně výnosný byznys, k čemu by byly ty investované miliardy, kdyby lidé poznali, že ten nejlepší lék mají zadarmo a nustále u sebe? Kdo z nás nezažil, že mu paní učitelka ve škole říkala: když se vyčuráš, nezapomeň si umýt ruce mýdlem. Takový nebetyčný nesmysl! Správně by paní učitelky měly dětem říkat: když si náhodou musíte umýt ruce mýdlem, nezapomeňte si je potom počurat, nebudete mít vysušenou pokožku. Ale nedělám si iluze, vrátit lidem zdravý rozum a důvěru sama v sebe je v dnešní době už bohužel nemožné. Buďme rádi aspoň za těch pár, kteří se k tomu podle zdejších příspěvků odhodlali a sami poznali, kde je pravda.

Praktik (Čt, 1. 2. 2007 - 17:02)

Vážený pane nebo paní.Já tu popisuji svoje zkušenosti,rozumíme si?To že vy tu ventilujete svoji nenávist vůči všem avšemu na tom nic nezmění.Založte si téma jsem závistivé prase,atam můžete s vámi podobnými na sebe plivat jed.Jinak se vtéto zemi žije hnusně proto,protože se rodí čím víc lidí vám podobným.Adios

pro Praktika (Čt, 1. 2. 2007 - 12:02)

Motate ovsem do kupy vice veci. Take drive prece mnohem vice lidi umiralo jiz v detstvi, zemreli prave na ruzne nemoci dnes lecitelne ATB.Moc neni prece jen prebytek vody v krvi. Jinak jak zacne muz o sobe povidat, ze vypada mnohem mladsi, tak tam citim neco podivneho,takovy ten narcisimus.Peci pouze o sebe a sve zdravi atd. Uz vidim, jak s hruzou pozorujete sve vypadavajici vlasy.A sve vacky.. ach jo, neni lepe venovat zivot necemu jinemu nez sebepozorovani a sebe pestovani ?

Hanka (Pá, 26. 1. 2007 - 10:01)

Zajímalo by mě úplně to samé co B., takže taky budu ráda za jakýkoliv názor...

B (St, 24. 1. 2007 - 16:01)

Cetla jsem, ze pri depresich by se urinoterapie praktikovat nemela. Znate nekdo duvod? Je to antidepresivy, nebo jenom tim samotnym stavem? Mam deprese, beru antidepresiva, nemuzu bez nich fungovat, k tomu mam ekzem, alergie,...rada bych se tech hnusu zbavila, urinoterapii bych chtela vyzkouset a pripadne potom praktikovat, ale s temi depresemi to vidim na dlouho...Jak to tedy je? Rada bych vedela, kdy neni urinoterapie vhodna a proc. Diky za reakce, pokud nejake budou.

Reklama

Přidat komentář