Reklama

Urinoterapie

proč to prosím (So, 24. 11. 2007 - 08:11)

Moč se tvoří z krve.Je to vlastně přebytek vody vyloučený ledvinami.Kdyby byla jedovatá,nebo škodlivá,uškodila by už při vylučování.Vylučuje se zřejmě i to špatné,co jsme si do těla vědomě,nebo nevědomě nacpali.S jídlem třeba pesticidy,atd.atd.Podle analýz moče tam jsou však i různé sloučeniny(hormony,vitamíny,atd,atd).Proč to tělo dělá,nevíme.Tělo funguje jako perfektní biochemický stroj ve většině pochodů auotmaticky(tlukot srdce,vegetativní nervový systém,atd).Je zjištěno(vědecky),že desinfikuje,a poranění se líp hojí,pokožka je vláčnější,čistší.Zázrak?Nevíme.Jenom to sledujeme.Jedno je jisté.Ti,co měli odvahu vyzkoušet pití,neumřeli.Naopak to chválí.Nic a nikdo Vás o ničem nepřesvědčí,pokud to sami nezkusíme.Tak samo bude zbytečné,že to pomohlo tisícům v různých případech,když zrovna Vám to rakovinu nevyléčí.Takže-více věřit v úžasné samoléčící schopnosti těla,a mín tomu,že to vyřeší doktor.Dnešní medicínu nezavrhuji,je potřebná.Zašije ránu,zná spoustu postupů,jak napravit různé stavy nemoci.Nezná však příčiny vzniku,léčí pouze následky.Vymítila spoustu infekčních nemocí,atd.atd.Ovšem v jaké harmonii se organizujou miliardy buněk zvané člověk,jak to mozek všechno řídí,nikdy nepochopíme.Z jednoho důvodu.Tu strukturu jsme totiž nepostavili.Pokud někdo vkládá naději do klonování,upozornil bych,že ovce dolly,umřela mladá,trpěla nemocemi,nešlo ji zachránit.Prostě to nefunguje jako originnál.Nebojme se vlastního těla,bojme se vypočítavých lidí,egocentriků,chamtivců všeho druhu.Spousta lidí by totiž chtěla,aby ti druzí žili podle jejich představ.Moč(urina) je v tom opravdu nevinně.

Jindřich (Pá, 23. 11. 2007 - 20:11)

Pro pana bezejmeného - je vidět, že jste nezasvěcený a asi by Vám neuškodilo si občas něco přečíst jiného než statistiky. Právě proto že do těchto statistik nechceme patřit tak pro to děláme něco navíc než ostatní. Mohu říci že o urinoterapii vím už nejméně 9 let. Zpočátku jsem na to koukal trochu divně asi jako každý. Přesto jsem se začal o tyto postupy zajímat a nakonec mne k urinoterapii dostal můj stav. Chodil jsem k lékaři a tam jsem slyšel stále dokola - s tím se budete muset smířit, to je věkem, všechna vyšetření jsou v pořádku, nic jsme nenašli..... atd. A mne se dělalo stále hůř a hůř. Po prvních dvou měsících urinoterapie se cítím dobře, stav se zlepšil, mé "rozházené" nervy jsou v pořádku, rodina začala opět fungovat jak má, vrátila se radost ze života atd. Proto v tomto léčení budu pokračovat dál a věřím, že se ze všeho dostanu v pořádku. Jinak Vám dobře odpověděla Hanka - 22.11.2007. Není co dodat!

Steve (Pá, 23. 11. 2007 - 08:11)

Pane bezejmenný,zajímal by mě Váš názor na homeopatii-tedy podobné léčit podobným. Na tomhle principu je totiž urinoterapie založena.

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 23:11)

No, tak jsem se trefila, je vidět, že se o urinoterapii už zajímáte, o Mudr. Partykové toho víte až, až....to je správné, jen tak dál, nebojte se nových informací. Pokud se Vám z Vaší moči zvedá žaludek, stačí upravit stravu, méně masa, více syrové zeleniny a ovoce a hodně pít. Pak to bude lepší. Hovínka se nepojídají, to radši nezkoušejte, to je právě ten odpad. Ani naši předkové to nedělali. Partyková to nevymyslela, to jste asi špatně četl, ona to jen zkusila a hodila na papír. A jestli znáte bibli, tam se o tom píše taky a to už je hóóódně stará kniha.

pro Hanku (Čt, 22. 11. 2007 - 22:11)

Diky,fakt mocku pit nebudu,zveda se mi zaludek z te predstavy...proc pit odpadni latky, ze? Ze by se casem take pojidala ...
Mne je prece uplne jedno, zda na nejakou prohlidku pujdete, ja Vam pouze rikam, kolik je rakoviny strev a nejake piti moci proste tomu nazabrani a rakovine prsu take ne. Vzdyt si delejte co chcete, jen mam pocit ze jste moc rozumu nepobrali. A pise se skutecne rozumet.To ze vas poblbne nejaka doktorka,kterou puvodne vyhodili z LF, pak byla v Moskve a na stara kolena pise o piti moce, ja vas problem, ne muj...

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 19:11)

Tak jelikož nechci být za hlupáka, musím uznat, že máte pravdu. Vzala jsem příslušnou literaturu a opravdu se píše-rozumět, ale slovo rozumně, se píše zase tak. Ale vidím, že téměř všichni užívají výrazy oba. Tak teď se zase podívejte na oplátku vy, jak je to s tou urinou. Nebo... že Vy jste se už díval a nechcete se přiznat?

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 19:11)

A pardon, píše se rozumnět, od slova rozumný, možná se užívají výrazy oba. Ale také se používají háčky a čárky.... Já si teda myslím, že by si každý měl platit i ty preventivní, jelikož pak my ještě zdravější doplácíme na ty méně zdravé, co pořád hledají nějaké choroby. Že vy jste si ještě nestačil přečíst nějaké články o té urině, to by jste koukal, na co se dá použít. No nic, je to Vaše volba.

proč to prosím (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

Tady ten chlap,to je správný kokot.Na všechno chce stadia,konzultace,a věčné proč na všechny otázky.Nedělej nic ty pako.Ti co žili před tebou tak posr. nebyli,adíky nim víme,jak se léčili zadarmo,když ještě nebyli doktoři.Stejně ten nejlepší doktor je v nás.

pro Hanku (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

Prave naopak, jsem velmi zdravy clovek a hodlam byt i nadale...proto take nemusim pit moc a pardon urinu..
lec vim, ze urcite nemoci se obcas vyskytuji a proto se jim snazim zabranit treba prevenci

Vy mate pocit, ze piti moci zabrani treba rakovine prsu ci rakovine strev? Pardon, ale to asi nejste moc chytra..dobrou chut...jo clovek ktery nechodi na prevenci obcas prijde v tom 4. stadiu, no konec koncu jeho volba...muj nazor je, ze kdo nechodi na prevenci, mel by pak sve leceni platit
jo a btw pise se "rozumet"

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

Tak příště mike zpomal a piš česky, nejsme v Anglii ani v Americe (to). Abych tomu obsahu pak rozumněla.

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

To je asi názor většiny, s tím nic nenaděláte. Člověk, který se cítí dobře, nechodí po doktorech, to je normální. Ale vy se asi dobře necítíte, proto tam chodíte, asi to chce změnu režimu.... A já pořád, proč je ta Všeobecná tak zadlužená, když on se nám tam kde kdo pořád nechává zadarmo (hradí pojišťovna) vyšetřovat a preventivně prohlížet a nedá si pokoj a nedá.

mike (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

to hanka: občas píšu nakvap a pak to tak dopadá , ale jde hlavně o obsah ne o formu .....

pro Hanku (St, 21. 11. 2007 - 23:11)

Vas nazor, mnozi jiz na nej doplatili..na preventivni prohlidky nechodi jen hlupak...

Radana (St, 21. 11. 2007 - 22:11)

Ahoj všichni, já mám zkušenost s akné a ekzémem. Je to o hodně lepší, a hlavně ekzém nesvědí. Na kůži není vůbec nic cítit, ono se to vstřebá. Přes kůži se prý moč vstřebává asi nejlíp do těla. Kupovala jsem si různé krémy a masti i hormonální a nepomáhalo.Tohle mi poradila starší paní, co dělala na kosmetice.Moc se mi to nechtělo zkoušet, ale už je to 2.měs. a všem to vychvaluju. Nevím sice jak to funguje, moc o tom jsem nečetla, ale asi na tom něco je, protože je to poznat na tváři i po těle. Kdo to nezkusí, tak nemůže soudit.

hanka (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

Pane bubáku, trvám na tom, že člověk, který nemá žádné problémy, tak na všechny tyhle prohlídky nechodí. To je realita. Kromě zubaře a gynekologie. Dělají to pouze hypochondři, kteří se neustále pozorují a vymýšlí si nemoci. Nebojte se, možná i Vás to příští rok přejde, už to zadarmo nebude. Pokud někomu moč pomáhá, těžko mu ji asi zprotivíte, sám pozná zlepšení. Ale zkusit to může každý, díky Vaší zdravé stravě, má Vaše moč chuť čerstvě nadojeného mléka, možná Vám to nakonec i zachutná. Mléčné výrobky se zdražují..... tak trochu odvahy! Držím pěsti, napište jaké pozorujete změny.

hanka (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

mike, mike, co ta čeština? Kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem.....

zde... (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Prevence/Preventivni_prohlidky_pro_dospele/

pro Hanku (St, 21. 11. 2007 - 17:11)

Diky lidem s nazory jako mate Vy, mame ten nejvyssi vyskyt rakoviny strev na svete. Protoze rakovina strev vznika nesmirne pomalu a pokud se "beha" po tech vysetrenich, tak se odstrani vcas pred rakovinny stav a nevznikne. Normalni clovek vi, ze ma chodit k zubari, na gynekologii,na ocni,od 40-45 na mamo a od 50 ci drive na krvaceni do stolice. Proste o sebe pecuje. Toto vse plati pojistovna, cili to neni dobra vule doktora.VZP to jiste hradi..klidne si pijte moc do syta, ale rakovine strev nazbrani a pak se proste nedivte vsichni. Pokud o sebe nedbate, tak muzete spatne dopadnout...

hanka (Po, 19. 11. 2007 - 09:11)

Email na paní Partykovou:
impuls.praha"quick.cz

Petr (Ne, 18. 11. 2007 - 20:11)

Dekuji za radu,ale muzete mi jeste napsat ten veb.Kdyz jsem zkousel pit moc pred 2 roky tak to bylo bez chut a zapach,ted je kysela,dale se ta chut neda popsat,ale je to na zvraceni a zapacha.celi mi telo divne voni,jak starec kdyz se nemije.Svedi mi telo,boli varlata,od klicnich kosti po dolni celist,a mnoho dalsich veci.Myslite ze mi piti moce nebo klystyr pomuze.Bojim se ze mam rakovinu.Vsichni doktori rikaji ze to jsou nervy.Lecitele co mi videli tak taky,nebo ze mam v sobe bakterie a viri.Di za odpoved.PS:ma nekdo kontakt na doktorku,dekuji

Reklama

Přidat komentář