Reklama

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky

Tomo (St, 14. 12. 2011 - 23:12)

nemáš moc fantazie. Když přijde špinavá zanedbaná žena jakéhokoliv věku, tak k práci lékaře a sester patří prohlédnout její tělo a případně pokud to vyžaduje okolnost pomoci jí z hygienou.

Jirka (St, 14. 12. 2011 - 22:12)

dělal jsem řadu let v...A jak si je citil zdrovna na psychiatrii?kdyby gynekolog ale na psychine?

Hanka (St, 14. 12. 2011 - 18:12)

Vadí vám, když jsou vám...Ne, jsem ráda když smrdím! /na debilní otázku debilní odpověď/

Tomo (St, 14. 12. 2011 - 18:12)

dělal jsem řadu let v psych.léčebně na přijímacím ženském oddělení a můžu říct, že kundí smrad v koncentrované dávce může připravit i milovníky všeho humusu o lásku k této "vůni". Abych se někoho nedotkl - mluvím o extrémech, které nebudu rozepisovat :-/

michal (St, 14. 12. 2011 - 18:12)

Někomu to smrdí,někomu né.Mě to vzrušuje.Má kamarádka když to má tak je docela cítit.když to je v létě pod minisukní tak to je ještě lepší miluji tu kundí vůni.

Martísek (Pá, 9. 12. 2011 - 16:12)

a jaký to s ním bylo?
Trochu mimo téma ne ? běž si vyhonit úchyle jinam

venca (Pá, 9. 12. 2011 - 15:12)

No vzrušuje mě to. Tak jako...a jaký to s ním bylo?

Martísek (Pá, 9. 12. 2011 - 14:12)

No vzrušuje mě to. Tak jako náše psisko to žádnej chlap neumí. Je to mix s vlčákem ale je poloviční než vlčák. Asi jsem ho tolik neopláchla před mrdánim, nevm co se stalo. Budu muset na gyndu sakra. Ani nevíš co ženskejch když jsou sami se nechaj alespoň lízat. Nevidim na tom nic divnýho

Stefan (Pá, 9. 12. 2011 - 14:12)

ahoj, mě z mindy teče...A jake je ten pejsek rasy?A co te to napadlo s nim to delat?To urcite si neco chytla dyt psi volezou ledas co.

Martísek (Pá, 9. 12. 2011 - 13:12)

ahoj, mě z mindy teče zelený hnis. Když si večer sundávám kalhotky, je ten výtok tvrdý jako strup. Minda mi smrdí jak chlív. Promiňte že to píšu jak to je. Před měsícem jsem měla sex s našim pejskem. Bojím se že jsem něco chytla protože se do mě vycákal. Máte podobnou zkušenost ?

Jarda (Pá, 2. 12. 2011 - 10:12)

Pach od curyny se da vydrzet . Horsi je kdyz si do kalhotek nasere.

intimka (Pá, 2. 12. 2011 - 09:12)

Jezis dam si intumku a nic netahne.

Jarda (Pá, 2. 12. 2011 - 06:12)

Moje milá Já, tak se...Slečno měl bych pár poznámek.. Vaše mateřská arogance k argumentům je dost směšná...nemluvě o tom co píšete? Kde je hranice umytá a vylaštěná od nemytá jen občas jelenem??? A kde jste vzala, že tyto prciny netáhnou chlapa?? Asi nejste lesba, ale ono ani pro chlapa není příjemny lízat a vdechovat chlupy jen proto, že chtěl udělat dobře..

katka (Út, 29. 11. 2011 - 12:11)

Ja jsem neštastná také...Srovnejte si acidobazickou reakci organismu a bude po zápachu.Vysvětlení najdete pod překyselením organismu.Každé tělo reaguje na kyselost těla jinak.Kyselost je příčina všech zdravotních problémů pak už jsou jen následky.

Kubajs (Út, 29. 11. 2011 - 12:11)

me se moc libi,kdyz jsou kalhotky provlhle,nebo spise krasne nasakle,stavnate,az se trpyti stavickou:) vzdy jsem mel milenku,co to zboznovala.jen jsem ji dal kalhotky k nosu,zacala si to pres jine kalhotky delat.nekdy byla tak vzrusena,az se z toho trosku pripocurala.
pritelkyne miva dost casto mokre kalhotky,ale nevoni tak pekne,jako jine...,muze to byt tim, ze je nosi hodne tesne a nevetraji poradne,jako ty, ktere jsou z lehke latky a volne?

jakub (Út, 29. 11. 2011 - 12:11)

Já mám kalkotky...to te lituju,to si uboha a nikomu se toto nelibi..namydlena uboha blondyna co se zrika vlastniho vzruseni....zamysli se nad sebou...chlap nechce navonenou namydlenou dokolanou barbinu,z ktere citi akorat mydlo,praci prasek a dokonalost...na to si jen hrajes...zena je ve skutecnosti jina

xx (Ne, 11. 9. 2011 - 20:09)

Výpach Rosalginem a je po potížích. Doporučují ho i před porodem a tak je jasné,že neškodí.
Mně tedy nic nesmrdí..

Inka (Ne, 11. 9. 2011 - 01:09)

V chytrý knížce Vagina (napsaná ženskou lékařkou) se dočtete, že je normální, že pochva zapáchá. Ale na druhou stranu, když to obtěžuje a připadá vám to moc silné, je asi lepší se poradit na gyndě. To nebude hygienou. ...jsou lidi, kteří si čistí zuby několikrát denně, ale... :-/ A to se řešit vhodnou stravou..

vašek (Út, 6. 9. 2011 - 12:09)

Mám nejraději kalhotky moji...Toje nejkrásnějši dar od ženy,realizuji to samé,a když žena je nosí celí den nádhera.

Sam (St, 24. 8. 2011 - 10:08)

Já se meju vzdy na vánoce

Reklama

Přidat komentář