Reklama

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky

Bety (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Mě né, ale mýmu, ten říká, že smrdím jak chcíplá ryba na sluníčku!

Lenka (Ne, 10. 7. 2011 - 09:07)

Ahoj holky, poradíte mi, prosím, něco na zapáchající výtok. Strašně se stydím a odmítám partnera, abych mu nesmrděla. Poraďte mi, prosím!!!!!

Eva (Ne, 10. 7. 2011 - 02:07)

Už několik let používám svoje použité kalhotky jako fetiš, který mě pomáhá k dokonalému vzrušení. Začalo to tím, že večer, když jsem se šla sprchovat jsem si jen tak letmo k nim přičichla jak moc zapáchaj. Někdy tam byl větší či menší flíček. No a po čase jsem si tak nějak uvědomila, že mi to ani nesmrdí, spíš naopak. Nejprve jsem se dost styděla sama před sebou, že to přece není možný, abych byla takový čuně. Tak jsem to několik týdnů ignorovala a snažila se na to nemyslet. Jenže pak to jednou přišlo s daleko větší intenzitou. Bylo to v době, kdy jsem neměla moc příležitostí k sexuálnímu vybití. A ještě k tomu v krásném teplém létě. Už když jsem odpoledne seděla na záchodě, tak jsem viděla, že mám v kalhotkách tmavě žlutý flíček. No a večer, když jsem se chystala do sprchy, jsem se svlékla a odložila jsem si kalhoky na koš na prádlo. Když jsem vlezla do vany tak můj zrak sklouznul na ně. Přemohlo mě to, a tak jsem po nich šáhla. Oproti odpoledne tam byl navíc ještě větší hustší flíček i zdruhé strany Opatrně jsem si k nim přivoněla. Bylo to zvláštní. Asi tak minutu jsem stála stále ještě suchá ve vaně s kalhotkama u nosu a se zavřenýma očima. Pak jsem se probrala, byla jsem trochu jako v tranzu, kalhotky jsem odhodila a že se osprchuju. Něco mi zasvědělo v rozkroku a jak jsem se chtěla podrbat, zjistila jsem, že jsem tam úplně mokrá. Bylo mi jasný, čím to je. Na sprchování nedošlo. Vylezla jsem, čapla kalhotky a odešla do pokoje. Co následovalo je vám asi jasný. Měla jsem snad nejsilnější orgasmus v životě. Navíc mi ani trošku nevadilo, že si olizuju prsty, kterými si hladím neumytou prcinku, směs šťávičky, potu a možná i trošky moči, a že nos mám zabořený v kalhotkách. Do té doby jsem znala svojí chuť a vůni v podstatě jako chemický koktej sprchových gelů a podobně. Tohle mi přišlo až živočišný, ale neuvěřitelný. Od té doby se u mě změnilo pořadí sprcha-sex na sex-sprcha.
Tohle je téma, o kterým se těžko mluví i s tou nejlepší kamarádkou. Těžko se jí zeptám:"Hele, voní ti svoje použitý kalhotky?" Tak jsem na netu začala brouzdat a zjistila jsem, že v tom nejsem sama, ale bohužel, narazila jsem jen na samé urážky. Ale nechce se mi věřit, že žádná žena na tom není podobně. Nevěřím, že jen já jsem takový čuně. Když vidím amatérské fotky holek, co si nechávají s láskou načůrat do pusy, tak nevěřím, že toto je tak nenormální, jen to asi žádná nepřizná.
A tak tedy prosím o Vaše názory prípadně zkušenosti. Nenechte mě v tom samotnou. Díky

V. (Pá, 18. 3. 2011 - 21:03)

Dobrý den, náhodou to tady...Hele Lidko, ty jsi z nás střílíš, tady je ti 8 let, na jiné diskusi ti je 10 let a já bych řekla, že jsi lhářka prolhaná.

Lidko (Pá, 18. 3. 2011 - 15:03)

Jsi malá na tuto diskuzi,tak ji radši nečti a jdi jinam než na doktorku.Malé děti do plen vykonávají potřebu,ale velcí by snad už nemuseli,nemyslíš? Na toto pochopení věk už máš.

lidka (Pá, 18. 3. 2011 - 14:03)

Dobrý den, náhodou to tady čtu a nerozumím tomu. Je mi 8 let a nevím, co je to vagína.
A proč je Petra čuně a prase, když je malinká a čůrá a kaká do plínek. Maminka říkala, že jsem taky kakala do plínek. Já ji sem zavolám, ať si to taky přečtě jo?

V. (Pá, 18. 3. 2011 - 11:03)

Musím se zastat Petry. Za...To je sice hezký, jak se Petry zastáváš, ale kdyby sis pořádně přečetla její příspěvky, tak bys zjistila, že ve skutečnosti žádnou inkontinencí netrpí, ale vzrušuje jí chcaní a sraní do plen, to se pozná podle toho, jak to tady do detailu a s velkým vzrušením popisuje. Takže to je smradlavý prase, který s pohodlnosti nechodí na WC a vykonává potřebu do plen a ještě jí to vzrušuje. Je to čuně.

Kamila (Pá, 18. 3. 2011 - 09:03)

Čau Petro. Z těch reakcí...Musím se zastat Petry. Za inkontinenci nikdo nemůže a takový člověk musí taky chodit do práce a chce si zatancovat. Oproti zdravému člověku je o to těžší udržovat dokonalou hygienu. Já to znám sama, protože mám docela velkou potíž s inkontinencí moči a nikdo nesmí nic poznat. Proto je špatné nazývat jí prasetem, tak by se mělo spíš říkat zdravé ženské, která nosí kalhotky tak dlouho, až jsou jí cítit.

PussyKing (Pá, 18. 3. 2011 - 09:03)

Zdravá vagína má vonět po senu a po medu, stejně tak kalhotky, takže pokud vám smrdí, máte nějaký zdrav. problém nebo jste čuňátka :)

, (Pá, 18. 3. 2011 - 08:03)

Přesně tak.Nevím,proč by mě měly kalhotky být cítit.Prostě se jednou,či dvakrát denně sprchuji,tak voním a že jsem cítit.Fakt debilní otázka,spíš myslím na nějakého úchyla,který se u toho uspokojuje.

Také názor (Pá, 18. 3. 2011 - 08:03)

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky :-(((
Debilní otázka.To snad vadí každé čistotné ženě!!!

:-o (Pá, 18. 3. 2011 - 08:03)

Těch nemocných tady bude...A ty jsi nemocnej nejvíc Chocholoušku, kdo to říká, ten to je, tomu se to rýmuje.

:-o (Pá, 18. 3. 2011 - 08:03)

To víš Petro, musíš přestat provozovat anální sex. Ten tvů ti ho vždycky narve do zadku a ty máš problém se svěrači, že neudržíš hovna v prdeli, protože máš vytahaný svěrače a nebo trpíš na průjmy, že nepoznáš jestli se ti chce prdět nebo srát. V tom případě to chce zdravější stravování.

Dr.Chocholoušek (Pá, 18. 3. 2011 - 04:03)

Těch nemocných tady bude asi víc.

Sam (Čt, 17. 3. 2011 - 15:03)

představ si mít takovou...Pokud budu vycházet z předpokladu, že to co napsala je pravda, pochybuji, že by řešení bylo tak snadné. Úniky stolice a zároveň moči
jsou dost neobvyklé. Inkontinence není zdaleka tak vzácná, jak si někteři myslí a ne vždy je dobře léčitelná. Vnímám
jí jako nemocného člověka, nazývat jí prasetem a podobně, je ubohost

Léčit (Čt, 17. 3. 2011 - 15:03)

představ si mít takovou...rozhodně ano, zejména u psychiatra.

:::::: (Čt, 17. 3. 2011 - 13:03)

Čau Petro. Z těch reakcí...představ si mít takovou přítelkyni? Tak jí nebudeš chtít,a navíc jak jsem psala: Dá se to všechno léčit,ale slečně to tak zřejmě vyhovuje a ještě se tím chlubí,jdu k lékaři a nepíšu takové hnusárny,ambulantně a okamžitě provedou zákrok a je klid,,,,,,,,,,,

Verča (Čt, 17. 3. 2011 - 10:03)

Tak Vám děkuji za...Není zač ty prase. My tady máme pro takové zmrdy jako seš ty, pochopení i slova povzbuzení.

Sam (Čt, 17. 3. 2011 - 10:03)

Tak Vám děkuji za...Čau Petro. Z těch reakcí si nic nedělej. Tady na Doktorce je to normalní. Zkoušela jsi ty svoje problémy řešit s odborníkem? Třeba by to šlo nějak dostat pod kontrolu..? Přeji ti hodně štěstí.

Petra (Čt, 17. 3. 2011 - 10:03)

Jak žiješ je opravdu jen...Tak Vám děkuji za pochopení a povzbudivá slova.

Reklama

Přidat komentář