Reklama

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky

!!! (St, 4. 3. 2015 - 12:03)

Mě moje kalhotky nevadí ale když vám smrdějí ty vaše!

Alfons (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)

Nejkrásněji voní kalhotky mé Paní po milování s milencem

Adéla (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)

Gatky od pipinky nadherne...Tobě by nádherně voněly i kalhotky od chcanek a hoven, jen se přiznej!

jirka (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)

Gatky od pipinky nadherne voni.

Leni to máme do (Út, 3. 3. 2015 - 18:03)

stejné prcálisty.

Leni to máme do (Út, 3. 3. 2015 - 18:03)

stejné prcálisty.

jirka (St, 17. 12. 2014 - 06:12)

Tvůj starej musí bejt...Proc by mel byt pako. Ja mam taky rad aroma pipinky pred mytim. Vzdy skemram jestli ji k ni muzu chvilku cuchat kdyz se chysta do sprchy. A taky zboznuji jeji pouzite gatky .

Adam (Út, 16. 12. 2014 - 19:12)

3x v týdnu když je...Tvůj starej musí bejt pěkný pako, když ho rajcuje tvoje smradlavá, neumytá veverka a ty jsi pochopitelně obyčejná špína, co má do ženský hodně daleko...

Olina (So, 13. 12. 2014 - 13:12)

Proti ostrému zápachu z moči pomáhá večer vypít hrnek kopřivového čaje.Moč potom nezapáchá a čaj je zdravý na proplach organismu zanesený chemijí.

ahoj (Pá, 12. 12. 2014 - 01:12)

Je mi 12 a kdyz jsem ve skole...dej mail,skype,vysvetlim..

12 (St, 10. 12. 2014 - 22:12)

Je mi 12 a kdyz jsem ve skole citim mokro v kalhotach no a potom se na tancovani stydim a nechci delat ani provaz neni to menstruace a nwm co jineho citim i na dalku to co je vytecene

Lenka (St, 15. 10. 2014 - 23:10)

3x v týdnu když je píchání ,tak si nesmím umýt veverku,přítel si to nepřeje.Kalhotky si při pichu nasadí na hlavu a řve jak lev dokad se neudělá.

jirka (Út, 30. 9. 2014 - 11:09)

Ja taky. Miluji aroma pouzitych kalhotek a neumyte pipinky.

Tonda (Út, 30. 9. 2014 - 10:09)

Ja jsem neštastná také...To mám rád,když je tak cítit to mě rajcuje.

Max (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Presne tak to praktikuji .nad...Taky si ho nekdy susim toaletakem a nebo ubrousky aji v praci nad umyvadlo a umyt hlavne ty leta kdyz jsou to je potreba a nekdy curam jako zena v sede rano vetsinou kdyz specham do prace kdyz mam erekci tak musim curat jako zena ty skvrny na gatkach zena vubec nevadi a jak pises prijemne voni a vetsina zen ma dost prijemne aroma ale kdyz ma zena sve dny to pak se neubrani to jsou kaltoky dost casto spinave ale za to nemuzou my takove problemi nemame jen musim radne oklepat a ususit a hlavne menit casto spodni pradlo

jirka (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Presne jak pises ja si spodni...Presne tak to praktikuji .nad umyvadlo v prubehu dne , pokud jsem doma a taky doma si ho po vymoceni ususim toaletakem .U nas je to fakt o cistote. Zeny jsou daleko cistotnejsi a presto se skvrnce na gatkach neubrani. Ale ta je prirozena a prijemne voni .

Max (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

S timto nazorem se shoduji....Presne jak pises ja si spodni pradlo menim kazdy den a kor v lete to je potreba kdyz se zapotis aji 2 si ho vymenit to damske aroma toho spodniho pradla je velice prijemna a kdyz se zena vzrusi tak jsou hned kalhotky mokre a to jsou citit treba v prirode sex to jen na rychlovku zena da kalhotky na bok a to pak je samodrejme ze nejsou uplne ciste presne Jirko jak pises kdyz ho oklepu stejne nejaka kapka zustane moc na spodnim pradle musi se meni minimalne kazdy den a v lete treba umyt casteji intimni mista ja nekdy jen nad umyvadlo penis namydlit a oplachnout kdyz neni koupel hlavne tam musi byt chlap cisty ale vsude taky kdyz je chlap vonavy to pak zene se moc libi

jirka (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Kdyz jsou zene citit ...S timto nazorem se shoduji. Aroma damskeho pradla je prijemne a hlavne to je od prirozene vlhkosti pipinky a ne, ze musi byt cune. U chlapa je to naopak. Tam je to o nedostatecne hygiene. Bud, ze si ho nemeni tak casto jako zeny a od moci, ponevadz I po vyklepani tam casto vlhkost z moci neco zanecha .

Max (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Kdyz jsou zene citit kalhotky me osobne vubec nevadi a ta vune je celkem prijemna horsi kdyz chlapovi jde citit spodni pradlo a penis to pak nevim co si zena o nem mysli co vy na to

jirka (Ne, 28. 9. 2014 - 17:09)

A jeho zene nevadi, ze se jeji manzel mazli a ocuchava cizi pouzite gatky ?

Reklama

Přidat komentář