Reklama

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky

katka (Pá, 31. 7. 2015 - 13:07)

napsat slovo vidět s tvrdym y to je v řiti.

Jirka (Čt, 30. 7. 2015 - 22:07)

Klukům je cítit...No zalud nam smrdi kdyz si parkrat vyhonime a neumejem si ho pak jde citit jinak ne. Zenam jde kundicka citit po celem dni curankama proto ze kdyz curaji tece jim to po cele kunde a taje potom prochcana a jde dost citit.

Kamila (Čt, 30. 7. 2015 - 06:07)

Klukům je cítit žalud,proto pospíchají zasunout aby si ho umyli v pipině.

Uršula (Čt, 30. 7. 2015 - 06:07)

Nejhorší je když si zašukáš a nemůžeš se umýt tak používam vložku a deodorant.

jirka (Út, 28. 7. 2015 - 16:07)

Ja aroma vasich pouzitych kalhotek moc miluji.

Ryc ho (Út, 28. 7. 2015 - 15:07)

Nám naše nevadějí ale vadí nám když nám podstrkuješ ty svoje smradlavý ! Tak nám je stále nestrkej pod nos a nebudou nám vadit!

Renca (Po, 27. 7. 2015 - 22:07)

Ahoj,take mivam pocelem dni spinave kalhotky hlavne kdyz mam bile jde vydet zluty pruh od moci a jdou hodne citit. Drive me to trapilo ale maji to stejne i kamosky po celem dni a taky proto ze se vzdy po moceni nevytrem, proste se mi nechce zdrzovat a delaji to vsechny zeny.Jednou takove kalhotky nasel bratranec u me v kosi a delal si to s nema u me v koupelne.

Fanča (Čt, 18. 6. 2015 - 18:06)

Nevim v čem je problém,když jdu na malou tak nosím u sebe papírové kapesníčky a pipku si potom utřu.

kalhotkyn (St, 17. 6. 2015 - 08:06)

720362366 pište holky a ženy o kalhotkových mužích,velice mne to vzrušuje.Později možná i víc................

kecáš (Po, 25. 5. 2015 - 10:05)

Když jsem svojí budoucí...to je jen tvoje úchylná představa.Moc se ti líbí,tady o tom psát?Ale koho by to zajímalo.

Jiřina (Po, 25. 5. 2015 - 08:05)

Ferdo je vidět že si to píchání užívaš.Já to mám taky ráda.

Ferda (So, 23. 5. 2015 - 12:05)

Když jsem svojí budoucí manželku dobýval a byli jsme již důvěrní, mačkal jsem jí kozy, pak jsem je vyndal z podprsenky a cucal jí je, dával francouzáky. pak jsem jí chtěl šáhnout pod kalhotky na kundičku, ale ona se bránila a odstrkovala mi ruku. Pak mi pošeptala, že se stydí, že má mokré kalhotky a když jí budu ještě dál vzrušovat, tak poteče víc a víc. Řekl jsem jí, že to chci a vniknul jsem jí mezi nohy a ucítil jsem jak je mokrá a z kalhotek jí teče šťáva. Svlíknul jsem jí kalhotky a čuchal jsem je a cucal tu šťávu. Ona byla ještě panna, ale už byla hodně vyvinutá - velké špičaté kozy a hodně chlupatou kundu. Hrabal jsem se jí mezi nohama a zajel jsem jí na kraj kundy a pak jsem jí nahmatal poštěváčka. Když jsem jí poštěváka rajcoval ona začala z kundy hrozně téct. Já jsem jí roztáhnul nohy a ponořil jsem pusu do její kundičky a lízal její mrdinu. Pak jsem jí roztáhnul nohy a lehnul jsem si na ní. Dal jsem jí čuráka do ruky aby si ho strčila do kundy. Ona ho vzala a strčila si ho na kraj kundy. Já jsem přirazil a vjel jsem čůrákem do její kundičky, která se otevřela a protrhnul jsem její panenskou blánu, tekla z ní krev a ona sténala. Začal jsem jí mrdat a vrážel jsem čuráka do kundy, až začala taky přirážet a já jsem ho měl v kundě nadoraz až po koule, vtom to na mě přišlo a stříkal jsem jí svou mrdku hluboko do kundy ! Asi budu naprcaná říkala, že cítí jak se jí semeno vlévá až do dělohy. Pak jsem ho vyndal a koukal jsem jak jí z kundy teče mrdka s její šťávou a ještě trochou krve.

je (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

to puch,jak 1000mrtvejch much.

... (Út, 19. 5. 2015 - 11:05)

Ryba smrdí od hlavy a ženská od.....

kalhotkyn (Út, 19. 5. 2015 - 10:05)

Jani a Věri psali by jste si o tom se mnou prosímkuju?Když jo pošlu tel.čísl.!

kalhotkyn (Út, 19. 5. 2015 - 10:05)

Nejlepší jsou kalhotky od baletek. 1 :)

Ilona (Út, 19. 5. 2015 - 09:05)

Nevadí, já u toho jím ryby, tak to vyjde nastejno

čápek (Po, 18. 5. 2015 - 08:05)

Nejkrásněji voní kalhotky...Asi je při tom ideálně vzrušená a on má kvalitní semeno. Je pěkné, že jí to umožníš.

čápek (Po, 18. 5. 2015 - 08:05)

Na tom, že mužům voní použité kalhotky není nic úchylného, jsme součástí přírody, kde i zvířata si vzájemně očuchávají přirození. Bylo by tedy nenormální, Kdyby mužům, ženská kundička nevoněla.

jasně (St, 4. 3. 2015 - 13:03)

Gatky od pipinky nadherne...půlkundičko

Reklama

Přidat komentář