Reklama

Vadí vám, když jsou vám cítit kalhotky

Karel (St, 4. 1. 2017 - 12:01)

Proč má vadit naše...Lízal bych je pak té omrdal

:-) (Po, 3. 10. 2016 - 21:10)

tedy se není o čem... Ty muslimská pipko, u nás se nepoužívá jen papír, ale vlhčené ubrousky. Moč páchne, až když se rozkládá. Když jí ovšem omyješ, nemá se co rozložit. Když navíc nenosím mezi nohama bobra jako ty, nemusím se doma stříkat hadicí-máme luxusní koupelnu. Koupelny máme všichni, kde to bydlíš ty? A vůbec se mi nelíbí, když muslim poučuje. Tak jdi mezi své a neotravuj.

(Po, 3. 10. 2016 - 14:10)

Mám krámy a vagínu plnou krve, na vymývání vagíny ve fabrice skutečně neni čas, jsem ráda, že si aspoň dojdu ulevit na záchod.

Leona (Ne, 2. 10. 2016 - 16:10)

No pokud by mi zapáchaly...na víc už chápu proč čeští mjži , když se baví na pracovišti o tom že české ženy smrdí jim to rybynou tak už to dokonale vypovídí o Evropské čitotě papírem a bez vody, spíš by jste se měli zamyslet vy nad sebou , kdyby jste jako my používali vodu a změnili papíry za třeba hadice stříkací , tak by jste netrpěli výtoky a smradem

leona (Ne, 2. 10. 2016 - 16:10)

No pokud by mi zapáchaly...tedy se není o čem zamýšlet, vaše vagína určitě páchna také močí, nebo vy nechčijete?určitě vaše moč voní:-)asi máte v nepořádku vaší hlavu když nechápete jak funguje lidské tělo, my muslimové jsme čistotný, protože doma máme vždy na oplachování vodu , ale když přijdu z práce kde tady češi vodu nemají a jsme nucena používat tam jen ten debilní wc papír, tak opravdu pochybuji o tom že když vy nejste muslimka že s vaším utřením wc papíru vaše vagína voní ,,,,,,,,,,,,to musí být pach teda

jirka (Ne, 2. 10. 2016 - 10:10)

Damy budte v klidu, vase pouzite kalhotky vzdy krasne voni .

Máte problém? (So, 1. 10. 2016 - 19:10)

Jak poznám, zda mám...Moči, PH papírky, které zakoupíte v lékárně.

A (So, 1. 10. 2016 - 17:10)

Jak už tady píšete je to...Jak poznám, zda mám překyselený organismus?

Máte problém? (So, 1. 10. 2016 - 07:10)

Jak už tady píšete je to dáno hormonálními změnami u ženy během cyklu 28 dnů.
Koukám, že jsou zde mezery v poznávání ženského těla.
Nikdo se tady nezmínil o mokrých dnech u ženy. Což je přirozený výtok a jsou to právě plodné dny. Což nám krásně napoví, že v té době bychom mohli otěhotnět.
Naopak po menstruací by měly být suché dny. Je pravda, že u každé ženy je to jiné u některé výtok je silnější... ale pokud si budete hlídat každý den během 28 dnů zkratka po nějaké době budete mít jasno jak to s vaším tělem je.
U ženy v přechodu pak mokré dny mizí a kalhotky jsou při dodržování správné hygieny čisté.
Pokud, ale někdo má pocit, že výtok zapáchá a dle lékařů je vše v pořádku, pak bych sledovala zdali nemám překyseleny organismus. Dala bych si pozor na stravování. Na překyseleny organismus je dobré pít ráno vodu s citrónem.

:-) (Pá, 30. 9. 2016 - 21:09)

No pokud by mi zapáchaly kalhotky, vážně bych se nad sebou zamyslela. Kdo chce, nepáchne.

leona (Pá, 30. 9. 2016 - 20:09)

přirozený pach vagíny je...jedině to můžete řešit kupováním si stále vložky ty tenké papírov a po každém použití wc si dát nové, což vás taky vyjde draho, nebo čaté strřídání kalhotek za nové několikrát za den což v době zaměstnání v práci není možné,...............ja osobně používám vodu a doma nemám s ničím problém, pokud jsme venku a jdu na veřejné wc venku, tak po návratu domů, kalhotky letí do koše na špinavé prádlo a opět si beru nové kde doma už mám vše umyté vodou a nic pak nezapáchá, i když kalhotky jsou někdy mokré ale jen od te vody

Leona (Pá, 30. 9. 2016 - 20:09)

Tak zase musím uznat,že...přirozený pach vagíny je moč, zrovna tak i penis slipy mužů zacpáchají močí , pokud ten muž si penis po vykonání potřeby neopláchne vodou

Leona (Pá, 30. 9. 2016 - 20:09)

Jano, zkus popřemýšlet o...kalhotky dámy i když si utřeme papírem , tak si myslíte že uvnitř vagíny už nic není?a když si navléknete kalhotky tak sem tam kapka ukápne do vašich kalhotek a to i když jste se po wc utřeli, což když jste v práci od rána do večera v jedněch a za den jdete tak 10* na wc , tak určitě když přijdete domů, tak kalhotky ne jen že přirozeně smrdí močí ale jsou i morké od ní, a to i když se utiráte papírem, to ještě nemluvím i o utření prdele po velké, papír je jen papír, jedinou hygienou je voda, pořadně po každém wc si pipinu i zadek umýt vodou, což na pracovišti moc nejde, když tam nemají sříkací hadici nebo konvici s vodou jako je to v islámských zemích, evropa prostě nezná dostatečnou hygienu, jedině snad kupovat a nosit do práce navlhčené ubrousky ale to se pak teda nedoplatíte měěsičně spotřebujete kolik balíků a není to zrovna levné, na víc v práci ne každý má blízko wc šatnu a nebo skřínku kam si může v pracovní době dojít pro ty své ubrousky

Karel (So, 19. 3. 2016 - 12:03)

Jako tohle tema chapu proto...Tak zase musím uznat,že jestli je to takový přirozený pach,tak by to nemuselo být tak hrozné a celkově i přijemné, ale nejhezčí je vůně když je žena vzrušená

Martin (So, 19. 3. 2016 - 11:03)

Já jsem sice kluk,a tak nemůžu mluvit za ženy obecně,ale mé přítelkyni to nevadí a mě také ne,spíše naopak.Nikdy vyloženě nezapáchá,ale takový ten mírný přirozený pach kalhotek,to je nádhera.Má partnerka si přidřepne někdy klínem na můj obličej,někdy v kalhotkách a někdy bez,a tím se uspokojuje a já taky.Nevadí mi zabořit obličej do jejího klínu,i třeba po celodenním nošení kalhotek,pro nás je to velmi zajímavá praktika.Někdo to nazývá fetišismus,ale nám je to jedno.

Eliska (Čt, 17. 3. 2016 - 21:03)

Jako tohle tema chapu proto ze vetsina holek ve skole si ji nevytira po moceni a proste si natahne kalhotky,neni divu kdyz jim jdou citit kalhotky kydz jdou curat nekolikrat za den a ty kalhotky vzdy nasaji moc co jim tam zustane a jsou mnohdy zlute od moci. Ja se priznam ze vzdy si ji take nevytru po moceni a je to lenost nebo nemni papir.

? (So, 14. 12. 2013 - 14:12)

No jó ale kdo to má čuchat když vám smrdějí bombarďáky? Vy to samy necítíte, ale ti všichni okolo jó! To smrdí v tu ránu celá tranvaj, jenom vy nic!

jr (Pá, 13. 12. 2013 - 19:12)

Kazdemu normalnimu chlapovi...Žena voní samozřejmě pokud to není přehnané. Ale spray je chemie. já mám rači přírodu. A nemyslím si že jsem úchyl , prostě mě žena voní.

" (Pá, 13. 12. 2013 - 10:12)

Některé ženy jsou opravdu navrch huj a vespod hnůj! A třeba studovaná ing a vespod je jak čuně!

MaDi (Pá, 13. 12. 2013 - 01:12)

Nikdy mi to nevonělo nějak odpudivě (tedy pokud to nebyla měsíc nemytá bezdomovkyně který jí z odtamtad kvetly keříčky brambor ...

Jinak žena voní ...

Reklama

Přidat komentář