Reklama

Větší zadek

Návštěvník (Pá, 11. 7. 2008 - 17:07)

Já mám rád zadeček velký, jako když havran srazí paty.

Lily (Pá, 11. 7. 2008 - 17:07)

.. ja mam taky desny míry - 89-64-94 .. a poradte jak na silny stehna, mam je jak pstros.. :(

A-Z (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Nojo, ale on není zadek jako zadek i když je trochu větší.

Jana (St, 7. 11. 2007 - 09:11)

Pavle, a vidíš, já mám z toho komplexy.

Pavel (Út, 6. 11. 2007 - 22:11)

Holky co blbnete? Boubelky s velkým zadkem jsou až neuvěřitelně sexy. Takový holce stačí vzít si těsný džíny nebo obtaženou sukni a měla by kluků, že nestačí vybírat. Tak nechápu co tady pořád řešíte.

Petr (Po, 15. 10. 2007 - 23:10)

Ahoj holky, ja bych se hrozne rad seznamil s holkou s vetsim pozadim. Monco nebo Moniko, budu rad kdyz se mi ozvete. petrnovy"yahoo.com
Petr

Martin (Čt, 31. 5. 2007 - 10:05)

Ježiši, ženský, přece nechcete bejt rovný jako krabice! Od toho je to ženská, aby měla zadek!

Barbora (Čt, 31. 5. 2007 - 09:05)

Debatére, já moc alternativní medicíně nerozumím, ale opravdu má velikost hýždí něco společnýho se žlučníkem? To by byla víc než polovina žen žlučníkářky...
To snad je typem postavy, ne?

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2007 - 08:05)

No a co? Moje přítelkyně má míry i výšku +-stejné a měla bys vidět ty pohledy ostatních chlapů. Děláš si starosti úplně, ale úplně zbytečně. Radši si kup pěkně vypasované džíny a vyraž do ulic.

Debatér (Čt, 10. 5. 2007 - 20:05)

Pro Bibien
Omlouvám se, uznávám kritiku jako správnou
a hned taky nabízím řešení -
prolistuj si knížky od Jonáše " Křížovka života " a od Kushi
" Orientální diagnostika ". Tam podrobně rozepisují
jak to v těle pracuje a vzájemné vztahy jednotlivých orgánů.
Je to dost rozsáhlá tématika a nedá se natolik zjednodušit,
aby šla vysvětlit pár větami.
Pochopení souvislostí bez tohoto základu prostě nejde.
Skutečně věřím tomu, a už se mi to víckrát potvrdilo,
že třeba oteklá horní víčka jsou způsobena poruchou
činnosti žlučníku a úpravou stravy a vhodně volenými
bylinkami se situace napravila, víčka splaskla.
Pokud je příčina toho tloustnutí skutečně ve žlučníku
a nebudeš s tím nic dělat, postupem času se žlučník
začne projevovat i na jiných místech těla. Ne na všech,
ale postupně. Tato místa, většinu z nich, jsem uvedl v příspěvku 9. 5.
Taky si můžeš všímat žlučníkářů ve svém okolí,
poptat se jich, co mají za zdravotní problémy a tak.

Bibien (Čt, 10. 5. 2007 - 17:05)

Díky Šárko:) A pro toho co se jmenuje " ", ale můžu můžu, ale nejraději bych už kvůli takovejm jako ty nedělala! Aby si puknul rozhořčením:) Jinak já opravdu se sebou spokojená jsem, jen nechápu, proč se mi všechen tuk usazuje jen na stehnech a zadku a jestli se s tim vůbec dá něco aspoň trošku dělat. Já mám spíš pocit, že mam prostě takhle danou konstrukci.

Šárka (Čt, 10. 5. 2007 - 12:05)

Ať vypadá jak chce, hlavně aby Bibien se dobře cítila, tobě do toho anonyme nic není.
A mimochodem čtyřicítka není žádný věk.

Návštěvník (Čt, 10. 5. 2007 - 12:05)

Taková mladá a tak velkou prdel, Bibien, to s tím nemůžeš něco dělat? Jak budeš vypadat, až ti bude čtyřicet?

Bibien (Čt, 10. 5. 2007 - 11:05)

No, zas tak mladá určitě nejsem, nejsem žádná náctka a ani dvacítka. Táhne mi (a to rychlým tempem) na třicet, jen si spíš připadám stále jako malá holka:) Takže díky za urážku, ale naštěstí nejsem typ, kterej by se hned urazil:) Jen abych byla upřímná (stejně jako ty:)), tak mě přijde, že si to ještě ani jednou nenapsal srozumitelně. Jen si uvedl žlučník-ostatní problémy-možnost souvislosti, ale jak, proč to vůbec. Takže takhle, proto nerozumim. A hloubání o nemocech by měli lidi přenechat uplně všichni!

Debatér (St, 9. 5. 2007 - 22:05)

Bibien
Pokud tomu nerozumíš, tak to je dobře.
To znamená, že jseš ještě hodně mladá.
Užívej si radosti ze života a hloubání
o nemocech přenechej nám, starším.

Bibien (St, 9. 5. 2007 - 22:05)

Já tomu ale moc nerozumim. Co by se s tim dalo dělat? A jak je to vůbec možný?

Debatér (St, 9. 5. 2007 - 19:05)

Pro Bibien.
Pokud se žlučník projevuje tvorbou přírůstků,
ať už tukových, nebo jiných, pak je těch možných
míst na tělě víc. Pokusím se je vyjmenovat :
Je to prostor těsně nad obočím, plocha horních víček,
okolí ucha, kůže pod bradou, podpažní prostor,
děloha ( myomy ), okolí kyčelního kloubu,
stehno a lýtko s venkovní strany,
nártní prostor nad prsteníkem. Také tam patří
kostní výrůstky na obratlech 8, 9, 10.

Bibien (St, 9. 5. 2007 - 16:05)

Ježiš, Debatére, to fakt neni ironicky. Proč bych to tak měla myslet? Já opravdu budu ráda za jakejkoliv tip a radu. No ale ty si to jen nakous, tak jsem tě předcházejícím příspěvkem vážně žádala, aby si to trochu přiblížil. Takže se do toho pusť. Jestli máš teda chuť, nenutíme tě:-)

Jak zmenšit zad (St, 9. 5. 2007 - 01:05)

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Debatér (Út, 8. 5. 2007 - 21:05)

Přiznám se, nepochopil jsem, jestli
to myslíš vážně nebo ironicky.

Reklama

Přidat komentář